Genitální opar a krvácení

124
22.12.20 08:47

Genitální opar a krvaceni

Zdravím,
Před pár dny mě začalo řezat při čůrání, přisuzovala jsem to mykoze ale dnes jsem se ráno vysprchovala a teče z těch míst krev. Dělají tohle genitální opary? Měla jsem tento problém už minulý měsíc před menzes ale po 3 dnech bílé skvrnky zestrupovately a zmizely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.12.20 09:05

Ahoj, z oparu mi teda spíš tekla tekutina. Kup si herpesin mast, dopuj se vitaminem B a pokud to máš i uvnitř, tak výplach Rossalginem.

• Citovat
  • Nahlásit
124
22.12.20 09:07
@Anonymní píše:
Ahoj, z oparu mi teda spíš tekla tekutina. Kup si herpesin mast, dopuj se vitaminem B a pokud to máš i uvnitř, tak výplach Rossalginem.

No já si myslím že jsem si tou sprchou strhla strup a celkově všechno na vagíně krvácí víc. Ale spíš mě zaráží že opary jsou takové bělavé, očividně už praskly o víkendu 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17362
22.12.20 09:34

Opar neskutečně svědí, až hodně bolí na dotek. Krev z něj neteče. Bolí v noci, při kontaktu se spodním prádlem.
Pokud to krvácí, spíš bych to typla na mykozu a tím poškozenou kůži. Měla jsem 2× po atb. Kůže je taková náchylná k poranění a ty praskliny krvácí. Mně na to pomáhá gynopevaryl krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
22.12.20 09:46

Gen opar standardne nekrvaci…je to asi nejake poraneni zeslable sliznice, jestli te krve nebylo nejake obrovske mnozstvi, tak bych to neresila.. mej doma herpesin mast, taky je dobry teatree oil, kdyby se opar vratil..na poranenou kuzi vazelinu, infadolan..neco, co neobsahuje vodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
22.12.20 14:35

Tak asi tipuji že to bude mykóza, nakonec mi začala menstruace 😁 takže jsou to jen červeno žlutý tečky na toaletním papíru a řeže to při čůrání. Hlavně si nejsem vědoma že by to předtím byly puchýřky. 😊
Ale napadlo mne že by to mohlo být spíš opar, protože se to objevilo po stresu ale zase před menstruaci no prostě moc věcí naráz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat