Genitální opar a mykóza dohromady?

Anonymní
28.5.18 20:11

Genitální opar a mykóza dohromady?

Ahojky holky, obracím se s dotazem, zda-li je to možné. Dnes jsem šla po několikadenních bolestech na gynekologii s tím, že mám podezření na genitální opar. MUDr. se podívala s tím, že to opar úplně není, ale je tam náběh. Předepsala mi Herpesin krém s tím, že si mám mazat stroupky. Jenže problém je ten, že mě bolí poševní vchod. Koukala jsem, mám to všude okolo zkrabatělé, začíná mi „otíkat“ i klitoris a bolí to jako při mykóze. Patří tohle mezi příznaky herpesu? Uklidňuji se tím, že kdyby to bylo něco jiného, tak by mi to MUDr. řekla a předepsala léky i na to, ale bojím se toho, že mazání stroupků, které mám na Venušině pahorku, mi nepomůže od bolesti, kterou mám úplně dole u vchodu dovnitř. Děkuji za odpověď, zkušenosti a rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
894
28.5.18 20:14

Ale opar teda nemas poprve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 20:15

@Anna85 Opar mám poprvé, mykózu ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 20:21

No klidne muzes mit opar a mykozu dohromady. Jestli mas pocit, ze ti zacina mykoza, tak opary mazej masti na opary, mykozu lec antimykotikama.

• Citovat
  • Nahlásit
11714
28.5.18 20:22

Pokud je genitalni opar neco podobneho jako pasovy opar, tak to musi bolet priserne :nevim:
Staci i opar na rtu nebo afty, ale to nevim, jestli se da prirovnat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 20:22

Jinak dost by ti mohla ulevit sedaci koupel s par kapkama tea tree oleje. Jak na mykozu tak na opary.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 20:24

Mám tady ještě kousek Jenamazolu. Tak nevím, jestli mám mazat hned a nebo počkat, jestli nezabere ten Herpesin. Každopádně děkuji za tip s koupelí. Tee tree olej seženu normálně v lékárně, že?

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 20:30
@Anonymní píše:
Mám tady ještě kousek Jenamazolu. Tak nevím, jestli mám mazat hned a nebo počkat, jestli nezabere ten Herpesin. Každopádně děkuji za tip s koupelí. Tee tree olej seženu normálně v lékárně, že?

Jj. Tim tea tree olejem muzes ty opary taky potirat. Ale jinak to nejlepsi co mam vyzkousene, je olej z 31 bylin od justu. Nic lepsiho na opary neni.

• Citovat
  • Nahlásit
894
28.5.18 20:40

No ja nevim jestli to tak probiha u kazdeho, ale prvni vysev oparu priserne boli. To by te dr asi nemela odbyt jen masti. Ja dostala herpesin mast i tablety a k tomu jeste nejaky jiny prasky. A tyden jsem byla mimo provoz.
Jinak ano, mela jsem opar i mykozu dohromady, k dr jsem nesla, pac ja uz to po letech bezpecne poznam a hlavne opar nemam primo na genital., ale dela se mi na zadku. Jenamazol bych zkusila na mykozu. Jestli je to ono, ulevi se ti rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 21:07

Namazala jsem se Jenamazolem, strupy Herpesinem, tak jsem zvedava, jestli se to do zitrka alespon trosku zmeni. Mykozu jsem prodelala mesic zpatky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 21:35

Holky, pomoc! Vůbec se nelepší, naopak, ještě se to zhoršuje. Vyrašily mi další puchýřky, do toho ta mykóza. Nemůžu ani chodit, dnes jsem se nemohla ani namazat. Nemáte osvědčený tip na něco, co pomáhá?

• Citovat
  • Nahlásit
894
29.5.18 22:06

No obavam se, ze budes muset opet k dr. Prvni vysev neni sranda. Urcite ti k tomu prida i prasky.
Ale treba ti nekdo poradí neco na zmirneni bolesti, svedeni do te doby nez pujdes k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
30.5.18 06:08
@Anonymní píše:
Holky, pomoc! Vůbec se nelepší, naopak, ještě se to zhoršuje. Vyrašily mi další puchýřky, do toho ta mykóza. Nemůžu ani chodit, dnes jsem se nemohla ani namazat. Nemáte osvědčený tip na něco, co pomáhá?

Uz jsem ti to psala. Olej z 31 lecivych bylin od justu. Zabira rychle, manzel si ho pochvaluje, jak dobre funguje. Dopovat se vit b, klidne zvysene davky, vit c, a biopron forte.
Na opary ty masticky jsou k prdu, nikdy mi nijak nepomohly. Ten olej dost zkracuje dobu, mirni bolestivost. A kdyz mazu hned od prvniho boleni kuze, tak je opar malinky nebo se ani neudela.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama