Genitalní opar - do nemocnice ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
benni
Nováček 9 příspěvků 22.06.19 11:51
Genitalní opar - do nemocnice ano nebo ne?

Zdravím, třetí den trpím touhle hrůzou… mám to poprvé, na gynekologii jsem na to dostala herpesin 400(tablety). Bolestí křičím, brečím 20 hodin denně, nedá se to vydržet, nemužu spat, jist, pít. Tudíž nečůrám, jen ráno ale to je řevu… zvažuju nad nemocnicí, jenže jsem se na internetu ničeho nedohledala, ale bolest je ukrutná a já už to nezvládám… hlavně nevím, co bych řekla.. nemá s tím orosim někdo zkušenosti? Nemůžu se ani pohnour :,( :,(
Brno a okolí..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17527 příspěvků 22.06.19 11:56

Co by s tebou v nemocnici delali? 8o Je to jiste velmi bolestive, ale rekla bych, ze jsi krapet histericka ;) Brecet, nejist, nepit, to je trochu moc.

BellinkaX
Kelišová 6809 příspěvků 22.06.19 11:59

Uzivas pravidelne analgetika? Musis. Oplachy Rosalginem, napust do vany vodu a vymoc se ponorena v ni. Potom volne uschnout, stale vetrat a zaprasit Framykoin zasypem. Zacala bych teda gyn. pohotovosti, at ti neco pichnou a napisou treba Indometacinove cipky. Pokud nemocis, je to na povazenou, kdyz to nepujde ani nacpana analgetiky ve vode- tak hospitalizace.

BellinkaX
Kelišová 6809 příspěvků 22.06.19 12:03
@Eemii píše:
Co by s tebou v nemocnici delali? 8o Je to jiste velmi bolestive, ale rekla bych, ze jsi krapet histericka ;) Brecet, nejist, nepit, to je trochu moc.

Podala realisticky popis primoherpeticke infekce genitalu. Zeny kolikrat opravdu bolesti mocit nemohou. A v nemocnici zkoncit muzou.

mojmira
Hvězda diskuse 78467 příspěvků 22.06.19 12:10
@Eemii píše:
Co by s tebou v nemocnici delali? 8o Je to jiste velmi bolestive, ale rekla bych, ze jsi krapet histericka ;) Brecet, nejist, nepit, to je trochu moc. [/citace
se mnou ležela holka s touto infekcí na gynekologii a určitě jí neříkali, že je hysterická
Modrásek modrý
Povídálka 44 příspěvků 22.06.19 12:26

@mojmira a už jsi herpes s podobným průběhem někdy měla??
Zakladatelko, zajdi se ukázat na gynekologickou ambulanci v nemocnici s komplikovanou herpetickou infekcí co nejdříve.

sediza
Závislačka 2585 příspěvků 22.06.19 12:29

Na pohotovost a hned, co jiného..

blumen
Hvězda diskuse 51809 příspěvků 22.06.19 12:43

@benni jo jed, urcite maji rady, jak to zmirnit, v cem se oplachnout atd

@Eemii hm, bud rada, ze to nemas, abys treba neskoncila stejne

Martina5487
Kecalka 155 příspěvků 22.06.19 13:01

@benni hodně to bolí, znám to, také na to trpím. Ale už s tím umím docela v pohodě žít. První výsev je nejhorší. Určitě hodně pij, a na záchod chod do sprchy, zní to blbě, ale je to lepší, pusť si vlažnou vodu ze sprchy. Maz to herpesinem (ja mam na něj alergii) a nebo normálně tea tree olejickem, ten je skvělý. Bude to stipat ale opravdu to pomáhá. Puchyrky brzy zaschnou. Pokud nemas tea tree, namaz to alpou. Na tycinku s vatou si dej alpu a potirej jen puchyrky (ne, že potres celou sliznici, opravdu jen puchyrky. Sliznice pak vysycha a má sklony k mykoze). Jinak si dej ručník pod sebe a lež naostro s nohama od sebe, ať je to na vzduchu. Pozor, jsi infekční. Vodička z puchyru je infekční, ať se to nikam nedostane. Jak dlouho teď opary máš? Já když je nechala rozjet, trvaly cca 10 dní, teď už to chytnu včas a za 3 dny je klid a téměř nebolí. Ale tvé utrpení naprosto chápu, je to snad nejhorší fyzická bolest, co jsem kdy zažila.

benni
Nováček 9 příspěvků 22.06.19 13:26

@Martina5487 ve ctvrtek vecer jsem je objevila, takze predpokladam ze to zaclo ve ctvrtek rano… v patek hned na gyndu, tam jsem dostala ty tabletky a na vlastni pest koupila herpesin mast.. ale mam to rozpraskané jskoby do krve.. :,( prijde mi ze se to akorat vic rozjelo.. vcera chvili koupel v hypermanganu, ale po te to stipalo jak blazen…
A o tom curani.. curam ve vane, snazim se jakoby na kluka, ale boli me i jen ten proud vody ze sprchy a to curani neprehlusi… prijdu si jak budizknicemu… vydrzela jsem kde co, ale tohle me polozilo… :zed:

free333
Nadpozemská drbna 25706 příspěvků 22.06.19 13:28

@benni

Proč si nevezmeš něco na bolest?

pristelepe
Kecalka 160 příspěvků 22.06.19 13:31

Moje mamka s tím skončila v nemocnici. Bolesti jako popisuje zakladatelka. A žádná hysterka moje máma teda není. Nebyla skutečně schopná jít ani na záchod. Takže pokud je to tak, tak opravdu nemocnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 14:04

Zavolej na gynekologickou ambulanci, pokud tam nechceš rovnou jít (chápu že se možná na to necítíš), můžou poradit i po telefonu. A potom možná sehnat i imunologa, jestli nepotřbuješ něco na imunitu. Já mám jedničku (faciální herpes) při imunoporuše a taky okolí občas nechápe. Ale je to vážná věc, a ta bolest může být hrozná. U některých lidí to zasahuje i nervy, já když to mám, překlopím se během pár hodin do stavu totálně labilní extrémně přecitlivělé hysterky, teď už o tom vím, takže při větším výsevu si beru rovnou lék na uklidnění (u mně Quajacuran, který je k sehnání i bez receptu, ale nevím jestli ho můžeš na Herpesin), po cca 2dnech se citlivost vrací zase k normálu.

Martina5487
Kecalka 155 příspěvků 22.06.19 14:06

@benni bolí to a bolet to ještě chvili bude, hlavne se snaž to nedrbat. Susit ručníkem jen potukanim, žádné tření. I kdyz tření je ve výsledku strašně příjemné, ale tím se to jen roznasi dál. Do krve a rozpraskane, to je ta nejhorší fáze. Opravdu zkus ten tea tree, ty ranky musí ted zaschnout. Bude to palit, ale pomuze to. Ja take kvůli tomu často brečela bolestí. Pokud to nejde vydržet, jed na pohotovost, ale nevím co by ti dali víc než ten herpesin tablety. S vanou…kdyz je nejhůř, tak si sedni na vanu a oplachni se mírným proudem vlažne vody. Pokud to necháš takhle jen s tím herpesinem, budou takovéhle bolesti ještě tak cca 2-3 dny, pak se to začne zlepšovat. Opravdu bych být tebou šla do toho tea tree, mně zabírá skvěle, než jsem na něj přišla, trápila jsem se jako ty. Ale uvidíš, jestli se to opravdu nedá, zkus tu pohotovost.

benni
Nováček 9 příspěvků 22.06.19 14:31

Koukala sem do zrcadla, a vnitřek stydkých pysků mám uplně posetý oparkama, a přijde mi že to hnisa… dotek je šíleně bolestivý..
na bolest jsem si dals novalgin, ale moc to nepomáhá :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama