Genitální opar - důvod si najít jiného partnera

Anonymní
10.7.20 16:17

Genitální opar - důvod si najít jiného partnera

Ahoj holky. Jdu si vylít srdce. Mám manžela už X let a po druhém dítěti (hned po příchodu z porodnice) se mi udělal opar na genitálu. Za další 4m znovu. Nikdy jsem předtím s tím nebojovala ani o tom nevěděla. V těhotenství vše v pořádku. Mám 2 císaře. Jenže jsem stresař. Je pravda, že druhý císař byl plánovaný a šla jsem tam jako do plynové komory. Hrozný. Tohle jsem nezažila. Samozřejmě v životě proběhlo hodně stresových situací, ale nikdy se mi z toho neudělal opar na hubě natož dole! Měla jsem pouze 2 partnery a z toho jeden je manžel. Smůla co? No, taky si říkám.
Připadám si nečistá, jako nějaká špindíra. Nechci ani pomyslet co se honí manzelovi v hlavě. Kdybych nebyla po císaři a týden nebyla doma z porodnice, tak má jasný závěr. Dezinfikuju co můžu, jen aby to děti nechytly. Hygiena je na 110%.
Prosím tohle je opravdu možné, aby se mi udělal opar po takové době co ve mě spal? Co s naším sexuálním životem? Vždy jsme se měli tak rádi. Teď je to úplně na bodu mrazu. Mám krásného sexy manžela, mám strach že pro něho to bude impulz jít jinam.
Nasadila jsem B+C+Zn a jak přestanu kojit tak lysin. Vím to, že mám imunitu v háji. To teď budu mít jako každou chvilku? Vím, že psychika dělá hodně, ale jak se s tím vyrovnat. Dát se zase dohromady, abych toho blbouna uspala? :pocitac:
Poraďte mi jak to mezi partnery řešite vy. Já jsem na psychologa z toho. Mám sama k sobě averzi. Už se bojím i oholit, abych ho zase nedostala.
Určitě ho mám z orálního styku. Oba dva ho mívají na puse, ale nikdy v té době.

Prosím uklidněte mě, poraďte mi :srdce:
Dole si s tím pořadím. Sice je to otravný, ale jsem na sebe v tomto tvrdá! :palec:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1648
10.7.20 16:34

Vůbec nechápu tu hysterii. Tak mas opar, proč by se ti kvůli tomu mělo hroutit manzelstvi, neměla by jsi s manzelem soat, pripadas si necista anebo se bát oholit? A teď se jako nemáte radu, protože mas nemoc? A taky…proč na plánovaného cisare jako na porážku…ty mas spis problém v hlavě. :nevim:

• Nahlásit
758
10.7.20 16:45

Co se honí manželovo hlavou zjistíš tak, že se ho zeptáš :nevim: též úplně nechápu tu přehnanou reakci. Prostě stalo se, je potřeba se tomu přizpůsobit. Jestli ti pomůže se neholit, tak se nehol, jestli ti pomůže psycholog, tak za ním zajdi.

• Nahlásit
7131
10.7.20 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jdu si vylít srdce. Mám manžela už X let a po druhém dítěti (hned po příchodu z porodnice) se mi udělal opar na genitálu. Za další 4m znovu. Nikdy jsem předtím s tím nebojovala ani o tom nevěděla. V těhotenství vše v pořádku. Mám 2 císaře. Jenže jsem stresař. Je pravda, že druhý císař byl plánovaný a šla jsem tam jako do plynové komory. Hrozný. Tohle jsem nezažila. Samozřejmě v životě proběhlo hodně stresových situací, ale nikdy se mi z toho neudělal opar na hubě natož dole! Měla jsem pouze 2 partnery a z toho jeden je manžel. Smůla co? No, taky si říkám.
Připadám si nečistá, jako nějaká špindíra. Nechci ani pomyslet co se honí manzelovi v hlavě. Kdybych nebyla po císaři a týden nebyla doma z porodnice, tak má jasný závěr. Dezinfikuju co můžu, jen aby to děti nechytly. Hygiena je na 110%.
Prosím tohle je opravdu možné, aby se mi udělal opar po takové době co ve mě spal? Co s naším sexuálním životem? Vždy jsme se měli tak rádi. Teď je to úplně na bodu mrazu. Mám krásného sexy manžela, mám strach že pro něho to bude impulz jít jinam.
Nasadila jsem B+C+Zn a jak přestanu kojit tak lysin. Vím to, že mám imunitu v háji. To teď budu mít jako každou chvilku? Vím, že psychika dělá hodně, ale jak se s tím vyrovnat. Dát se zase dohromady, abych toho blbouna uspala? :pocitac:
Poraďte mi jak to mezi partnery řešite vy. Já jsem na psychologa z toho. Mám sama k sobě averzi. Už se bojím i oholit, abych ho zase nedostala.
Určitě ho mám z orálního styku. Oba dva ho mívají na puse, ale nikdy v té době.Prosím uklidněte mě, poraďte mi :srdce:
Dole si s tím pořadím. Sice je to otravný, ale jsem na sebe v tomto tvrdá! :palec:

Proč by se ti mělo hroutit manželství? Já jsem sice neměla opar nikdy a nikde, ale určitě to není taková tragédie na „výměnu manželek“. A navíc asi dost dobře nechápu souvislost -orální sex-genitální opar :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
10.7.20 17:05

Holky děkuji, potřebovala jsem trošku probrat, abych spadla z obláčku. Máte pravdu! Je to ve mě a musím si to v hlavě uspořádat sama. :palec:

• Nahlásit
5298
10.7.20 17:06

Nejanči, opar si měla dvakrát, po 4mesicich, predpokladam že se zahojil za pár dnů. Žádná tragédie se nekoná, manžel to jistě přežije.

• Nahlásit
3554
10.7.20 17:11

Je normální, že opar spí a ve stresu se někde objeví. Mě bylo 17, předtím si opar neuvědomuju, ale určitě jsem ho někdy musela mít, přišla jsem domů a našla mamku ležet na zemi, nereagovala. Volala jsem sanitu, jela za ní do nemocnice, doma to pak vysvětlovala mladším bratrům. A do rána se mi udělal opar, který začínal pod očima a končil na krku. Ani genitální opar se nechová jinak, navíc je v minimálně třetině případů tvořen stejným oparem jako na ústech. Uklidni se, najdi si někoho, s kým si popovídáš, kup si vitamín B. Užívej si miminka, to je teď nejdůležitější a potřebuje tě v pohodě. A přestaň vše dezinfikovat, max. prkýnko, vanu (a to jenom, jestli ho ještě máš).

• Nahlásit
Anonymní
10.7.20 17:16

Tak za 1. genitální opar způsobuje jeden z typů lidského papillomaviru (HPV). Jiné typy způsobují např. genitální bradavice, rakovinu děložního čípku atp. Takže ne, nepřenesli jste ho při orálním sexu. Mohla jsi se jím nakazit od prvního sexuálního partnera a celou dobu čekal na tvou sníženou imunitu. Mně se takhle v těhotenství vysypaly genitální bradavice a nakazila jsem i manžela. Vzal to prostě normálně, bohužel, proti tomu ani kondom nedokáže úplně ochránit. I opar i bradavice totiž můžou být u kořene mužova penisu nebo u ženy na zevních rodidlech. Měla by jsi si to pořádně nastudovat a manželovi vysvětlit. Nemluví se o tom, ale genitální opar či bradavice má snad 40% lidské populace. Jen se tím každý nechlubí.

• Nahlásit
10.7.20 20:11

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…genitální opar způsobuje virus herpex simplex. Není to papollomavirus.

• Nahlásit
10.7.20 20:24
@Anonymní píše:
Tak za 1. genitální opar způsobuje jeden z typů lidského papillomaviru (HPV). Jiné typy způsobují např. genitální bradavice, rakovinu děložního čípku atp. Takže ne, nepřenesli jste ho při orálním sexu. Mohla jsi se jím nakazit od prvního sexuálního partnera a celou dobu čekal na tvou sníženou imunitu. Mně se takhle v těhotenství vysypaly genitální bradavice a nakazila jsem i manžela. Vzal to prostě normálně, bohužel, proti tomu ani kondom nedokáže úplně ochránit. I opar i bradavice totiž můžou být u kořene mužova penisu nebo u ženy na zevních rodidlech. Měla by jsi si to pořádně nastudovat a manželovi vysvětlit. Nemluví se o tom, ale genitální opar či bradavice má snad 40% lidské populace. Jen se tím každý nechlubí.

Těch 40 % se mi fakt nezdá… :think:

Příspěvek upraven 10.07.20 v 20:25

• Nahlásit
2219
10.7.20 20:24

Ja mam obavy, ze clovek spoustu techhle svinstev muze chytnout právě v te porodnici

• Nahlásit
3554
10.7.20 20:46
@Anonymní píše:

Ty taky postuduj. Genitální opar způsobuje většinou herpex simplex virus 2, méně pak herpes simplex virus 1(původce klasického oparu).

• Nahlásit
10.7.20 20:52

@Havlova souhlasím

• Nahlásit
Anonymní
10.7.20 21:37

Já na opary také trpim. Měla jsem ho dokonce i v těhotenství (naštěstí ve třetím trimestru) a to jsem pohlavní styk vůbec neměla.
Kdybych se z toho stresovala jako ty, asi bych se už houpalana na stromě 🤔

• Nahlásit
13609
10.7.20 22:00

Dobrý den,

na žádost zakladatele diskuzi zamykám a dávám ke smazání,

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Hani

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie