Genitální opar + herpesin

Anonymní
20.1.20 08:28

genitální opar + herpesin

Dobrý den,

po 3 dnech zpoždění MS jsem si udělala těhotenské testy (v jeden den 3×, následující ráno 1×) všechny byly pozitivní. Bohužel jsem, ale měla před tímto zjištěním genitální opar (na který trpím, nebylo to poprvé) a mazala to, jako vždy, mastí Herpesin.

Dnes jsem volala na gynekologii k potvrzení těhotenství a také s obavou z oparu, který se opět vrací. Byla jsem objednána až za další týden s tím, že teď (6 dní zpoždění MS) je prý stejně brzo a na otázku co dělat s tím oparem, jestli prostě přežít bez Herpesinu mi bylo odpovězeno „No asi tak“ :?

Moje otázka je jestli si už teď, bez gynekologického potvrzení, můžu být po 4 testech jistá těhotenstvím a jestli ten herpesin nenapáchá veliké zlo. Mám opravdu strach a tím, že mě objednali až na příští týden z toho asi zešedivím. Těhotenství nebylo plánované, ale přítel má veliký problém s plodností, takže je to spíše zázrak, proto i ten strach.

Mockrát děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
20.1.20 08:39
@Anonymní píše:
Dobrý den,

po 3 dnech zpoždění MS jsem si udělala těhotenské testy (v jeden den 3×, následující ráno 1×) všechny byly pozitivní. Bohužel jsem, ale měla před tímto zjištěním genitální opar (na který trpím, nebylo to poprvé) a mazala to, jako vždy, mastí Herpesin.

Dnes jsem volala na gynekologii k potvrzení těhotenství a také s obavou z oparu, který se opět vrací. Byla jsem objednána až za další týden s tím, že teď (6 dní zpoždění MS) je prý stejně brzo a na otázku co dělat s tím oparem, jestli prostě přežít bez Herpesinu mi bylo odpovězeno „No asi tak“ :?

Moje otázka je jestli si už teď, bez gynekologického potvrzení, můžu být po 4 testech jistá těhotenstvím a jestli ten herpesin nenapáchá veliké zlo. Mám opravdu strach a tím, že mě objednali až na příští týden z toho asi zešedivím. Těhotenství nebylo plánované, ale přítel má veliký problém s plodností, takže je to spíše zázrak, proto i ten strach.

Mockrát děkuji za odpovědi.

S tim herpesinem bych nedelala paniku, normalne se v tehotenstvi lokalne pouziva. Taky jsem jednou musela pouzit. Akorat tablety herpesin se nesmi.
S tim tehotenstvim. Tehotna urcite jsi, ale takto na zacatku to je vzdy nejistota jak to dopadne. Drzim palce at na kontrole tluce :srdce: a vse je jak ma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
20.1.20 10:05

Tez jsem mela genitalni opar v zacatku tehotenstvi a Herpesin mi dala doktorka na gynde. Tak to bude asi OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 20:31

Ja brala herpesim v 40.tydnu, protoze se mi vysel gen.opar (nastesti ne prvne), problem to nebyl. Problem byl po porodu, kdy jim doslo, ze vlastne se maly mohl nakazit a mela jsem jit na cisare :zed: nejhorsi 3 dny v nasem zivote, kdyz jsme cekali ma vysledky vsech vysetreni, maly byl na kapackach a my se na nej jen chodili koukat na jipku do inkubatoru. Diky bohu je zdravy osmimesicni miminko ted, ale ohlidej si to pripadne ke konci tehotenstvi a rvi se o cisare, kdyby nahodou se to objevilo (hormonalni zmeny tesne pred blizicim se porodem to totiz spousti :roll: ). V 9tt bych byla v klidu, tim spis, ze jsi to uz mela driv, herpesin masticka je uplne v klidu a myslim, ze i tabletky by byly, drzim palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat