Genitální opar nebo bradavice atd, říkáte novým partnerům ?

2
8.10.19 21:31

Genitální opar nebo bradavice atd, říkáte novým partnerům ?

Chodím s novým přítelem nechci mu říkat věci co by ho odradilo. Občas mívám genitální opar a bradavice jsem měla taky. Jak to řešíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.10.19 21:34

No, já myslím, že takové věci bys rozhodně říkat měla, vždyť je to nakažlivé. Úplně mě polilo horko při představě, že by mi o tom přítel neřekl dopředu, kdyby tím trpěl. To by skončil. Uf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 21:36

No, asi bych se nad tím zamyslela. Chtěla bych vědět, pokud něčím takovým můj partner trpí. Nerada bych to chytila taky. Pokud s ním spíš, jistě mu dokážeš sdělit i takovýhle nepříjemný věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 21:45

Já toho svýho poslala před sexem na testy. Šel, ale byl docela překvapenej. Kdyby mi něco takoveho neřekl, skončil by u mě.

• Nahlásit
  • Citovat
443
8.10.19 22:36

Takhle se od noveho pritele nakazila kamaradka oparem a skoncila v nemocnici. Ja bych mu zlamala hnaty… urcite mu to rekni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
8.10.19 23:01

Ja to nerikam. Pokud nemoc neni v akutni fazi neni prenosna. A s vysevem nesoulozim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 23:06

Kamarad se mi sveruje s vecmi, ktere vedet neotrebuju, ale… nakazil se kdysi bradavicemi (condylomata) a sel je vypalit, pak zmizely. Mel novou pritelkyni, nerekl ji to. Knakazil ji. Ta, kdyz to zjistila, ihned rozchod. Nedivila jsem se ji.

• Nahlásit
  • Citovat
11.10.19 12:27

Je to pohlavně přenosná choroba!! Úplně jste mi připoměla vtip.
Blondýna..""Miláčku nemáš nějakou pohlavní chorobu,?? Ježišmarja Ne, proč se mě jako ptáš?? No já jen, že jsem kdysi chytla aids a nechci to chytit podruhé…"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.10.19 13:42

HPV má 80%, genitalni herpes virus přes 25 %

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu