Reklama

Genitální opar v termínu porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 09:29
Genitální opar v termínu porodu

Ahoj holky, nejradši bych se neviděla.. kdysy jsem před 4 lety prodělala velký výsev geniálního oparu.. celé 4 roky byl klid, občas jeden puchýřek při angíně a podobně.. no a já před 10 dny prodělala v 38 týdnu bakteriální infekci v krku, měla jsem horečky přes 39 a musela jsem brát antibiotika.. po antibiotikach se mi objevili kvasinky, na ty mi gynekolog doporučil zaváděcí laktobacily, od te doby jsem se necítila tam dole úplně OK, pořád nějaké výtoky a bolení.. no a zítra mám jít na Hamiltona a dnes ráno mi tak divně pálil spodek a hádejte co :-(.. ano mám genitální opar.. jenže co teď? Nevím jak dlouho vir vydrží, takže asi normální porod u mě už nehrozí.. já bych se nejradši neviděla, přijdu si jak špína a neschopná porodit normálně.. tohle těhotenství je náročné od začátku a navíc se strašně bojím císaře, nikdy jsem neměla žádnou operaci, nic :-(.. budu rada za každou zkušenost, omlouvám se za anonymitu ale je mi opravdu trapně :,(

Reklama

Reakce:

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 13.02.17 09:32

Ahoj, taky na ne trpim a desim se uz ted, ze se mi v dobe porodu udela :? Co s tim hamiltnem tedy par dni pockat a doufat, ze se porod nerozjede?

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 13.02.17 09:37

Zkušenost nemám, ale určitě si to nevyčítej! Na císař chodí ženský dobrovolně, tak to tak hrozný taky nebude ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 09:42

On už má malý odhad váhy přes 4 kila, hlavičkou naléhá, tak hrozí že kdyby praskla voda tak to může být rychlý a už ho z porodních cest nevyndají, první porod jsem měla normálně za 4 hodiny od prasknutí vody.. zítra jdu do ty poradny, hrozně mi pálí celý spodek a bojím se aby malý něco nechytil

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 13.02.17 10:50

Tak to je jasná indikace k porodu císařským řezem. Takže Hamilton se dělat určitě nebude a naplánují Ti sekci, vzhledem k tomu jak je dítě veliké a že už se porod hodně blíží tak asi velmi brzy. Při normálním porodu hrozí nákaza dítěte virem oparu. Ideálně si zavolej do poradny už dnes a řekni jim co máš za problém. Je možné že Ti dají i léky na ten opar (např. Herpesin v tabletách). Držím palce.

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 13.02.17 10:53

To bych prirozeny porod vubec neriskovala a pochybuju, ze doktori budou. Uz Te dnes videl doktor? Sla bych se k nemu ukazat hned a necekala do zitrka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 13:00

Holky volala jsem mu hned ráno, ale dnes neordinuje, mám přijít zítra a prý zkoukne jestli je to opar nebo jen zapařené jak kvůli výtokům beru ty probioticka a pořád to že mě teče :?.. doporučil mi do zítra framikoin, infadolan nebo betadine.. zkoumala jsem to zrcátkem a mam tam jen jeden pupinek v záhybu jak ke klitoris a jinak nic, ale bolí mi celý spodek už tak týden co se objevili ty kvasinky..a podle zítřka zjistí jestli je to k porodu spodem nebo císařem.. já už se v tom nevýznam, když jsem ten opar měla měla jsem vždy více puchýřku, tohle mi přijde jak uhrik spíš.. asi zítra budu moudřejší :(

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 13.02.17 13:02
@Anonymní píše:
Holky volala jsem mu hned ráno, ale dnes neordinuje, mám přijít zítra a prý zkoukne jestli je to opar nebo jen zapařené jak kvůli výtokům beru ty probioticka a pořád to že mě teče :?.. doporučil mi do zítra framikoin, infadolan nebo betadine.. zkoumala jsem to zrcátkem a mam tam jen jeden pupinek v záhybu jak ke klitoris a jinak nic, ale bolí mi celý spodek už tak týden co se objevili ty kvasinky..a podle zítřka zjistí jestli je to k porodu spodem nebo císařem.. já už se v tom nevýznam, když jsem ten opar měla měla jsem vždy více puchýřku, tohle mi přijde jak uhrik spíš.. asi zítra budu moudřejší :(

Ja bych udelala sedac koupel a vetrala a nicim nemazala

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 30.11.17 08:54
Genitální opar ve 35 tt

Ahoj holky, začínám 35 tt a udělal se mi genitální opar, chtěla jsem se zeptat jestli bude nutný císař i v tomto týdnu nebo ne. Malá se narodila v 38+4 tak se bojím aby se to na mimi nepreneslo.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.11.17 09:18
@anonymka227 píše:
Ahoj holky, začínám 35 tt a udělal se mi genitální opar, chtěla jsem se zeptat jestli bude nutný císař i v tomto týdnu nebo ne. Malá se narodila v 38+4 tak se bojím aby se to na mimi nepreneslo.

Cisar je zrejme na miste, bohuzel.. rozhodne informuj gynekologa v poradne.. do porodu jiz nejspis nebude aktivni, ale nikdy nevis..

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 30.11.17 17:45

@Kolarkaa no ve středu jdu do poradny tak se ho optám, pokud bych začala rodit dřív tak je to jasné, ale takhle když mi zbývá cca 5 týdnů nevím no.
Někdo jiný nemáte podobnou zkušenost co a jak?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama