Gennet MUDr. Kateřina Bláhová - zkušenosti?

75
29.3.18 23:15

Gennet MUDr. Kateřina Bláhová - zkušenosti?

Ahoj začla jsem chodit teď v březnu 2018 k této paní doktorce, prosím, nemáte někdo s ní (a potažmo s Gennet Archa aktuálně v této době) zkušenosti? Moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
151
13.2.19 16:15
@kytickaj píše:
Ahoj začla jsem chodit teď v březnu 2018 k této paní doktorce, prosím, nemáte někdo s ní (a potažmo s Gennet Archa aktuálně v této době) zkušenosti? Moc díky

Ahoj. Já jsem k paní doktorce objednaná teď na březen. Jak se ti u ní líbí? A jak probíhá první návštěva? Děkuji za informace. Jsem hodně nervózní že všech lékařů… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
13.2.19 23:29
@blowball píše:
Ahoj. Já jsem k paní doktorce objednaná teď na březen. Jak se ti u ní líbí? A jak probíhá první návštěva? Děkuji za informace. Jsem hodně nervózní že všech lékařů… :oops:

ahoj já si nejsem zcela jistá. Přijde mi trochu taková bez energie… napiš pak zkušenost prosím… nebo má někdo dobrou zkušenost s ní? Milá je, ale zda to dotáhne do konce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.2.19 23:36

Jak sem vám povedlo se v současné době dostat na Archu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
13.2.19 23:39
@pedigka píše:
Jak sem vám povedlo se v současné době dostat na Archu?

Já se tam dostala již před rokem. Je to teď problém se tam dostat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.2.19 23:47

@kytickaj
Mě řekli, že Archa je jen pro zahraniční klientelu. Je to už nějaký rok zpátky, ale myslela jsem, že tohle pravidlo pořád platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.19 13:35

@pedigka myslim ze je i pro samoplatce

• Citovat
  • Nahlásit
75
15.2.19 17:32
@Anonymní píše:
@pedigka myslim ze je i pro samoplatce

Já jsem samoplátce, takže možná i proto mně vzali. Jo na peníze tyto instituce slyší :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
15.2.19 17:48

Aha. Tím by se to vysvětlovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 00:46

Já bohužel paní doktorku nemůžu vůbec doporučit, chovala se naprosto neprofesionálně. Konkrétně - vůbec netušila, jaké laboratorní metody klinika provádí. My měli zájem o speciální lab. metody (MACs apod.), vzhledem ke špatnému spermiogramu a čtyřem neúspěšným IVF a potratu. To nevěděla… Když jsme si sami zjistili (na info lince) že Gennet provádí MACs, řekla, že se to dělá jen na Letné, a že nás z Archy nepřesunou, protože to prostě nejde (důvod: mám to tady napsané červeným písmem). Na manžela přímo řvala, že s takovým spermiogramem mu lab. metody stejně nepomůžou. Po stížnosti nás přesunuli k paní doktorce Jarošové, ta nám doporučila kombinaci metod s MACs (plus jiné doplňkové metody) a máme krásného syna.

• Citovat
  • Nahlásit
1025
9.4.20 06:48

Me pani doktorka moc pomohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie