Gennet nebo Car, co je lepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veveruska66
Nováček 10 příspěvků 26.10.18 18:04
Gennet nebo Car, co je lepsi?

Ahoj děvčata, mohla bych poprosit o vaše zkušenosti, snažíme se už dlouho o mimčo, tak jsem se rozhodla to řešit, akorát přemýšlím co je lepsi, jestli se obědnat do Gennetu, který mám v místě bydliště a nebo je lepší nějaké CAR nejspíše v Praze? :) děkuji. :kytka:

Reakce:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.10.18 19:05

Ahoj.

To Ti nikdo neporadí. Tady hraje nejspíš hodně velkou roli náhoda. Nikdo dopředu nezná vaši anamnézu.

My jsem se třeba rozhodovali dle dvou kritérií:

a/ blízkost centra,

b/ lhůta na objednání pro 1. termín.

Petra Z
Hvězda diskuse 52054 příspěvků 26.10.18 19:39

@Veveruska66 ja jezdila do podolí a pak přešla do liberce do gennetu.
V liberci jsem byla spokojená.

suzka1
Stálice 52 příspěvků 26.10.18 19:49

Ja doporucuji Iscare v prazskych holesovicich. Krasne prostredi,prijemne sestry,super doktorka na reprodukcni imunitu a celkove doktori a nic neplatis az do okamziku,az bys sla pripadne na IVF. Byla jsem predtim v Motole a hrozny!! Kdybych vedela,ze v soukromem caru se neplati za kazde vysetreni,ale az kdyz dojde na pripadne IVF,usetrila bych spoustu casu. Navic me do IVF nikdo netlacil,byla jsem nejdrive 3× na inseminaci a az pak IVF. Inseminaci 6× za rok ti plati pojistovna,takze taky bezva. Hodne stesti!!

beruskakataa
Stálice 55 příspěvků 30.10.18 20:11
@Veveruska66 píše:
Ahoj děvčata, mohla bych poprosit o vaše zkušenosti, snažíme se už dlouho o mimčo, tak jsem se rozhodla to řešit, akorát přemýšlím co je lepsi, jestli se obědnat do Gennetu, který mám v místě bydliště a nebo je lepší nějaké CAR nejspíše v Praze? :) děkuji. :kytka:

Mohu doporučit Ivf CUBE

Lucie343
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 08.11.18 08:07

Ja muzu doporucit Gennet v Liberci. Pokud jste z Prahy, tak bych si nasla centrum v Praze( Gennet, Podoli, Motol a urco tam je jeste neco)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >