Gennet Praha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (389) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Přečtěte si hodnocení GENNET Praha 1

Veruu11
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 11.06.18 13:20

MACS s ICSI, v nativu normalne v Gennetu zavadi tridenni, ale vychazelo to na nedeli, tak dali uz dvoudenni v sobotu, bylo hezke. Doporucili mi to i pri predchozich dvou nativech ruzni embryologove a ruzni doktori vcetne Langerove. Mam za sebou osm transferu, otehotnela jsem pri prvnim a ted a pouze u techto dvou jsem mela dvoudenni embryo. Asi je jim proste u me lip :)

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 13.06.18 08:29
Nabízím termín u Dr. Langerové v Gennetu

19.6. V 11 hod - vstupní konzultace. Pokud máte někdo zájem napište SZ ;)

Nicky B
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 13.06.18 08:52

Tak tomu říkám nabídka :* Povedlo se?

MartinaCV
Echt Kelišová 7885 příspěvků 13.06.18 08:53
@Anuska31 píše:
19.6. V 11 hod - vstupní konzultace. Pokud máte někdo zájem napište SZ ;)

Tady nedávno někdo psal, že potřebuje termín dřív.. dala bych to holkám tady, které o Gennet opravdu usilují.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12064 příspěvků 13.06.18 11:45

Hledáme ženu, která by se podělila o své zkušenosti s GENNET… a tím inspirovala a podpořila další ženy ve snažení o miminko. Pár získá zdarma nadstandardní péči odborníků na klinice GENNET, za cyklus tedy nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy nad rámec pojištění. Do balíčku patří všechny laboratorní metody v rámci IVF (např. ICSI nebo prodloužená kultivace embryí) a když se zadaří, pak je samozřejmostí i prenatální genetické vyšetření plodu.

Přihláška a informace o nadstandardním balíčku GENNET

Podmínky:

• pár je ve věku 30-39 let
  • oba žijí v ČR
  • mají české zdravotní pojištění
  • nemají předchozí zkušenost s IVF
  • psaní deníčků o na eMimino.cz

O péči se přihlaste přes soukromou zprávu na nick admin, přihlašování končí v neděli 17. června 2018.

Držím palce všem!
Monika

MartinaCV
Echt Kelišová 7885 příspěvků 13.06.18 11:48
@admin píše:
Hledáme ženu, která by se podělila o své zkušenosti s GENNET… a tím inspirovala a podpořila další ženy ve snažení o miminko. Pár získá zdarma nadstandardní péči odborníků na klinice GENNET, za cyklus tedy nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy nad rámec pojištění. Do balíčku patří všechny laboratorní metody v rámci IVF (např. ICSI nebo prodloužená kultivace embryí) a když se zadaří, pak je samozřejmostí i prenatální genetické vyšetření plodu.

Přihláška a informace o nadstandardním balíčku GENNET

Podmínky:

• pár je ve věku 30-39 let
  • oba žijí v ČR
  • mají české zdravotní pojištění
  • nemají předchozí zkušenost s IVF
  • psaní deníčků o na eMimino.cz

O péči se přihlaste přes soukromou zprávu na nick admin, přihlašování končí v neděli 17. června 2018.

Držím palce všem!
Monika

Tak myslím, že jsem tady asi nejvhodnější já, když si prolistuje tuto diskuzi a moc by mi to pomohlo, jdeme opět do IVF :mrgreen:
Už se ale nevejdeme věkem, nicméně ráda pomůžu dalším, kdo se rozhodují, jako to dělám dosud už čtvrtý rok :hug:

lolitaska
Kecalka 410 příspěvků 13.06.18 12:15
Dr. Malíčková

Volala jsem do Is Caru a neni potreba mit k pani doktorce doporuceni od lekare. Tak si tam klidne holky zavolejte at se vam podiva na imunologii odbornik s velkym O. :)

MartinaCV
Echt Kelišová 7885 příspěvků 13.06.18 12:17
@lolitaska píše:
Volala jsem do Is Caru a neni potreba mit k pani doktorce doporuceni od lekare. Tak si tam klidne holky zavolejte at se vam podiva na imunologii odbornik s velkym O. :)

Ano, dostat se k Dr. Malíčkové do Iscaru je možné bez problémů s tím, že IVF je pak možné podstoupit v Gennetu. Ptala jsem se jí na to s tím, že to sem dám všem vědět. Jen mi tedy ještě chválila MUDr. Nováka, který pro Gennet začal pracovat jako reprodukční imunolog.

Petruš Z.
Závislačka 4409 příspěvků 13.06.18 17:44
@MartinaCV píše:
Tak myslím, že jsem tady asi nejvhodnější já, když si prolistuje tuto diskuzi a moc by mi to pomohlo, jdeme opět do IVF :mrgreen:
Už se ale nevejdeme věkem, nicméně ráda pomůžu dalším, kdo se rozhodují, jako to dělám dosud už čtvrtý rok :hug:

No, škoda. Ale ještě tam je, že není žádná předchozí zkušenost s IVF, tak to mi přijde už moc. Chtějí zkušenosti z Gennetu, ale bez IVF? :think:
Jinak ty by jsi opravdu byla top kandidátka :-)

Dannylinka
Závislačka 2945 příspěvků 13.06.18 18:55
@Petruš Z. píše:
No, škoda. Ale ještě tam je, že není žádná předchozí zkušenost s IVF, tak to mi přijde už moc. Chtějí zkušenosti z Gennetu, ale bez IVF? :think:
Jinak ty by jsi opravdu byla top kandidátka :-)

Taky mi přijdou podmínky zvláštní. Nicméně už jsem jim napsala svůj příběh :palec:

Petruš Z.
Závislačka 4409 příspěvků 13.06.18 19:26
@Dannylinka píše:
Taky mi přijdou podmínky zvláštní. Nicméně už jsem jim napsala svůj příběh :palec:

Super :palec: Držím palce.

lara9097
Kecalka 327 příspěvků 13.06.18 21:10

@Anuska31 já bych ten termín vzala všemi deseti, pokud je to možné! :think: :hug: jsme objednání na konec července pomalu až…a jsem den po revizi:( ale to je asi brzy, ze? Nevím, kdy přijde histologie

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 13.06.18 21:43
@Dannylinka
@Dannylinka píše:
Taky mi přijdou podmínky zvláštní. Nicméně už jsem jim napsala svůj příběh :palec:

Tak držím palce ať si tě vyberou ;)

MartinaCV
Echt Kelišová 7885 příspěvků 13.06.18 23:26
@Petruš Z. píše:
Jinak ty by jsi opravdu byla top kandidátka :-)

Ahoj Péťo, jj, viděla jsem i tuhle podmínku, ale napsala jsem jen fofr post, byla jsem už s taškou v ruce na odchodu do školy, tak jsem nešla do všech detailů.

MartinaCV
Echt Kelišová 7885 příspěvků 13.06.18 23:27
@Dannylinka píše:

Tak to držím pěsti :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 2168 2169 2170 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2473 Další »
Váš příspěvek
Reklama