Gennet Praha Letná - čekání na výsledky

3661
5.6.15 11:34

Gennet Praha Letná - čekání na výsledky

Ahoj holky, prosím jak dlouho jste čekaly na výsledky genetického vyšetření karyotypu v Gennetu Letná? Byli jsme s manželem na odběrech krve před měsícem a výsledky zatím nejsou hotové. Dnes jsem tam volala. Sestra mi řekla, že výsledky mohou trvat i 2-3 měsíce 8o Je to pravda? Opravdu jste čekaly tak dlouho? Doktorka na genetické konzultaci mi řekla 4-6 týdnů, max. 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3661
5.6.15 13:57

Vážně nikdo nemáte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
5.6.15 22:08

Ahoj my tam byly taky na genetice a vím, že výsledky byly taky za delší dobu než nám řekla Dr. Tuším, že to bylo až za 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
6.6.15 21:44

@kikina11 No ne :( Tak to je mazec tedy. Co na tom trvá tak dlouho, chjo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
7.6.15 20:58

@Tardulka to nevím co jimtrvá dlouho ale drzim palce at to dobre dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
8.6.15 00:13

@kikina11 Moc děkuji, byli jsme na tom kvůli 2 potratům za posledních 7 měsíců. Tak snad nenajdou nic závažného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
8.6.15 06:22

@Tardulka ja tam byla taky kvuli dvou potratum, nasli mi leidna takze v tehotenstvi jsem musela pichat injekce a uz mam dve holciny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
8.6.15 11:45

@kikina11 jeee tak to gratuluji :) Krásné! No my máme již synka 3 roky. Vše naprosto bez problémů a teď toto :( Trombofilní mutace mám OK. Ještě čekám na tu genetiku a imuno. Výsledky imuna budou za týden. Bojim, bojim. Zatím mi našli v krvi listeriózu. Tak to také mohlo být tím. Snad už do třetice všeho dobrého :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8312
25.8.15 16:11
@Tardulka píše:
Ahoj holky, prosím jak dlouho jste čekaly na výsledky genetického vyšetření karyotypu v Gennetu Letná? Byli jsme s manželem na odběrech krve před měsícem a výsledky zatím nejsou hotové. Dnes jsem tam volala. Sestra mi řekla, že výsledky mohou trvat i 2-3 měsíce 8o Je to pravda? Opravdu jste čekaly tak dlouho? Doktorka na genetické konzultaci mi řekla 4-6 týdnů, max. 2 měsíce.
Čekali jsme dva měsíce :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
25.8.15 18:33

@MartinaCV jo, jo, taky jsme nakonec čekali 2 měsíce. Ale vše OK. Zítra si jdu pro výsledky z endokrinologie (měla jsem špatné hodnoty hormonů) a jestli budou v pořádku, tak se můžeme již příští týden snažit o nové těhotenství. Je to 7 měsíců od 2. revize a přijde mi to už nekonečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8312
25.8.15 21:11
@Tardulka píše:
@MartinaCV jo, jo, taky jsme nakonec čekali 2 měsíce. Ale vše OK. Zítra si jdu pro výsledky z endokrinologie (měla jsem špatné hodnoty hormonů) a jestli budou v pořádku, tak se můžeme již příští týden snažit o nové těhotenství. Je to 7 měsíců od 2. revize a přijde mi to už nekonečné.

To chapu. Me ceka za dva tydny druhe IVF. Vsechno toto je porad o cekani… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
26.8.15 08:36

@MartinaCV Moc držím pěsti aby se IVF povedlo :hug: Musí to být náročné celý ten kolotoč kolem IVF. Mně se pokaždé podaří otěhotnět přirozeně, ale nedonosím. Tedy kromě mého synka, tam bylo před 3 lety vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
9.1.17 17:08

@Tardulka tak jak dlouho jsi na výsledky čekala? a jak ti dopadly? Já jsem po dvou zamlklých potratech a 14.1. to bude přesně měsíc od návštěvy v Gennetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3661
11.1.17 20:50

@lentixx ahoj, čekala jsem, myslím, 2 měsíce. A to už jsem to potom telefonicky uháněla jak jsem byla netrpělivá. Ale trvá to opravdu dlouho. Výsledky dopadly dobře. Genetika OK. Mně nakonec našli na imunologii u paní profesorky Ulčové-Gallové v Plzni Antifosfolipidový syndrom. V jiných testech zas našli pozitivní výsledky na Listerii a taky mi odhalili začínající zánět štítné žlázy. Takže bůh ví proč ty potraty byly. Každopádně to má happy end :dance: Mohli jsme se od září 2015 začít snažit o miminko. A hned v září jsem otěhotněla ;) No a mému milovanému synkovi je zrovna dnes 8 měsíců a je to zdravý, šikovný klučina. Celé těhotenství a pak 2 měsíce po porodu jsem denně píchala Clexane a brala léky, ale stálo to jednoznačně za to :) Držím palce, ať i Ty zažiješ brzy stejný konec!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama