Gennet Praha - Letná - Vaše zkušenosti s IVF

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korin
Kecalka 310 příspěvků 01.10.14 08:34
Gennet Praha - Letná - Vaše zkušenosti s IVF

Ahojky všem, prosím o zkušenosti s procesem IVF v Gennetu - jak jste byly spokojené, zda je možné být stále u jednoho lékaře, jak probíhá OPU /odběr vajíček/, zda může být i manžel u transferu… apod… :)
Budu ráda i za zkuenosti s konkrétním lékařem - Mudr. Langerová.
Zatím na konzultaci čekám… :)

Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 79 Další »
Reakce:
mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 01.10.14 08:38

@Korin Já byla u doktora Daňka (nevím, jestli tam pořád ještě je) a byla jsem s jeho přístupem moc spokojená. Vždycky jsem ale nechodila k němu. Pokud mi kontrola vyšla třeba na víkend, tak tam byla lékařka, která měla zrovna službu. Pan doktro mi prováděl hysteroskopii a odběr vajíček, u transferu už byl ale zase někdo jiný (opět kdo měl zrovna službu na sále). Nemůžu si ale stěžovat vůbec na nikoho, všichni byli profesionální a moc vstřícní. Z IVF se nám povedli dva kluci hned napoprvé :srdce:
Držím palce, ať jsi spokojená a transfer je úspěšný :hug: :mavam:

Korin
Kecalka 310 příspěvků 01.10.14 08:41

@mončatka jejda, to je krásný :) moc gratuluju k chlapečkům :srdce: :srdce: :). Mně Gennet zaujal pro nižší ceny IVF - jinde po Praze jsou dražší. Teď ale jen čekám v pořadníku - čekací doby jsou dlouhé…mají opravdu plno.. Ať se vám všem daří :mavam:

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 01.10.14 08:46

@Korin Jj to znám. Objednávali jsme se na začátku listopadu a na konzultaci jsme šli až na konci února. Už je to pět let, ale koukám, že se to moc nezměnilo :mrgreen:

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 01.10.14 08:49

Já zase měla doktora Daňka na první konzultaci a byl katastrofální. Opravdu jsem myslela, ze odsud odejdu. Vystřídala jsem skoro všechny doktory, protože záleží kdo kdy ma službu a který den na vás vyjde s IUI atd. a MUDr. Langerová byla fantastická. Všechno perfektně vysvětlila (vyšla mi na první IUI) a byla moc příjemná.
Já osobně Gennet doporučuji, až na Danka byli všichni fajn a povedli se nám dvojčátka napoprvé.

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 01.10.14 09:07

V posledních letech funguje Gennet na Letné jinak. Lékař, ke kterému jdeš, tě má pořád. I na OPU a ET. Jen v době dovolených jsou zástupy od jiných lékařů. Langerová je prý výborná. Já chodím k Brandejské.

ugluk
Hvězda diskuse 45300 příspěvků 01.10.14 09:10

Chodim k Brandejske, stale ke stejne dr. a maximalni spokojenost. Obcas jim trochu zaskripe recepce (leva ruka netusi, co dela prava). IVF probiha zcela stejne jako v jinych centrech, zakladni cena a doplatky jsou celkem srovnatelne (nestudovala jsem teda do detailu, ale to co potrebuji). Pri OPU a transferu muze byt chlap na pokoji, na sale samozrejme ne. Zalezi tam dost, jestli te soupnou na jednoluzak (luxus) nebo viceluzak (tam pro me teda byla pritomnost cizich chlapu a reseni nasich zdravotnich problemu s lekari pred nimi krajne obtezujici). Jinak prostredi pekne, doktorka uzasna (u jine jsem nebyla). Po jedne minimalce a jednom plnem pokusu jsem neotehotnela, ale to jsou holt statistiky, nemuze kazdy, nepricitam to jakekoliv chybe z jejich strany.

simcaak
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 01.10.14 10:06

:kytka: ja chodila l dr. Vykysale..naprosta spokojenost, podstoupila jsem 2×IUI ktery ti dela doktor ktery ma zrovna v ten den službu pokud tp neni v tydnu kdy tam mas svou doktorku (me to vychazelo vzdy na sobotu)…pote jsme sli rovnou ns IVF..zaplatili prodlouženou kultivaci a nyni jsem jiz v 28tt :oops: lezela jsem na 1luzkovym pokoji..manzel tam bxl se mnou, na sal k transferu ho nevezmou coz je logicke..po transferu vse vysvetleno, a za hodinu jsme jeli dom :mavam:..a dostanes peknou fotku embrya nez ho zavedou :oops: drzim palce… (jen se nenech zvyklat do zbytecnych procedur za ktere se plati navic a ktere treba ani nepotřebujete, pro ne jsou to penize navíc klasika.. :mavam: Drzim palce

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 01.10.14 14:43

@Korin myslim ze ti holky tady uz poradily, tak chci jen poprat hodne stesti. ja mam dobrou zkusennost s Dankem, ale je pravdou ze je to trochu morous, ale PROFIK. nam se stale nikde nedarilo - byli jsme 2× v podoli, 2× v gestu a pak presli do Gennetu a mame 15 mesicni Anicku hned z prva :palec: oni tam opravdu delaji IVF trosku jinak nez inde, konkretne myslim pripravu pred

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 01.10.14 19:58

@superandrysek Mně vůbec nepřišlo, že by byl Daněk morous :think: Působil na mě jako fajn chlap.

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 01.10.14 20:00

@luca001 No teda, já si na něj fakt nemůžu stěžovat :nevim: Byli jsme na první konzultaci s partnerem, doktor s námi vtipkoval a byl opravdu milý a ochotný. Ale tak hlavně že s ostatními lékaři jsi spokojená, to je fajn :palec:

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 02.10.14 17:16

@mončatka My měli pocit, že jsme si přišli do sámošky pro ditě a záleží kolik zaplatíme a podle toho to bude rychlé a uspěšné :-) Dělal mi i 2. a 3. IUI a fakt nepříjemný bručoun. Nebýt předtim dr. Langerové, která všechno krásné vysvětlila na prvním, tak jsem se od něj nedozvěděla nic.
Ale každému sedne někdo jiný, třeba neměl náladu (-y), ale hlavně, ze to nakonec klaplo :-)

ivr
Kecalka 230 příspěvků 06.02.15 17:06

@Korin Ahoj. Taky jsme čekali v pořadníku na první konzultaci. Už mi volali, první návštěva 23.3. K dr. Vykysalé nebo tak nějak. Uvidíme, už máme zkušenosti z jiného centra. Tak jsem zvědavá co nám řeknou tady.

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 06.02.15 17:18

@ivr My měli mít první konzultaci taky k Vykysalé, ale několik dní před tím nám volali, že paní doktorka nemůže, tak nás přehazují k Daňkovi. Paní doktorka mi aspoň prováděla transfer a hned úspěšný :palec:
Moc držím palce, ať jsi v Gennetu spokojená a ať všechno klapne, jak mám :hug:

MartinaCV
Echt Kelišová 7692 příspěvků 12.07.15 20:40

Ahoj, je tu někdo, kdo dochází nyní do Gennetu na Letnou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 79 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >