George České spořitelny - inkaso vs. sipo

34
9.1.19 13:23

George České spořitelny - inkaso vs. sipo

Dobrý den,
zřídila jsem si na poště číslo sipa pro bezhotovostní platby. Nyní bych ráda v české spořitelně v aplikaci george tyto platby nastavila. Na poště jsem si částky nechala připsat. Teď ale nevím, co je třeba, aby se mi částky z účtu strhávaly? Nikde po mně číslo účtu nechtěli a mám přiděleno pouze to číslo sipa. Poraďte prosím co a jak je třeba zařídit aby se platby každý měsíc strhávaly? Nebo se to řeší až když dojde na email lístek pro platbu?
Jsem v tomto nováček. Poraďte prosím, děkuji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
87
9.1.19 13:38

U SIPA se číslo účtu neuvádí, pouze spojovací číslo a limit kolik si maximálně může pošta vzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.1.19 13:44
@Apple11 píše:
U SIPA se číslo účtu neuvádí, pouze spojovací číslo a limit kolik si maximálně může pošta vzít.

Takže jinými slovy, mám jen čekat na email od pošty se složenkou a když zadám svolení u banky, tak si to pošta strhne už sama? Mám tam jen TV a CRo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.1.19 13:46

Ano, musíte v Georgi zadat souhlas se SIPEM a pošta už si peníze strhne sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.1.19 13:52
@Apple11 píše:
Ano, musíte v Georgi zadat souhlas se SIPEM a pošta už si peníze strhne sama.

děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
11.1.19 11:29

Ještě pozor na to, záleží kdy to budete zadávat, SIPO si pošta strhává dvěma pokusy kolem 15 a 25 v měsíci. Pokud by jste souhlas v georgovi nastavila až na konci měsíce, spořitelna by to poště nahlásila pozdě a ten měsíc by zůstal nezaplacen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 22:42

Jak vytvořit účet na George, internetové bankovnictví

Chci se zeptat jak vytvořit účet na aplikaci George?? Jsem v tomhle úplně nová, nic o tom nevím..Když jsem si aplikaci poprvé otevřela tak to po mě chtělo přihlášení, ale jak se mám přihlásit když nejsem registrovaná, nejdřív se musím zaregistrovat a to nevím jak, nic jinýho se mi kromě přihlášení nenabídlo, že by tam byla možnost registrace apod
Předem díky

• Citovat
  • Nahlásit
27008
6.8.20 22:46
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jak vytvořit účet na aplikaci George?? Jsem v tomhle úplně nová, nic o tom nevím..Když jsem si aplikaci poprvé otevřela tak to po mě chtělo přihlášení, ale jak se mám přihlásit když nejsem registrovaná, nejdřív se musím zaregistrovat a to nevím jak, nic jinýho se mi kromě přihlášení nenabídlo, že by tam byla možnost registrace apod
Předem díky

Podle mě musíš být klientem banky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
6.8.20 22:49
@Anonymní píše:
Předem díky

Pokud mas ucet ve sporitelne, tak musis mit prihlasovaci udaje na internetove bankovnictví. Na zaklade toho pak muzes instalovat a pouzivat i george.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6166
6.8.20 23:11

Potřebuješ si dojít na pobočku a dají ti aktivační klíč (kód).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
7.8.20 07:13

Ano, vyřiď si přístup na pobočce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
7.8.20 07:39

Napřed účet, pak internetové bankovnictví. Obráceně nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama