George České spořitelny - inkaso vs. sipo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PiperW
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 13:23
George České spořitelny - inkaso vs. sipo

Dobrý den,
zřídila jsem si na poště číslo sipa pro bezhotovostní platby. Nyní bych ráda v české spořitelně v aplikaci george tyto platby nastavila. Na poště jsem si částky nechala připsat. Teď ale nevím, co je třeba, aby se mi částky z účtu strhávaly? Nikde po mně číslo účtu nechtěli a mám přiděleno pouze to číslo sipa. Poraďte prosím co a jak je třeba zařídit aby se platby každý měsíc strhávaly? Nebo se to řeší až když dojde na email lístek pro platbu?
Jsem v tomto nováček. Poraďte prosím, děkuji :oops:

Reakce:
Apple11
Stálice 56 příspěvků 09.01.19 13:38

U SIPA se číslo účtu neuvádí, pouze spojovací číslo a limit kolik si maximálně může pošta vzít.

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 13:44
@Apple11 píše:
U SIPA se číslo účtu neuvádí, pouze spojovací číslo a limit kolik si maximálně může pošta vzít.

Takže jinými slovy, mám jen čekat na email od pošty se složenkou a když zadám svolení u banky, tak si to pošta strhne už sama? Mám tam jen TV a CRo

Apple11
Stálice 56 příspěvků 09.01.19 13:46

Ano, musíte v Georgi zadat souhlas se SIPEM a pošta už si peníze strhne sama.

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 13:52
@Apple11 píše:
Ano, musíte v Georgi zadat souhlas se SIPEM a pošta už si peníze strhne sama.

děkuji

taallaa
Povídálka 26 příspěvků 11.01.19 11:29

Ještě pozor na to, záleží kdy to budete zadávat, SIPO si pošta strhává dvěma pokusy kolem 15 a 25 v měsíci. Pokud by jste souhlas v georgovi nastavila až na konci měsíce, spořitelna by to poště nahlásila pozdě a ten měsíc by zůstal nezaplacen.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >