Gerimed Sedlec- Prčice

Anonymní
5.1.21 11:26

Gerimed (Sedlec- Prčice) mate zkusenosti?

Ahoj,

moje babicka prodelala Covid, neni na tom zdravotne dobre. Byla mesic v nemocnici, pak na oddeleni nasledne pece a nyni je znovu na oddeleni nasledne pece v domove Gerimed v Sedlci Prcicich. Nemate s timto centrem nekdo zkusenosti? Jak to tam vypada?
Dekuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.1.21 22:55

Mám zkušenost před 7 lety, a popravdě hrůza a děs, dnes je to třeba už někde jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 07:33

Opravdu? Muzete napsat vic? Ja z toho mam velky strach. Nejhorsi je, ze babicka bude na oddeleni nasledne pece, kam ted nemohou ani navstevy, takze ani nevim, kdy ji uvidime…

• Citovat
  • Nahlásit
6.1.21 21:11

Teta tam byla tuším 2 nebo 3 týdny, nelíbilo se mi ani prostředí ani přístup personálu. Bylo to tam velmi staré, na pokoji bylo hodně pacientů, tuším 7(už si to přesně nepamatuji), všichni oblečení v jejich andělech. Měli časově vymezené návštěvní hodiny, ale vždy návštěvy po chvíli vyhodili s tím, že se musí postarat o pacienty, takže já jsem tam jela 100km a byla jsem tam třeba jen 5 minut. Jednou mě tam nepustili vůbec. Pro tetu to byla jakási přestupní stanice mezi klasickým domovem pro seniory, kde už nemohla být, a domovem s uzavřeným oddělením - kvůli Alzheimeru. Nevím, třeba už je to tam dnes úplně jiné, ale já byla tenkrát doslova v šoku po první návštěvě, naštěstí tam byla teta krátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat