Gesslein f4 air+/f6 air+ - daji se sehnat nafukovaci kola?

Anonymní
23.7.21 08:08

Gesslein f4 air+/f6 air+ - daji se sehnat nafukovaci kola?

Vybrali jsme si kocarek gesslein f4 air prip. f6 air - zijeme ale v centru, kde jsou same dlazdicky a kocici hlavy…tak bysme chteji krom tech air kolecek mit i normalni nafukovaci…Gesslein komoatibilni nafukovaci kolecka nevyrabi jestli se nemylime, takze se snazime sehnat kompatibilni od jinych znacek- ma nekdo zkusenosti jaka nafikovaci kolecka by tam sedla?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2845
23.7.21 09:39

A na co je chceš? Je to zbytečné. Tyhle kočárky jsou samy o sobě hodně odpružené, dá se v tom mimčo i normálně houpat, takže nafukovací kola fakt nejsou potřeba ;)

Měla jsem pro prvního syna Gesslein F4 buggy a teď pro druhého mám Indy sport (je také od gessleinu, princip stejný, liší se jen v designu) a pruzi fest, i ten první byl v tomhle super, jenom lehkým pohybem madla můžeš ditko houpat a na kocicich hlavách jsem take nezazanamenala problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:46
@Semtex píše:
A na co je chceš? Je to zbytečné. Tyhle kočárky jsou samy o sobě hodně odpružené, dá se v tom mimčo i normálně houpat, takže nafukovací kola fakt nejsou potřeba ;)Měla jsem pro prvního syna Gesslein F4 buggy a teď pro druhého mám Indy sport (je také od gessleinu, princip stejný, liší se jen v designu) a pruzi fest, i ten první byl v tomhle super, jenom lehkým pohybem madla můžeš ditko houpat a na kocicich hlavách jsem take nezazanamenala problém.

Projede to i pres kocici hlavy a dlazdicky ve meste? :? Cetla jsem, ze pry hodne drncaj

• Citovat
  • Nahlásit
2845
23.7.21 09:59
@Anonymní píše:
Projede to i pres kocici hlavy a dlazdicky ve meste? :? Cetla jsem, ze pry hodne drncaj

Jo projede, jezdím celkem často do Prahy, a byli jsme s tím i ve “středověké vesnici”, a ty kočičí hlavy tam byly hodne divoký a ještě nasikmo, a taky se dalo. Úplně ze začátku drnca samosebou víc, pokud mas nový kus, ale celkem rychle se ten mechanismus “ochodí” a pak už funguje super.

Navic nafukovací kola musis stejně nafouknout úplně napevno, aby se s tím dalo normálně jet, přeci bys nejezdila na polomekkych ;)

Úplně první kočárek jsem měla s nafukovacími, než jsem si koupila toho gessleina, a to už bych nechtěla. Porad se to vyfukovalo, muselo se neustále dohušťovat, a kdyz jsem náhodou prihustit nestihla, byla neskutečná dřina s tím někam dojet. No fuj, zbytečné trápení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
23.7.21 10:08

Jinak pokud bych jezdila pouze po těch hlavách (třeba bydlení přímo v centru nejakeho historického města, kde jsou fakt všude okolo a kamkoli chceš jet, musis přes ně) nebo nějakým horším terénu (třeba někde za vsí mezi poli po nezpevněných cestách), určitě bych si po nějakém čase dokoupila navíc pevná predni kola na nápravě místo těch menších otocnych. Ale to není nas případ, pro to obcasne ježdění jsem asi dvakrát nebo třikrát využila možnost predni kolečka zaaretovat, kdyz byly horší podmínky, a taky to stačilo, a jinak to potřeba ani nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat