Gestační váček - potřebuji poradit!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mia181
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 18:17
gestační váček - potřebuji poradit!

Ahoj holky, 13. 8. (28 DC) jsem měla dostat MS. 19. 8. jsem měla s manželem pohlavní styk. Nebyl mi moc příjemný a když jsme skončili, začala jsem krvácet a s krví vyšla úplně malá pidi průhledná bílá kulička. Nechápala jsem co to je. Nikdy jsem to nezažila. Myslela jsem, že jsem dostala MS, ale pouze to bylo krátkodobé krvácení. Od té doby jedině na přeskáčku špiním, nešpiním, aj to jenom když jdu na záchod. Včera už mi to bylo divné, tak jsem si udělala těhotenský test a byla tam jasně druhá čárka. Dnes jsem byla u doktorky, ale ta na UTZ nic neviděla. Nechápu to. Myslíte, že je možné, že by ze mě vyšel gestační váček a už bych ho viděla pokud jsem byla pouze cca 2 týdny těhotná? Že jsem samovolně potratila v nedeli a ve středu po oběde jsem skrz toho ještě měla pozitivní test? Dnes jsem si když jsem přijela od doktorky udělala zase test a byl tam pidi duch. Nechápu to. Mávam MS so strašnými bolestmi a už to bude druhý týden a pořád nic. A kdybych přece potratila, tak bych krvácela dýl ne? a ne cca hodku. Neměla jsem ani žádné kusy sliznice, proste nic. A pořád mě bolí moc prsa. Já teď nevím, zda to mám počítat jako MS nebo ne a máme se snažit. Jestli to mám tu nedeli brát jako první den cyklu. Co myslíte prosím? poradte. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 23.08.18 18:34

Co se ti děje, to nevím. Co ale nechápu, je to snažení. To jako kdyby jsi byla těhotná, tak přestáváte sexovat? Já myslela, že partneři mají sex pro potěšení a tady se z toho zatím dělají galeje. Přestaň řešit snažení, nehoň dny v cyklu a nech to plynout. Trochu míň urputnosti…

Makito
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 23.08.18 18:37

Na UTZ to bylo možná brzo. Nemusela tam nic vidět. Já bych počkala. Co ti řekla MUDr.?

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 23.08.18 18:44

Neco podobneho jsem nasla kdyz jsem zacala krvacet po embryotrasferu dvojcat, ktere se neuchytili a bylo to asi tyden po nem. Takze za me by to mohl byt nejaky zarodek, ale bohuzel ti stejne nezbyde nic nez pockat jak to bude vypadat dal a zkusit test za par dni jestli to odeslo tak uz by mel byt spi negativni.

radmrz
Stálice 53 příspěvků 23.08.18 19:43

A vzala ti doktorka krev? je to lepší než testovat. Na UTZ v tuto dobu nemusí být vidět nic, zalezí na kvalite pristroje, ale je to moc brzy. Bud v klidu, pokud to má dopadnout, tak to dopadne. :kytka:

mia181
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 19:58
@Makito píše:
Na UTZ to bylo možná brzo. Nemusela tam nic vidět. Já bych počkala. Co ti řekla MUDr.?

Mudr jsem nic neřekla, protože to nebyla moje gyndařka, ale zástup za dovolenou a nebyla moc přijemná. :roll:

mia181
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 20:00

@Janli

Jasne, že se nepřestaneme snažit. Blbě jsem to napsala. Spíš jsem myslela, že jak mám teď chápat kdy byl první den cyklu abych věděla kdy začne další a neměla v tom bordel ;) Jelikož jsem krvácela tak jenom cca hodku a odvtedy nic a už je to čtvrtý den.

mia181
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 20:08
@kytkalenka píše:
Neco podobneho jsem nasla kdyz jsem zacala krvacet po embryotrasferu dvojcat, ktere se neuchytili a bylo to asi tyden po nem. Takze za me by to mohl byt nejaky zarodek, ale bohuzel ti stejne nezbyde nic nez pockat jak to bude vypadat dal a zkusit test za par dni jestli to odeslo tak uz by mel byt spi negativni.

a jak to pak probíhalo? Já jsem už totiž bohužel zažila biochemické těhotenství a tenkrát když jsem to dostala, tak to bylo něco 8o :pocitac: Příšerné bolesti, které nešli vydržet, krvácela jsem dlouho a hooodně, kusy sliznice. Pardon za podrobnosti :D :D Ale teď to má uplně jiný průběh. Krvácení cca hoďku a už čtvtý den špinění/nešpinění. zrovna teď zase nešpinění :think: A zaráží mě, že nemám absolutně žádné bolesti. Což normálně když mi začína MS taky mávám. Bez nich začátek MS neznám. :? Tenkrát po biochemku se moje tělo brutálně pročistilo, ale teď jakoby nic. Tak mám strach, aby to zase nebylo špatně :think: :think:

mia181
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 20:12
@radmrz píše:
A vzala ti doktorka krev? je to lepší než testovat. Na UTZ v tuto dobu nemusí být vidět nic, zalezí na kvalite pristroje, ale je to moc brzy. Bud v klidu, pokud to má dopadnout, tak to dopadne. :kytka:

díky za podporu :) krev mi vzala, zítra si mám zavolat na výsledky. Podle mě to nevydrželo a budu to brát, že to tak mělo být, ale mám strach jak už jsem psala @kytkalenka že se moje tělo vůbec nepročistilo. Není to zvláštní?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 23.08.18 21:21

@mia181 nějak moc to neřeš. Pokud tam je těhotenství, byť třeba biochemické, stejně budeš mít trochu rozhozený cyklus. Užívejte si dál a ono se to za pár týdnů rozčísne. Nebo už těhotná jsi, někdy ty začátky můžou být pěkně dramatický ;)

mia181
Povídálka 28 příspěvků 24.08.18 10:45
@Janli píše:
@mia181 nějak moc to neřeš. Pokud tam je těhotenství, byť třeba biochemické, stejně budeš mít trochu rozhozený cyklus. Užívejte si dál a ono se to za pár týdnů rozčísne. Nebo už těhotná jsi, někdy ty začátky můžou být pěkně dramatický ;)

Tak dnes jsem ráno volala na výsledky a měla jsem nízkou HCG a následně potom se mi rozjela MS. Na jedné straně je to smutné, ale na druhé straně jsem ráda, že se to rozjelo a ať se moje tělo pořádně pročistí. To každodenní špinění bylo hrozné a nevědět na čem jsem. Takhle mám v tom jasno. Jedině co je blbé, že jsme s manželem prý oba zdraví a tohle je už moje druhé biochemko. Příští čtvrtek mám jít na kontrolu zda se to pořádně pročistilo, tak se zeptám na test imunity z krve. Možná to je ten problém. Nebo myslíš, že i po 2 biochemkách se holkám normálně zadařilo?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 24.08.18 11:05

@mia181 Já jsem jich měla minimálně šest a je normální, že si jich žena několik za život prožije. Měly je i naše maminky, jen tenkrát nebyly těhotenské testy a ony si myslely, že mají jen zpožděnou menzes. Nevím jak dlouho se snažíte, ale hned bych to nehrotila. Otěhotnět evidentně můžeš, jen se musíte trefit do zdravého vajíčka. Standardně se vyšetření dělají až po roce nezdarů a do té doby nemá cenu plašit. I po těch biochemkách jsem počala a donosila zdravé dítě.

mia181
Povídálka 28 příspěvků 24.08.18 11:52
@Janli píše:
@mia181 Já jsem jich měla minimálně šest a je normální, že si jich žena několik za život prožije. Měly je i naše maminky, jen tenkrát nebyly těhotenské testy a ony si myslely, že mají jen zpožděnou menzes. Nevím jak dlouho se snažíte, ale hned bych to nehrotila. Otěhotnět evidentně můžeš, jen se musíte trefit do zdravého vajíčka. Standardně se vyšetření dělají až po roce nezdarů a do té doby nemá cenu plašit. I po těch biochemkách jsem počala a donosila zdravé dítě.

Snažíme se uz cca 15 měsícu, co není málo :? V caru jsme byli a vysledky ok. Je pravda, ze za tu dobu jsem si neměřila bazalni teplotu ani nedelala ovulační testy. Nechtela jsem se stresovat. Tak to teď poprvé zkusim. ;) A ty si pak počala i po biochemkách přirozenou cestou? :kytka:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 24.08.18 12:02

@mia181 Tak ovulaci máš, otěhotníš, takže je zbytečné ji sledovat. Dělali ti i imunitu a genetiku?

mia181
Povídálka 28 příspěvků 24.08.18 12:06
@Janli píše:
@mia181 Tak ovulaci máš, otěhotníš, takže je zbytečné ji sledovat. Dělali ti i imunitu a genetiku?

Tu mi právě nedělali, ve čtvrtek jedu na kontrolu, zda je vsechno ven, tak ji řeknu ze bych ty testy chtela udelat. A u tebe byla problem ta genetika nebo imunita? Jak jste to vyřešili?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >