Gestační váček, přesto negativní testy

4
23.4.20 11:18

Gestační váček, přesto negativní testy

Všechny zdravím,
mám dotaz. Byla jsem na kontrole u gynekoložky a ona mi oznámila, že jsem zřejmě těhotná, že vidí na ultrazvuku gestační váček a vypadá to tak na 4tt. Následně na to mi udělala test z moče a krve a obojí vyšlo negativně. Nevíte, co mohla doktorka na ultrazvuku vidět? Mohla bych být těhotná i přes negativní testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
23.4.20 11:40

Pokud není nic v krvi, tak tehotna nebudeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
23.4.20 11:41

Ne, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.4.20 11:47

Kamarádka měla negativní testy skoro do 12 týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
23.4.20 11:55

@Kacovka ale ne z krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 12:07

No já si právě taky myslím, že nejsem. Ale zajímalo by mě, co tam tedy viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.4.20 12:20
@karkarka píše:
@Kacovka ale ne z krve.

Doktorka ji říkala, že ani v krvi nic není 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
23.4.20 12:22

@Kacovka tak to je nesmysl. Nejspíš ti kamarádka lhala. Bez hcg v krvi neni těhotenství možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.4.20 12:26
@karkarka píše:
@Kacovka tak to je nesmysl. Nejspíš ti kamarádka lhala. Bez hcg v krvi neni těhotenství možné.

Kamarádce věřím, ovšem té doktorce ne, jiné známé nepoznala kapavku a to tam chodila furt, že má problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 12:55

Né všechny doktorky jsou ideální. Mně se nelíbilo jednání té mé, protože mi nejdříve oznámila, že jsem těhotná a jen pro jistotu se udělá test, ale že jsem. Což mě vyděsilo, protože studuji prvním rokem medicínu a byla by to dost velká komplikace. Myslím, že měla být trochu opatrnější, co říká, pokud si tím nebyla úplně jistá. A nezpůsobovat mladé dívce takový šok. No každopádně by mě opravdu zajímalo, co na ultrazvuku bylo, protože i já jsem tam něco viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
23.4.20 14:50

@naty511 a zvala tě na další kontrolu, pokud ano tak budeš muset počkat a nebo změnit Dr., ještě mě napadá, že by mohla vidět cystu, ale ta by byla spíše na vaječníku.
Jinak já jednou byla taky na gyndě a Dr. se mě ptala zda nejsem těhotná, taky něco bylo na UTZ, ale byla jsem si jistá, že ne, protože sex nebyl, takže jsem měla haldy vyšetření i hysteroskopii, kdy si i Dr. myslela, že mám nějakého zapouzdřeného parazita. Na hystero se nic nenašlo, takže jsem šla s tím závěrem, že šlo o varix na děloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
23.4.20 14:54

Muze byt vacek a tehotenstvi ne…je mozne, ze bylo zacinajici tehu a nedopadlo, brzy prijde ms a vse odejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 19:16

@kotaska91 děkuji za odpověď. Na kontrolu mě nepozvala, ale píchla mi injekci na vyvolání MS, tak uvidím, jestli to alespoň dostanu, protože už jsem to 2 měsíce neměla. A když ne, tak to budu ještě řešit. Ale překvapilo mě, že mi neřekla, co by to jiného teda mohlo být a už to po těch gravitestech neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat