Giga lash sérum na řasy

24.11.15 07:47

Giga lash serum na rasy

Dobry den chci se zeptat ma nekdo prosim zkusenosti s giga lash serum na rasy dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

33969
24.11.15 08:05

@maruskazezulova zkušenost mám s lash serum od Renokinu a naprostá spokojenost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:16

@Denisa76 A jak to vypada? mate to na zpusob rasenky s malym steteckem a potirate korinky rasu jakoby linky potirate? A za jak dlouho se zpozorovala zmenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:22
@maruskazezulova píše:
@Denisa76 A jak to vypada? mate to na zpusob rasenky s malym steteckem a potirate korinky rasu jakoby linky potirate? A za jak dlouho se zpozorovala zmenu

Na to mem se pise ze uz za tyden spozoruju zmenu.Ale nevim jeatly to neni nejaka blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
24.11.15 08:27
@maruskazezulova píše:
Dobry den chci se zeptat ma nekdo prosim zkusenosti s giga lash serum na rasy dekuji

Jak to má fungovat??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:29

@KPKristy je to na zpusob rasenky a potiraji se korinky rasu jako kdyz se dela linka na oci..no a pisou tam ze uz za tyden se ma dostavit prvni zmeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
24.11.15 08:31
@maruskazezulova píše:
@KPKristy je to na zpusob rasenky a potiraji se korinky rasu jako kdyz se dela linka na oci..no a pisou tam ze uz za tyden se ma dostavit prvni zmeny.

Ty změny mě právě zajímají. Co to má jako dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
24.11.15 08:41

@maruskazezulova doporučila mě ho kosmetička, když se mě asi po 2letech udělala šílená reakce na umělé řasy. Potírala jsem pár týdnů a ten rozdíl byl znatelný. Řasy mě tenkrát musela „vyrvat“ s těma umělýma, protože to bylo strašný a po tomhle sérum mě nejenže krásně dorostli, ale i délka je neuvěřitelná. Popis jak nanášet jsi napsala správně..dělat to před spaním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
24.11.15 08:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:42

@KPKristy je to na kratke nebo ridke rasy po umelych ras.Rasy maji byt pak hustejsi delsi a tmavsi.je to i na oboci. a pouziva se to dvakrat denne..A prvni vysledky se maji dostavit uz za tyden.Ja zatim pouzivam druhy den. Takze nedokazu zatim posoudit. Proto pisu jestly nema nekdo stimto nejake zkusenosti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:45

Toto mam ja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
24.11.15 08:49

@maruskazezulova já osobně potvrzuju, že jsou řasy hustější a delší..černé je mám od narození tam změnu nepozoruju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
24.11.15 08:50

@maruskazezulova co ještě můžu poradit kamarádka je oční lékařka a v ordinaci prodává kapky na výživu řas tak se pozeptej třeba tam co by ti doporučili ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 08:55

@Denisa76 no cetla sem nekde o kapkach lumigan ale ze nejsou jen tak k dostani.Je to pry na predpis. Nebudu to zas tak hrotit. uvidime jestly to co mam me pomuze.Jak jste psala tak i ja po umelych rasu sem prisla i o ty svoje.Mela jsem nejakou reakci zdrejme na to lepidlo nebo nevim.Ale vypadali me ty umely i smyma.to jsem si je delala pred mesicem. Takze uz to nemam jak opelychane kure trochu to dorostlo ale mam je porad kratke a slabe.tak snad me pomuze ten giga lash uvidime. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18253
24.11.15 08:55

Nejlepsi, co na rust ras je, jsou Lumigan kapky.Jsou to kapky na lecbu zvyseneho nitroocniho tlaku a vedlejsi ucinek je prave rust ras. Napatla se to na korinky a rasy rostou pred ocima.Jsou teda na predpis, ale vetsina ocaru s tim nema problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama