Clostilbegyt - zhoršení zraku?

589
19.3.16 12:57

Glostilbegyt - zhoršení zraku?

Ahoj chci se zeptat na zkušenosti. Mám teď začít brát Glostil a právě jsem se dočetla, že by ženy neměli řídit, že se může zhoršit zrak. Máte s tím někdo zkušenost? Právě dělám autoškolu takže by to bylo docela blbý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.3.16 13:19

Ano clostylbegyt muze zpusobit zhorseni zraku. Me se to stalo (ale skutecne vyrazne to bylo jen pri umělém osvětlení) a rozhodne bych s tim neridila, ale okamzite po dobrani to zase zmizelo. A nemusi se to stat asi kazde. Navic to bylo kdyz jsem brala 1-0-1. Kdyz jsem brala jenom jednu tabletu denne, tak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
19.3.16 14:17

Tak já mám brát zatím jednu, ale když to nezabere tak dvě. Tak uvidím. Ale když to hned po dobrání odezní tak by to nebylo tak hrozný těch pět dní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.16 14:51

Užívala jsem ho jen jednou, protože jsem po něm v noci a po probuzení měla problém s viděním. Měla jsem jako zpomalený obraz - to co se hýbalo jsem viděla jakoby vícekrát zpomaleně anebo jsem si myslela, že okolo mne visí dlouhé černé vlasy.
Po letech podobné příznaky mám bez těchto léků jako auru i migrén, když se v noci probudím.

• Nahlásit
  • Citovat
589
19.3.16 15:21

Ježiši.. To mě docela děsí.. Já jsem ho brala už před lety taky, ale nepamatuju si žádné takové příznaky. Tak doufám, že tentokrát se mi to taky vyhne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.16 17:47
@Anonymní píše:
Užívala jsem ho jen jednou, protože jsem po něm v noci a po probuzení měla problém s viděním. Měla jsem jako zpomalený obraz - to co se hýbalo jsem viděla jakoby vícekrát zpomaleně anebo jsem si myslela, že okolo mne visí dlouhé černé vlasy.
Po letech podobné příznaky mám bez těchto léků jako auru i migrén, když se v noci probudím.

Jo presne to jsem mela taky, jenom to neumim popsat. Ale jak jsem psala, vyrazne to zpomaleni bylo videt pri umelem svetle - at uz doma nebo venku. Pri dennim to bylo snesitlene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama