Gmini Travel 2017 zkušenosti

754
8.4.17 20:03

Gmini Travel 2017 zkusenosti

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenosti s tímto kočárkem? Nebo zkoušela jste ho některá aspoň v obchodě? Zajímá mě hlavně, zda to není chrastítko, ty kola a konstrukce. Máme ve městě všude dlažbu, tak abych nebyla slyšet na celé náměstí. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.17 23:40

Dobrý večer,
můžu se zeptat, jeslti jste kočárek koupila a jak jste spokojená? Taky ho zvažuju. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
15.5.17 00:08

@Zellwickaa dobry vecer, nakonec jsem neriskla. Koupili jsme gb qbit, ktery jsme meli moznost zkusit na veletrhu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.6.17 10:20

Dobry den, Gmini travel jsem koupila a uz jsem ho asi mesic pouzivala. Je vyborne nadesignovany, ale je lepsi, ze jste koupila jiny, nebot v historickych centrech na zamkovce to hodne drnca.
Vyhody:

• cena
  • skladnost (do letadla idealni)
  • moznost polohovani (ma stejne moznosti jako kvalitnejsi golfky)
  • lehkost (neni problem ho jednodusse slozit a vzit do ruky, tam kde byla zamkovka delsi dobu, tak jsem vzala dite do ruky a kocar slozila a prenesla)

Nevyhody:

• mala kolecka, ktera jsou vhodna spise na rovny povrch, velke kocici hlavy v historickych castech vubec nedaval a tam jsem jej nosila
  • uz jsem prisivala kosik, tak ted do nej davam jen lehci veci
  • neni mozne prat v pracce (nasla jsem informaci, ze lze vse sundat a vyprat, ale vzdy kdyz jsem odepla co se dalo, tak jsem se zarazila na nejake casti, ktera byla pridelana ke kocaru napevno, a tak nakonec jedine co jsem mohla prat v pracce jsou ty navleky na popruhy a potom striska :( ale treba jsem jen nesikovna)- avsak kocar je tak maly a lehky, ze jsem ho jednoduse dala do vany a tam vysprchovala
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
23.9.18 09:39

Ahoj. Mate prosim nekdo zkusenost s timto kocarkem? Vezmou ho na palubu letadla? Nekde pisi, ze ano, jinde ho nazyvaji jen jako vhodny do letadla. Radsi bych os. zkusenost. Predem diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14731
23.9.18 11:37

@pettta z tímhle zkušenosti sice nemám …ale před týdnem když jsem se vracela z dovolené,tak na palubu nevzali ani opravdu miniaturní golfky..ty spíš vypadali jak pro panenku než pro dítě.
Je to podle letecké společnosti a i někdy to ne.Spíše podle posádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
23.9.18 12:12

Ja mam zkusenost z letoska, na palubu ti ho nevemou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
23.9.18 12:49

Chtela jsem se vyhnout lonskym problemum, kdy kocary vydavali u nadmernych zavazadel az po ukonceni vydeje vsech kufru z letadla, cili paradoxne rodiny s malymi detmi odchazely z letiste uplne posledni. Tak jsem objednala tento, dle rozmeru by se mel vejit jako palubni zavazadlo, ale ted jak to pisete, tak nevim nevim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16821
23.9.18 12:55

@pettta jestli ho vezmou do letadla si musis zjistit spise u dopravni spolecnosti. Nekdo povoli, jiny ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
23.9.18 13:05

@Káťa19 Letime uz zitra, tak budu doufat. V nejhorsim vak na kocar s sebou do batohu. Loni jsem to vubec nepochopila, ano, nepotrebuju kocar na palubu, ale proc je posilaji jako posledni s nadmernymi zavazadly a nepripravi k letadlu jako to bylo v minulych letech :zed: ? Zpet se vracime ve 4 rano a predstava, ze budu s 2 malymi detmi cekat 2 hodky na kocar, je na hlavu.
Diky vsem za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16821
23.9.18 14:21

Aha, to nevim, ze to takhle zmenili, to je teda na palici, chapu. Muz dela na letisti v Mnichove a tam posledni nakladaji a jako prvni vykladaji kocarky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
23.9.18 16:30

@Káťa19 Je to logicke, driv to tak i bylo, ale proc to zmenili…tezko rict. Kazdopadne loni si tam jeden tatinek velmi hlasite stezoval, tak treba to zas vratili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14731
24.9.18 08:05
@pettta píše:
@Káťa19 Je to logicke, driv to tak i bylo, ale proc to zmenili…tezko rict. Kazdopadne loni si tam jeden tatinek velmi hlasite stezoval, tak treba to zas vratili.

Tak dej vědět jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
28.9.18 12:44

Leteli jsme s Travel servisem do Egypta a na cestu sem mi tento kocar na palubu vzali. Jeste uvidime, jestli i na cestu zpet. Jsem spokojena, ze koupe nebyla zbytecna a opravdu se to vyplatilo :palec: . Synek usnul az tesne pred pristanim, takze jme jen prendali a spalo se dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.19 13:12

Čauky holky prosím potřebuji poradit jakou pláštěnku na G-mini travel…objednávala jsem z internetu už 2 a na kočárku vypadali úplně katastrofalne… Jakou koupit prosím poraďte… :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama