Golfáč/sporťák lehoučký na denní tahání do 4. patra pro 22 m dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.4.22 11:37

Golfáč/sporťák lehoučký na denní tahání do 4.patra pro 22 m dítě

Ahoj maminky. Rozbil se mi kočárek (valco snap 4 sport - oprava draha a už mu nevěřím…), který denně tahám do skoro 4 patra bez výtahu. Syn 21/22 měsíců - 12 kilo. Já 51 kilo. Hledám tedy dobře se skládající co nejlehčí kočárek. Podmínka jsou rovně natažené nohy, syn to zatím tak zkrátka preferuje, takže polohovatelná část na nožičky. A kolečka, která z něj nevytřesou duši, před barákem kostky, jinak aby zvládl park, jinak už jen město. Projela jsem recenze kočárků tady na emiminu a když se mi líbily, tak buď už se nedají sehnat (valco latitude nebo golfac maclaren tam má super hodnocení, ale stojí 8tis). Ideálně cena do 7 tis max. Nemáte nějaké tipy, moc prosím? Krásný den všem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5290
27.4.22 11:40

Maclaren jsem ti chtěla doporučit, teď jsem ulovila z roku 2018 model, co váží necelé 4 kg, ale polohovani nozicek teda nemá :lol: v dnešní době mají všechny přes 5 kg, ale já chtěla něco ultralehkeho a na další funkce jsem proto nehledela. A ještě byl ve slevě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.22 11:45
@Semtex píše:
Maclaren jsem ti chtěla doporučit, teď jsem ulovila z roku 2018 model, co váží necelé 4 kg, ale polohovani nozicek teda nemá :lol: v dnešní době mají všechny přes 5 kg, ale já chtěla něco ultralehkeho a na další funkce jsem proto nehledela. A ještě byl ve slevě :lol:

To je provokace? :mrgreen: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
27.4.22 11:46

Ne, to je doporučení, třeba by ho ještě měli :lol:. Je to mclaren mark 2 za necelé 4000, Heureka hlásí, ze ho má jeden e-shop :lol:

Já ho tam koupila minuly týden :lol:

Ještě jsem s nim nikam moc nejela, takže jízdní vlastnosti hodnotit nemuzu, až zítra, koupila jsem si ho kvůli ježdění MHD a schodum u doktora, ať nemusím s rostoucím břichem tahat nic těžkého :lol:

Příspěvek upraven 27.04.22 v 11:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.22 11:49
@Semtex píše:
Ne, to je doporučení, třeba by ho ještě měli :lol:. Je to mclaren mark 2 za necelé 4000, Heureka hlásí, ze ho má jeden e-shop :lol:Já ho tam koupila minuly týden :lol:

Jaj, tak já jdu na něj hned juknout :* děkujuuuu a doufám, že jste pochopila, že mě to rozesmálo, proto ta provokace? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
27.4.22 11:50

@PaniBambulinova Jojo, pochopila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.22 11:59
@PaniBambulinova píše:
To je provokace? :mrgreen: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hm tak ty nenatažené nohy by synovi vadily, to jsem zkoušela a mrská se tam pak jak ryba na suchu, ale dám si ho do poznámek až bude větší, třeba za rok. Děkuju moc! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
27.4.22 12:01

@PaniBambulinova není zač :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19921
27.4.22 12:19

Nevim, jak ten kocar vypada, ale leccos jde vytunit - do podlozky na nohy vsit sololitovou desku, vyztuzit svarecskym dratem a muzes to zvednout do vodorovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
27.4.22 12:24

Mame Joie literax 4 air a za me spokojenost. Projede s nami vse, dcera v nem i spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
27.4.22 12:27
@Ropetra píše:
Mame Joie literax 4 air a za me spokojenost. Projede s nami vse, dcera v nem i spi.

Ten má 11 kg 8o to asi zrovna neni prototyp lehkého kočárku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
27.4.22 12:28

Já tedy kočárek neporadím, ale jen kdyby ses chtěla vrátit k vašemu valcu. Nevím co se ti rozbilo. Mám tady komplet valco tailor made denim. Má na odpis kolečka. Jinak má jen pár kosmetických vad. Pokud bys tedy měla kolečka svoje tak ti ho za levno nechám. Kdyžtak napiš SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.22 12:41
@Semtex píše:
Ten má 11 kg 8o to asi zrovna neni prototyp lehkého kočárku :lol:

Jo, přesně tak, ale děkuju za tip, ale 11 kilo je prostě strašně znát, když to člověk tahá do schodů i 2× denně nahoru a dolů. Po rovince jo, budiž, ale denně fakt nahoru dolů s mými 50 kg je to občas psycho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
27.4.22 14:47

Inglesina trip, 6.6kg, složený se nese jednou rukou za pridelane madlo. Do autobusu či schodů ho obejmu a i s dítětem bez problémů vynesu. Nedám na něj dopustit, odjel i pochod Prčice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
27.4.22 14:53

Koukni na bazar, já kupovala bazarovy Maclaren BMV za pár korun. Někdo to má jen v kufru auta a kočárek je jak nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat