Golfky Babypoint Fortuna - prosím o radu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 13.03.09 09:27
golfky babypoint-fortuna, prosím o radu, vaše zkušenosti

Dobrý den,

zvažuji koupi golfek firmy babypoint, typ fortuna. Nemáte s ním někdo zkušenost? Velmi bych ocenila vaše názory, nikde nemohu sehnat žádné recence, doporučení či hodnocení.

Předem moc děkuji :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 13.03.09 10:12

Mám ho od léta a nemůžu si stěžovat. Chtěla jsem u kočárku 6 koleček a spojenou rukojeť, což tenhle má. Krásně se ovládá, v zimě mi sněhem taky projel, má velkej košík, krásně se skládá do auta. Máme kombíka, takže stačí pootočit tou rukojení aby se začal skládat a hned ho tam postavím. Já jsem s ním spokojená. A cena je víc než dobrá, já ho kupovala v krámě za 2,5 tis., ale na netu jsem ho viděla i za 1900 Kč.
Já mám ten oranžovo-modrej a sousedka červeno-šedivej a co vím, tak je s ním taky spokojená.

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 13.03.09 11:05

Peťulko,
díky moc za názor, mi se totiž ten kočárek v té červené kombinaci strašně líbí, vyhovuje mi cenově a taky tam má vše, co potřebuji( nánožník, pláštěnka, příruční taška) v ceně, kdežto u jiných si to musíš přikupovat, takže další náklady. Ale ještě mě napadá otázka, zatím mám kočár hluboký s gumovýma a odpruženýma kolečkama a jezdí se s tím moc dobře, ale sporták k tomu je sice fajn, ale strašně neskladný a při převozu autem jsem po složení a vyložení byla vžda úplně vyřízená, proto chci golfky, tak můžeš mi říct, jak je to s těmi kolečky u toho kočáru, četla jsem, že nejsou odpružené a podle obrázku jsou určitě tvrdá. A taky ještě jeden dotaz k váze, všichni to tu řeší, hlavně at je to lehké, tenhle by měl vážit 10 kg, bylo to napsané u výrobce v parametrech, já to nějak neumím posoudit, myslím, že vše v porovnání s tím, co mám, bude lehčí, ale taky bych poprosila i o tvůj názor, bydlím totiž ve třetím patře bez výtahu.

Předem moc děkuji za odpově´d.

Žaneta :D :D

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 13.03.09 11:44

Tak kola asi odpružený nejsou, ale úplně tvrdý taky ne. Jsou jakoby pogumovaný.
Zkusila jsem si s ním teď stoupnout na váhu a má asi 10 kilo. Já to nějak neřeším, bydlím v baráku, takže ho nikam netahám. Ale vzala jsem si ho složenej do ruky a unesu ho v pohodě. Co bych ale říkala ve 3. patře, to fakt nevím. :D
Já bych do něj určitě šla, tolik sporťáků se spojenou rukojetí za tu cenu určitě moc není. A taky je super, že nemusíš tu tašku, pláštěnku ani nánožník dokupovat.

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 13.03.09 11:52

No, naštěstí můžu nechávat kočárek dole, ale pro jistotu se ptám, kdyby měli něktěří sousedi moc blbé kecy:-)hluboký teda nahoru netahám, doted jsem tahala korbu i s malou a byla to sice dřina, ale dalo se a počítám, že ho asi fakt moc nosit nebudu:-)

Ale všimla jsem si, že jsi již podruhé vyzvedla jednu vlastnost a to spojená rukojet, co si mám pod tím přesně představit a jaké výhody v tom přesně vidíš?

Snad tě moc neotravuji, ale jsi asi jediná na netu, kdo má s tímto kočárkem nějakou zkušenost a navíc kladnou:-)

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 13.03.09 13:00

Tak já bych si kočár bez spojený rukojeti nekoupila. Podle mě se většina golfáčů, co nemaj rukojeť spojenou dost špatně ovládá jednou rukou. Mám ještě starší dítě (3 roky), takže hodně často vedu kočár jednou rukou a za druhou držím holku.
A ještě se mi na tom kočáru líbí, že má vzadu jedno větší kolo a ne dvě malý. Klasický golfáče jsem měla u mámy na starší holku a při každým najíždění na obrubník nebo při přejezdu nějaký díry na chodníku jsem musela šlápnout na takovou tyč mezi zadníma kolama a kočár nazvednout. To mi teda dost vadilo.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 13.03.09 13:31

Ahoj, já mám sice jiný kočárek, ale taky má spojenou rukojeť a je to super věc - můžu zároveň jet a telefonovat nebo jíst, jednou rukou si přidržet dveře a druhou tam šoupnout kočár - s klasickýma beranama to určitě taky nějak jde, ale takhle chytnu rukojeť uprostřed a v pohodě ovládám směr. A to, že má zadní kolečka trochu větší a jen jednoduchá, je podle mě taky výhoda, obzvlášť když člověk nejezdí po zrovna výstavních chodnících (ten můj kočár to má taky tak). A odpružení nemají levné golfky snad žádné. (Ale odhaduju, že nejsi typ, co dá 8 tis. za golfáče - já taky ne :D )

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 13.03.09 14:35

Tak ja jsem taky vybirala Babydesign a to Fortuna,Walker,Sprin­t,nakonec mam Sprint,kvuli barve,ale urcite bych si poridila Walker,mrkni na nej,da se koupit za 2500,– ale na netu mozna i min,taky ma v cene nanoznik a plastenku a oproti Fortune kvalitnejsi potah a rekla bych,ze je masivnejsi a pritom lehky,hezky se s nim jezdi,manipuluje a taky ma plno vychytavek.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 13.03.09 21:25

Taky jsem na tyhle kočárky koukala - Fortuna jde do 2 tis., Walker myslím něco nad. U Walkra se mně moc nelíbilo, že madlo před dítětem se musí celý sundat, když má dítě vystoupit (nebo vystupovat-nastupovat se zavřeným madlem) a taky to, že i pozice „zcela“ vsedě byla docela v záklonu. Záleží ale, jak staré dítko ten kočár dostane - naše malá už byla ze sporťáku zvyklá sedět zpříma a hovět si opřená trochu vzad nechtěla. Každému vyhovuje ale něco jiného…

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 13.03.09 22:08

No, moje malá je ted taky zvyklá ze sporťáku sedět úplně rovně a ještě se drží toho předního madla a spíš je schopna se předklánět, aby líp viděla a něco jí náhodou neuteklo, v leže nebo pololeže vůbec být nechce. Psala jsi, že u walkeru to tak je, tak to už kvůli toho nechci, a nevíš teda, jak je to u té fortuny? Mi se ten walker totiž nelíbí, já se už zamilovala :D do fortuny :D

Děkuji za odpověď :D :D

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 13.03.09 22:19

Fortuna má odklápěcí madlo z obou stran.

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 13.03.09 22:29

A to polohování těch zádíček, Petulko? Jak to je u té fortuny?,málá potřebuje sedět vyloženě v pravém úhlu, jinak se furt zvedá…

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 14.03.09 08:08

Tak pravej úhel to asi není, ale snad to takhle stačí. Radši jsem ti to nafotila. :D

http://www.baby-cafe.cz/…fortuna1.jpg

http://www.baby-cafe.cz/…_fortuna.jpg

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 14.03.09 14:59

Janette, ani u Fortuny to pravej úhel fakt není, ale úplně dozadu taky ne. Spíš bych problém viděla v tom, že sedák má taky trochu sklon, takže má dítko zadek jakoby v dolíku. Naše malá tohle absolutně nesnáší. Záleží ale, jak máte sporťák - jestli máte sedák vodorovně s podlahou, tak by mohl být problém. Radila bych najít kočárek někde v krámu, dítě tam po:,–(it a chvíli povozit. (Kvůli výmyslům nasešho dítka s předkláněním se, držením madla apod. jsme koupili Cam Portofino - ale zase nemá polohovaí nožičky - no žádnej kočár prostě nemá všechno).

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 14.03.09 15:45
Gama píše:
no žádnej kočár prostě nemá všechno).

To je pravda, vždycky se musí z něčeho slevit. I když možná existuje nějakej ideální kočár, kterej má všechno, ale ten zase nebude stát 2 tis. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >