Reklama

Golfky Bambi Cavalletta x Promex x Tako Flash

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 04.08.09 19:50
golfky BAMBI CAVALLETTA x PROMEX x TAKO FLASH

Ahoj holky,

chtěla bych znát Váš názor na golfky Bambi cavalletta, golfky Promex a golfky od Taka flash. Přemýšlely jsme s mojí sestrou o jedněch z nich, ale nemáme nikoho ve svém okolí, kdo by je měl a tak o nich nic nevíme. Poradíte? díky :D :D :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 20:10

Ahoj,nechcu byt rejpava ale trimesicni mimco do golfek?Kdyz uz za chvili mas zimu?Pockej na pristi rok zase se ti budou libit jine. :lol: :lol:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 04.08.09 20:14

Ahoj Kattko,

nejsi rejpavá, psala jsem, že jsme se ségrou přemýšlely dneska na těmato golfkama a ségra má už ročního klučíka a nemá doma internet, takže se nemůže zapojovat do těchto diskusí a získávat takto informace. Proto se ptám. Jinak já je budu kupovat nejdříve asi na jaře.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 20:26

No ja pochopila ze ty. :lol:.jinak ja nemam ani jedny.Ale mame chico.A myslim ze budou ve stejne relaci.

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 04.08.09 20:29

Já to špatně napsala, jinak mě se taky líbí Chicco Multiway a docela se tady k nim holky vyjadřovaly kladně. Založila jsem toto nové téma, protože jsem v nadpisech žádnou diskusi k těmto golfkám, výše uvedeným, nenašla.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 20:43

Bambi cavalletta : k temto golfkam jsem nasla kladne reakce.
PROMEX :k tem jsem nenasla nic ale zase spojene madlo je vyhodou.
Taka flash : nic jsem taky nenasla ale premyslela jsem o nich.No nakonec mam chicco.Jinak mam sportak od Taka a jsem spokojena.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.09 20:52

Ahoj, mě se nelíbí ani jedny a to hlavně proto, že jsou na golfky dost těžké. Tohle všechno jsou sportáky a ne golfky, ty si já představuju do cca 7kg. Tyhle kočárky jsou srovnatelné se sportáky od kombinací.
Radka, 2děti

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 04.08.09 20:54

U těch Promex jsme si se ségrou říkaly, že je výhodou to spojené madlo, že se budou asi dobře ovládat. Ségra má taky kočárek od Taka a je s ním též spokojená. Horší je, že když potřebuje někam jet, tak musí autobusem, protože její manžel si auto bere do práce a ten kočárek Tako do autobusu nezvedne, je hrozně těžký (ségra váží sotva 50kg). Ty golfky jsou přecijen o polovinu lehčí a skladnější.

Ale díky moc Kattkko za hledání.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 21:00

Mila anonymni nevim co se ti zda na 7kg tezkeho 8O 8O . Mas sportak a sportak.Lehke sportaky okolo 7kg=jsou golfky akorat kdyz jsem zkousela lehky sportaky tak jsem mela pocit ze s eprevrhne nez to golfky ne.Promin ale muj ale muj sportovni kocarek je ciste sportovni bez prehazovaciho madlo ma nafukovaci kola a vazi 12kg.Je peknej rozdil mezi 7-9 kg golfkama a 12 kg sportakem a 18kg kombinovackou. :-).

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 04.08.09 21:09

Souhlasím s Kattkkou, protože momentálně můj kočárek váží bez koleček 17kg a ségry kočárek od Taka je možná ještě těžší, alespoň mi to tak připadá, když jsem ho dávala do auta, takže golfky okolo 8 - 10kg mi budou připadat hrozně lehoučké. :wink:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 21:32

A navic i kdyz je ten kocarek golfky tezsi tak se lepe nese.Nez ty kombinacky.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.09 21:58

Kattko, 7kg je pro mě právě optimální, ale ty tvoje jsem v popisu našla kolem 10kg a to už pro mě nejsou golfky, můj sporták měl 12kg a golfky mám 6,5kg a rozhodně se mi v životě nepřevrhly. Ale já ti rozohodně svůj názor nevnucuju, ale hodila si dotaz na diskuzní forum, tak jsem ho jen vyjádřila.
 Radka

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.09 22:01

Jinak jasně, i s těžšíma golfkama se manipuluje líp než se sportákama z kombinace. Jen pro info, měla jsem Neonato Piuma a ted mám Espiro Magic 3 a mým snem pro třetí dítě, který je v plánu za cca 4 roky, je momentálně Britax Verve, ale uvidíáme, co bude na trhu.
Radka, 2 děti

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 22:03

No ono je dobre si je odzkouset i s ditkem.Golfky muzou byt klidne tezsi ale hodne zalezi i na tom jak je vemes a vyzvednes.Omlouvam se napsala jsme to blbe golfky se spojenou rukojeti mi prisli ze se maji dendenci prevrhnout.Nevim proc mozna tou spojenou rokojeti.nevim.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.09 22:30

NO rozhodně souhlasím, že spojená rukojet je lepší než kozí rohy, zvlášt pokud máš dvě děti jako např. já, 20m od sebe. Ještě mě napadá, že se mi celkem líbí Chipolino Carolina, má je kamarádka a jsou stabilní se spojenou rukojetí a velkým košem a ty pultíky bych dneska preferovala taky.
Radka, 2 děti

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >