Golfky Chicco CT 0.4 - jaký nánožník universal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 20.10.14 11:25
Golfky Chicco CT 0.4 - jaký nánožník universal?

Dobrý den všem,
dostala jsem kočárek Chicco CT 0.4 (dle mého zjištění je to asi starší verze Multiway, ale nevím?)…bohužel ke kočárku nebyl nánožník, paní ho nemůže najít :| Nemáte někdo vyzkoušený jiný univerzální nánožník, na podzimní období? Potřebovala bych co nejdelší, aby se do něj 2letý syn schoval co nejvíce (ne žádný jen k pasu). Koukala jsem, že cenově je přijatelný Emitex, ale má dva druhy - Golf a Sport :nevim: Nebo doporučíte jinou značku?
A ještě se zeptám - bude mi do těchto golfek pasovat zimní fusak Emitex 2v1 (mám doma z minulého kočárku)? Děkuji za odpovědi :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >