Golfky Chicco, Hauck Turbo či jiné na dovolenou k moři?

15123
30.5.13 16:20

Golfky Chicco, Hauck Turbo, či jiné na dovolenou k moři?

Ahoj,
poradíte? Mám kočárek Bebe confort high trek a jako lehký do auta a tak máme Bugaboo bee, ale uvažuji o dovolené u moře a tam je mi líto si kočárek zničit, tak bych chtěla nějaký z druhé ruky, ale nevím jaký… :nevim: řešili jste někdy tento problém? jaké golfky/lehčí sporťák se u moře osvědčili a na co si dát pozor?
Slyšela jsem, že jsou dobré Chicco multiway, nabízeny mi byly i Hauck Turbo či nějaký Babypoint… jedinou podmínkou je, že musí být polohovatelný do lehu…
synovi je 11 měsíců
Děkuji za odpovědi… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2551
30.5.13 16:30

Já sama nevím který kočárek si mám do letadla vzít :think: opravdu s tím do letadla tak házejí? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
30.5.13 17:34

Jako hlavní kočár jsme měli Gesslein. Od necelého roku malé většinou Zapp Xtra a po zkušenostech s loňskou dovolenou (nechtělo se mi Zappa do letadla skládat nadvakrát) jsem teď na veletrhu ForKids koupila Babypoint Orion (kolekce 2011 - stál necelých 1500). Za mě super koupě. Dlouhá clona, jde do lehu, celkem dobře polstrovaný, velký košík, neovládá se sice tak dobře jako Zapp, ale na dovču mi bude bohatě stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
30.5.13 17:39
@kitty77 píše:
Já sama nevím který kočárek si mám do letadla vzít :think: opravdu s tím do letadla tak házejí? :cert:

Tak jsou dvě možnosti, kočár odbavit a nebo si ho vzít až k letadlu a tam ho nechat odnést a při příletu zase čeká u letadla. Neměli jsme ho nijak poničený, možná právě proto, že byl nakládaný ručně a nebyl odbavený. Zase je blbé, že ho člověk musí složit do rentgenu. Já ho chci opět s sebou, nebudu odbavovat, bylo to pro mě i pro malou pohodlnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15123
30.5.13 20:54

Já si ho chci také nechat až k letadlu, nebudu malého tahat v ruce po letišti :palec: ale i tak, jedná se mi i o to, aby se nezničil od slané vody a písku (aby nebyly kolečka plná písku a všechno od soli, nevím zda se to dá nějak jednoduše vyprat a drahý kočár se mi právě brát nechce) - kouknu na ten babypoint… já právě myslela, že bych si koupila jen od někoho z druhé ruky… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat