Golfky Coneco (Baby dreams) Rider - máte někdo?

25
29.8.05 09:34

Golfky Coneco (Baby dreams) Rider - máte někdo?

Zdravím všechny,
mám 7. měsíční holčičku a uvažuji z důvodu častého cestování o koupi golfek. Brouzdala jsem internetem a zjišťovala informace, ale jak je známo výrobce či prodejce je schopen napsat cokoliv. Tak bych se ráda zeptala Vás, které golfky Rider vlastníte na Vaše zkušenosti. Výbava je dle popisu myslím dost dobrá a cena také, proto mne tedy zaujaly. Ale pár věcí mě přeci jen ještě zajímá: Jak moc se nechá sklopit opěrka zad (pro případ, že by Anežka usnula). Vejde se do nich dítě i s fusakem? Jak je přidělaný nánožník, u některých golfek, dle diskusí tady, prý s tím bývá problém.

Děkuji za cenné zkušenosti a přeji krásný den.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

242
29.8.05 10:24

Ahojky,

já měla Ridery a prodala jsem je - nevyhovovaly mi, ale někdo je spokojený. Myslím, že už k nim nějaká diskuse proběhla…

Každopádně: zádíčka se dají sklopit - není to tedy úplná rovina, ale mimi se tam v pohodě vyspí, s fusakem se tam určitě vejde - ložná plocha je 80 cm.

Mně vadilo, že na golfky a časté skládání do auta jsou moc těžké (11 kg, ačkoliv výrobce uvádí daleko méně…!!! :! ), příliš dlouhé po složení, při skládání musíš použít ruce i nohy :D , boudička je nestabilní a docela drnčí, když jedeš po dlažebních kostkách - tedy to asi všechny kočárky, ale přeci jen preferuji spojené madlo.

Jinak: píši jen svoji zkušenost, maminky Ti ho jistě pochválí. Já z něj byla taky nejdříve nadšená, líbil se mi vzhledově, ale po čase mi přestal vyhovovat.

Šťastnou ruku při výběru :wink: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
29.8.05 22:40

ahoj,
my je máme už 5m a jsem moc spokojená.sice jsou těžší,ale oplátkou jsou stabilní,jezdíme s nimi i v lehkém terénu(lesní cesty) a jsou velké.a hlavně kolečka jsou velká a odpružená.bydlíme ve městě s náměstím z dlažebních kostek a v pohodě.fusak se tam vejde a s nánožníkem problémy nemám.vše jde vyprat a suším v sušičce.boudička jde sundat a naše malá se má kde držet a vodí kočárek,nákupní koš je docela velký a už jsem se naučila vodit ho i jednou rukou.je to o zvyku,my jsme moc spokojení.
luka a kačenka 14,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
30.8.05 09:32

Ahoj,

já tento problém řešila aso před měsícem a taky jsem chtěla golfky hlavně na cestování.Nakounec jsme kopili CONECO a zatím jsme spokojeni.Nechtěa jsem tedy nic drahého a tyhle stály 2000kč.Už jsme je testovali i v autobusu,krásně jsem je uzvedla i s Niki.Polohovací mají jak zádíčka/ne úplně do lehu/,tak i nožičky.Niki v nich krásně spinkala.Jen si nemůžu zvyknout na tak malý kolečka,ale je to opravdu jen na zvyku.Coneco jsou Polské výroby a z toho mám trošku strach.Akorát jsme museli hned promazat kolečka,strašně vrzaly.
Tak hodně štěstí při výběru.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
2.9.05 11:21

Ahoj…
Coneco Rider máme a jsem s nima spokojená. Jedinou neplechu ná mdělá aretace, že se kolečka sama uvolňují, ale to bude spíš vada kusu než celkově. Malou v nich vozim od 7měs, dlouho naležato. Dobře se mi nosí i s malou, ona je spokojená. Fusak ozkoušíme až letos na zimu, uvidíme, ale jsou prostorné.
Jen bych řekla, že to chce něco pod dítě, protože je to materiál, který nevím, jak čistit.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama