Golfky Cybex Topaz, Callisto, nebo Maclaren?

14.3.17 14:37

Golfky Cybex Topaz, Callisto nebo Maclaren?

Kdo máte, jaký je prosím mezi nimi rozdíl? Chci lehké golfky pro 14ti měsíčního, primárně do města, na cesty autem, do terénu máme nosítko, to neřeším. Jsme s manželem oba přes 180 cm, u těchto kočárků jsem četla, že jsou vhodné pro vysoké. Líbí se mi vzhledově. Syn má cca. 11 kg, takže žádný obr, ale prý mají poměrně krátký sed… Prosím podělte se o zkušenosti. Mám doma BJ City Mini, celkem spokojenost, ale chci zkusit i jiný kočárek, klasické golfky. Jinak se mi i moc líbí golfky Maclaren, taky si ráda přečtu zkušenosti. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18965
14.3.17 14:53

@Mandarinka01 Mám Cybex Calisto, taky jen na malé popojížďky do města, do MHD. Jet s tím někam mimo třeba po štěrkové cestě, tak je dítě děsně vyhrkané a komfort pro tlačícího nic moc (to raději beru pak velký sporťák s nafukovacíi koly).

Má vyšší rukojeť, celkově je ale kočárek užší, takže se do něj třeba nevejde na zimu fusak, ani nebude ideální na velké dítě.
Sedák mi zas tak krátký nepřijde, tudle se v něm popovezl i skoro čtyřleťák (byť teda drobný). Pokud dítě spí, nedostaneš se do košíku.
Dobrá je velká posouvací stříška, polohovací nožičky, jde dát v podstatě téměř do lehu, záda jsou pevná (nejen látka jako u většiny golfek, zas je to na úkor váhy), dobré ovládání toho polohování.
Na skládání jsou asi lepší golfky (jednou rukou to opravdu nedám, pořád s tím mechanismem nějak bojuji a to už v tom vozím druhé dítě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
2315
14.3.17 14:59

Já mám Maclaren a oceňuju, že jsou kvalitní a lehké. Golfky obecně mají madla kolmo nad zadníma kolečkama a ze začátku mi dělal problém krok. Člověk musí být v mírném předklonu, když je tlačí, jinak kope do podvozku, ale to si brzy zvyknete. Jinak jsem je celkem využívala. Troufla bych si říct, že víc jak sporťák u 3kombinace. Syn začal chodit na roce a na takové to popojíždění jsou ideal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama