Golfky do 15 kg - vydrží i do víc kg?

Anonymní
4.9.20 21:38

Golfky do 15kg - Vydrží i do víc kg?

Pěkný večer. Už nějakou dobu přemýšlím nad koupi golfového kočárku, syn má přesně 2 roky. Našla jsem krásné golfky, přidávám i foto. Ale je tam napsané max nosnost 15kg. Myslíte že by v tom mohlo být i těžší dítě? Vydržely by do 3 let? (možná míň, doufám že se naučí venku chodit normálně co nejdřív).
Já vůbec nemám tušení kolik teď váží syn. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
699
4.9.20 21:43

Já ti nevím, stojí to za to? :think: Ono se s tím fakt někomu dobře jezdí? A ještě s takovým nákladem. :think: Co koupit nějaký lehký kvalitní sporťák typu Britax nebo Valco snap, ty jsou snad do 20 kilo, pohodlně se tam vleze i pětileté dítě a krásně se s tím jezdí…tohle je celé takové rozvrkočené i pod ročnim dítětem nebo se pletu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:47

@prejeta_zaba Tyhle nejsou s obyč plastovýma kolama. Doteď jsem měla kvalitní kočárky, drahé.. při posledním se mi zlomila konstrukce. Takže nechci drahý když ho budu používat už jen pár měsíců. Potřebuji ho jen aby jsme se dostali z bodu A do bodu B když syn nechce dlouho chodit

• Citovat
  • Nahlásit
3723
4.9.20 21:48

Mě osobně nevyhovují tyto typy kol, jelikož někde v terénu si myslím, to nebude pro dítě pohodlné. Tohle se mi zdá jen tak na upravené chodníky a obchodní centra. Možná je to kočárek i pro těžší děti, oni to tam mají podle mě hlavně kvůli záruce a tak, ale možná taky ne. Já mám Joie Mytrax, je to 25kg včetně váhy v koši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:50

@Martha03 Do terénu nechodím, jen po městě nebo ns hřiště, takže mi to stačí, jak jsem psala už výše :) takové sporťáky drahé kupovat už nechci když ho potřebuji jen na x měsíců

• Citovat
  • Nahlásit
16915
4.9.20 21:53

Klidně kup levnější sporťák nebo golfky, ale ne s dvojitýma kolama. Stojí to za prd. Kočárky prodávaný u nás jsou testovaný do 15kg, protože atesty na vyšší váhu vycházejí o dost dráž. Pokud se podíváš na stejný kočárek na zahraničních eshopech, zjistíš, že jsou vesměs všechny do dvaceti kilo. Já jsem měla Prampol zebra a vozila jsem v něm dítě do 22kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:56

@Janli Děkuji, to jsem potřebovala vědět :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
3723
4.9.20 21:56
@Anonymní píše:
@Martha03 Do terénu nechodím, jen po městě nebo ns hřiště, takže mi to stačí, jak jsem psala už výše :) takové sporťáky drahé kupovat už nechci když ho potřebuji jen na x měsíců

Ok, jasně, tvoje volba. Ještě můžeš koupit i nějaký bazarový… Já kupovala tento, chodíme na dlouhé vycházky i do přírody a počítám s tím, že mi to ani ve 3 neujde celé, takže se bude jezdit déle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16915
4.9.20 22:01
@Anonymní píše:
@Janli Děkuji, to jsem potřebovala vědět :hug:

U větších dětí doporučuju si kočárek osobně vyzkoušet i s dítětem. Často se totiž stane, že sám o sobě se kočárek krásně ovládá, ale s větším prckem už se dost nadřeš. Takhle jsem už jeden kočárek musela prodat. Pokud ho chceš kupovat v eshopu, tak ho aspoň doma důkladně vyzkoušej, nejlíp i na nějaké nerovnosti, aby jsi ho mohla případně vrátit. Já jsem tyhle příležitostný kočárky většinou kupovala z druhé ruky a po pár měsících používání prodala za stejnou cenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 22:11

@Janli My právě ve městě nemáme žádnou prodejnu kočárků :zed: takže nemám jak vyzkoušet.. taky jsem už koupila jednou z druhé ruky a špatně se ovládal. Nakonec jsem koupila nový. Ten co jsme měli doteď, stál 5 000 a konstrukce se rozbila.. jinak za zkoušku nic nedám, stojí 1700kč, když tak ho pošlu dál nebo vrátím. Našla jsem ho i na jiných stránkách a tam zase píšou že je do 3 let :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4260
4.9.20 22:12

Zhruba víš kolik syn váži? Byli jste na prohlídcě 18ti měsíční, nee? a předtím v roce, nee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
4.9.20 22:29

Taky jsem to desne resila, ze golfky jsou vsechny psany jenom do 15ti kilo a slozite hledala nejake, ktere by byly na vic.. Ale jak pise Janli, je to jenom nejaky predpis a vetsina jich uveze nejmin 20.. Tak to prilis nehrot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 22:46

@Pajka89 jj všude na jiných eshopech je napsané že jsou zrovna tyto do 3 let :roll: tak je objednám

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 22:48

@Veru1987 to vím kolik vážil.. ale za těch x měsíců se vytáhl a přibral. Zítra ho zkusím nějak zvážit :lol: jsem zvědavá kolik kg má.

• Citovat
  • Nahlásit
4260
5.9.20 07:41
@Anonymní píše:
@Veru1987 to vím kolik vážil.. ale za těch x měsíců se vytáhl a přibral. Zítra ho zkusím nějak zvážit :lol: jsem zvědavá kolik kg má.

tak ono za půl roku tolik nepřibral. Kolik měl v roce a v roce a půl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama