Golfky do terénu i na spánek, co se nedají propíchnout

23.6.13 12:40

Golfky do terénu i na spánek, co se nedají propíchnout

Nutně sháním golfky… Máme sporťák od X-landera, 100% spokojenost, bohužel s ním ale jezdit nemůžeme. Dělali nám střechu(plechovou) a kolem baráku je od řezání plechů asi milionstopadesáttisíc špon. Píchlé duše jsme lepili a poté měnili už 4× :nevim: Zametam něklikrát týdně a je to k :jazyk: Takže musím koupit nové pláště a prodat ho :zed:
Maličký spí přes den nejraději v kočíku a uspávat jezdíme na kamínky a výmoly k řece.
Tímpádem potřebuji poradit, jaké golfky/případně lehký sporťák koupit? Do terénu, pohodlný na spaní a přitom s nepropíchnutelnými kolečky? Cena nerozhoduje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
23.6.13 12:47

Baby jogger citi mini. Mám a doporučuju. Taky jsem měla před ním x-landera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
23.6.13 13:04

Určitě ten baby jogger

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.13 13:09

Tak jsem na něj koukla a myslíte tu trojkolku nebo čtyřkolku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
23.6.13 13:34

Já mám tgrojkolku a zvládá i terén, ale po pravdě bych teď asi radši brala čtyřkolku, byla jsem na ní zvyklá a trojkolka se jinak ovládá. Ale jinak je to stabilní a úžasnej kočár, malej na něj pořád lozí a nikdy se to nepřeklopí. Je velikej a pohodlnej a přitom lehkej a krásně ho složíš jednou rukou. Jsem z něj nadšená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
23.6.13 13:45

@bobiskovomaminka Jojo baby jogger, nejlépe city mini gt, má gelová nepropíchnutelná kola. Je to menší sporťáček, pro vás myslím ideální, pokud vám 3 kola nevadí. City mini normální ne gt je lepší 4kolka, 3 je prý hůře ovladatelná. Gt ale má jízdní vlastnosti skoro jako kočár s nafukovacími koly, protože je právě plněný tím gelem. Stejně tak baby jogger city mini versa, ta může mít také gelová kola a je to 4 kolka, ale jelikož lze otáčet sedačku, je výrazně těžší než city mini…
Nebo vzít rovnou baby jogger city elite nebo summit, také nepropíchnutelné, lehké sporťáky do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
23.6.13 17:51

A ten x-lander máš s otočnýma kolama? Pokud bys měla klasickou čtyřkolku, tak se od firmy schwalbe vyrábí nepropíchnutelná pláště na 12ctky kola. Takže taky řešení. Jinak kromě GT se vyrábí se stejnýma kolama ještě Gesslein air, akorát nevím, jestli se tenhle podvozek dá koupit jenom s tou golfovou sedačkou. Já mám starší verzi s pěnovýma kolama a škoda, že tenhle nevyráběli už dřív, protože se mi do tohohle zapichujou kamínky, ale je to super kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.13 18:36

@MarketaJ
hm…mám otočný kolečka, 12´´ jsou v zádu, ale v předu 10´´ :-/
Ale dobrý tip! Děkuji, nerada se ho vzdávám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.13 18:40

@MarketaJ
jůůů, tys mi dala dobrou niť…díky těm plášťum jsem si našla cyklo shop, kde prodávají pásky proti defektu, který by mohli fungovat :-) za zkoušku to stojí ještě jednou dík :hug:

http://www.cyklonemcik.cz/…roti-defektu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
24.6.13 08:02

@bobiskovomaminka Jsem ráda, že jsem pomohla. ;) Manžel říká, že se prodává cosi v cyklistice, co se naleje do těch duší a pak by to mělo fungovat jako ty gelem plněná kola. Já jsem o tom ještě neslyšela, tak nevím, ale on je vášnivej cyklista, tak asi ví o čem mluví, ale nikdy to nezkoušel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat