Golfky, na které jde MaxiCosi

Anonymni
6.1.09 21:41

Golfky, na které jde MaxiCosi

Jsou takové golfky, na které by šla na:,–(it autosedačka MaxiCosi bez adaptérů?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16831
8.1.09 17:08

Nevim s temi adaptery, ale ja ji vozim na Quinny Zapp a u prvni dcery pred peti lety, kdy Zappky nebyly jsem MC vozila na podvozku Quinny trojkolky.
Urcite jde na Mutsy, Quinny, Maxi Cosi kocarky, mozna i na Xlandery.

Osobne doporucuji - jak autosedacku, ktera je hlavne bezpecna, pohodlna pro mimi, ale i dost velka a pekna.

A hlavne vubec jsem netusila, jak podvozek golfek a autosedacku ze tolik vyuziju - pro mne neocinetelne a vyuzivame fakt hodne. Pred tema 5 lety s prvni dcerou taky, ale ne tolik, preci jen podvozek od Quinny trojkolky byl robustnejsi, tezsi a zabral vic mista v aute nez Zappky, ktere tam mam slozene porad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16831
8.1.09 17:11

coz jsem odbocila - na Zapp adaptery jsou. Na Quinny podvozku taky, co vim tak u Mutsy i nejakych druhu Xlanderu musi byt taky.

Mozna, ze ale nejsou primo na golfacich od MaxiCosi, ale fakt nevim - zkus popatrat v obchodech, napriklad ve Spuntiku jsou moc ochotni nebo zavolej dovozci Maxi Cosi - tusim, ze to je porad Libfin a sidli na Melniku. www.libfin.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
18.1.09 19:22

kočárky už tady vypsala Hanka, já jen dodám, že si myslím, že bez adaptérů nejsou žádné, mnohdy jsou ale adaptéry v ceně kočárku (zapp, myslím MC golfky), korby (MC/Quinny dreami), dajíse dokoupit zvlášť (Xlander, moon a další) nově se dají za 600 dokoupit i ke gofkám moon buggy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama