Golfky na letišti v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 13:32
Golfky na letisti v Praze

Ahoj, kdo uz jste letel letos na dovcu s detmi, nebo si nahodou nevsiml… Maji na letisti v Praze na zapujceni golfky uz nekde u vchodu do letistni haly (terminal 2), nebo jsou k dispozici pouze az za bezpecnostni kontrolou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6591 příspěvků 29.08.18 13:34

@Pajka89 Já si všimla jen těch klasických vozíků na kufry. :(

Euforia
Kecalka 191 příspěvků 29.08.18 13:46

https://www.prg.aero/…vani-s-detmi

viz na strance uplne dole

ale teda zadnych golfek k pujceni jsem si nikde nevsimla ( letos cerven a cervenec )

Příspěvek upraven 29.08.18 v 13:47

unuděná
Kelišová 5597 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 13:46

s tim jsem se teda nesetkala,ze bydne pujcovali golfky..my vzdy vozime sve.,az do letadla a pak nam je zase pri vystupovani davaji..

unuděná
Kelišová 5597 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 13:47
@Euforia píše:
https://www.prg.aero/…vani-s-detmiviz na strance uplne dole

jee, to je super, kdybych to byvala vedela driv… :?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 29.08.18 13:50

My teda taky vozíme své až k letadlu, kde je složíš a oni ti je hodí ke kufrům :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 13:51
@Euforia píše:
https://www.prg.aero/…vani-s-detmi

viz na strance uplne dole

ale teda zadnych golfek k pujceni jsem si nikde nevsimla ( letos cerven a cervenec )

Příspěvek upraven 29.08.18 v 13:47

No jo, to jsem cetla, terminal 2 za bez. kontrolou a na dalsich mnoha mistech… Ale kterejch? V tranzitu nebo i verejne casti???

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 13:55

@Lainaire8 toho,, hodi ho ke kufrum" se prave obavam. Nas velkej kocar bych nejradsi poslala zabalenej s kuframa dolu a na pohyb po letisti pujcil ty jejich golfky. Ale nemuzu se dopatrat, jestli je pujcuji uz nekde u vchodu nebo ne. Je to pro me dost dulezity info..

alisekR
Kelišová 5258 příspěvků 29.08.18 14:07

Nevšimla, nikde nic. Zavolala bych na letiště.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4153 příspěvků 29.08.18 14:08

@Pajka89 oni s nim budou hazet at ho odbavis kdekoli, na to bych se vubec nevazala, nikdo ho nikam nezne skladat nebude…na setrnejsi ulozeni mi prijde vetsi sance u letadla, kdy uz jsou treba kufry nalozeny a nestane se ze by ti na nej nejaky treba spadl, nebo ze by spadl treba z toho prevazejiciho voziku…

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 29.08.18 14:18
@Pajka89 píše:
@Lainaire8 toho,, hodi ho ke kufrum" se prave obavam. Nas velkej kocar bych nejradsi poslala zabalenej s kuframa dolu a na pohyb po letisti pujcil ty jejich golfky. Ale nemuzu se dopatrat, jestli je pujcuji uz nekde u vchodu nebo ne. Je to pro me dost dulezity info..

Hází tam úplně se vším, viděli jsme jak nakládají :mrgreen: takže je úplně jedno kdy ho tam dáte, spíš na konec je lepší když už tam vše je a golfky dají navrch ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 14:18

@debra.morgan Ja si prave nedelam iluze, ze se na letisti chovaji k vecem opatrne… Ke kufrum bych ale mela sanci ten kočárek aspoň predem zabalit :think: Pred letadlem uz ho budu muset nechat osudu nebo nevim, jak bych tam sasila s nejakym balenim :nevim:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4153 příspěvků 29.08.18 14:33

@Pajka89 jestli myslis baleni folii, tak to rozbiti stejne nezabrani… spis bych usila/koupila nejaky obyc fusak proti zamazani sedacky, do toho to u letadla v pohode strcis a je.

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 29.08.18 15:25

Nějaký vozíky a la golfky jsou k zapůjčení všude možně, letěla jsem před týdnem a děti se v tom z legrace vozily. Ale musíš projít pasovou kontrolou

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 18:08

@beeerush bezva diky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >