Golfky od 1 roku dítěte až dokud nebude chodit samo.

gitaL
23.1.10 20:25

Golfky od 1 roku dítěte až dokud nebude chodit samo.

Ahoj, prosím zkušené o radu, jaké pořídit golfky, aby nám vydržely po celou dobu, dokud nebude syn chodit po venku úplně bez kočáru (kdy to vlastně bude, v kolika letech???). Zatím jezdíme ve sporťáku, na jaro už chci pořídit lehčí golfky, ale počítám, že s nimi strávíme i další zimu, takže aby byly i do sněhu (aspoň kousek aby s nimi člověk ujel a úplně se neodrovnal). Na jaře bude synovi 14 měsíců a je dost velký ve srovnání se stejně starými dětmi.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2602
23.1.10 22:23

Ahoj,
syn je dubnovy, v lete jsme koupili golfky a byl v nich tak 5×…spatne se ovladaji..takze i nadale, kdyz potrebujeme rychle, pouzivame naseho x-landera…malemu budou v dubnu dva…
jinak pocitej s tim, ze golfky do snehu a terenu nejsou uplne to prave…
jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
23.1.10 22:31

Přikláním se k tomu, že na zimu, obzvlášt tu letošní mini otáčecí kolečka golfek fakt nejsou. Pokud máš možnost, krom golfáčů si určitě schovej i velkej sporták.Letos absolvuju první zimu jen s golfkama a je to fakt záhul, rvu si vlasy, že jsme všechny kočáry už prodali. :roll:
Jinak nevím, jaký kočár doporučit pro velké dítě, já mám holky miniaturní. Pro dceru mám nyní Espiro Magic 3, je to super kočár, až na tu zimu :-D , ale i mé minidceři začíná být malý na délku, do orig. fusaku se nevejde a v nánožníku jí musím skrčit kolena. Pro info, ve 2 letech má 9,5kg a 80cm. Takže ten určitě nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
10482
23.1.10 22:58

Gito, Vojtovi bylo vloni v květnu 18měsíců. někdy kolem těch 16-17m začal ignorovat totál kočárek. nechtěl v něm sedět, vůbec. jediné co snesl byl zapp. pak měl ale opět záchvat kočárkování v 19-20m, pak zae raději chodil. v listopadu mu byly dva a v říjnu jsme byli posledně se sporťákem..

nedokážu ti poradit přesně typ kočárku, protože to ani nejde, pro každou je ideální jiný. pro mé potřeby - lehký sporťák, speedi má tak 11kg - vyhovoval zapp jako utíkáček, nepotřebovala jsem další polohovací golfky.

hodně jsou ae chválené Jané energy - jsou fakt lehoučké, špatné nejsou cybex topaz, onyx, v levnějších a skladných se hodně kupují moon/babypoint/espiro/zopa/chipollino atd, prostě takové ty skladné co vypadají jako zapp..(i když osobně z nichnadšená nejsem..). líbí se mi safety 1st advancer buggy, stojí ale přes 5tis, jsou ale skladné, prostorné a výbrně ovladatelné…
a pak TFK Buggster, i když nejsem jeho příznovec (nelíbí se mi), uznávám, že třeba pro dítě od 14 do konce kočárkování není k zahození …

určitě by mě napadly další a další, ale nevím, jakou mš představu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
23.1.10 23:02

ještě něco, do sněhu fakt golfky nejsou… ta malá plastová kolečkase nevyrovnají velkým nafukovacím…

co napadl sníh, s kočárem prostě nejezdím… speedi je složený kdyby bylo třeba, plus máme ještě croozera.. ale spíš je to o chůzi… a max. o manduce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
26.1.10 23:26

No mít doma takovýho divocha jako mi, tak si moc hezkýho chození neužiješ. Malej má 17 měsíců a je to svéhlavec v chození :lol: Někdy jde hezky, ale převažuje to, že chce tam, kam on sám. Snaha, že ho třeba jen chytnu lehce za rukáv a snažím se ho nasměrovat končí tak, že sebou práskne na zem. Nebrečí, někdy se trochu rozčiluje. Sem tam dostane plácanec na zadek a když už zlobí moc, tak jde do kočáru. V zimě určo spíš klasiku kočár, my máme Slaloma a od jara do podzimku golfky. My na podzim pořídili Zappíka jako takovou rezervu na rychlé přesuny a když vím, že mi v něm malý na procházce neusne. Super lehký, skladný a báječně :palec: se ovládá jednou rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
27.1.10 14:25

Anet, přesně na tohle je zapp jedinečnej.. :) co popisuješ znám dost důvěrně.. :D

btw, náš Vojta dokázal v zappovi vždycky usnout, takže ani tohle u nás nebyl problém.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
29.1.10 20:24

Malej už mi v Zappu taky usnul, ale příjde mi to pro něj nepohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.11.10 22:12

Dobry vecer,mame 19mesicniho chlapecka na svuj vek je docela vely(dvoulete dite)a porad resim dilema jake mu mame poridit golfky,hodne se mi libi nuna ale mam trosku strach,ze se do nej nevejde.Poradte,diky pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama