Golfky pro malou maminku s nízkou rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brožka
Nováček 2 příspěvky 19.04.09 16:31
Golfky pro malou maminku s nízkou rukojetí

Ahojky všichni,
měřím jen 1,50 m a mám problém sehnat golfky abych neměla ruce až u krku :( Jen potřebuji aby byly lehké, polohovací opěrku zad a nožiček, tak do 3.000 kč jen nové. Našla jsem jen od Babydesignu Tiny, ale přijde mi, že je krátká opěrka zad. Bude nám 10 měsíců.
Předem moc děkuju a věřím, že poradíte
 Brožka

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.09 16:45

Ahoj, sehnat golfky s polohovací rukojetí není jednoduchý. Nicméně já měřím 161cm a měla jsem Neonato Piuma a ty měly jednak spojenou, ale hlavně polohovací rukojet a vozila je i dvouletá dcera se ségrou, takže ty by ti mohly vyhovovat. Ted mám už jiné a to Espiro magic 3, jsou stejné jako Babypoint Mark, ale tam to mám jen tak tak. Ještě se zkus mrknout na Jane Energy, ty mají rukojet ve výšce asi 98cm.
Snad jsem ti apson trochu poradila
Radka 2 děti

Brožka
Nováček 2 příspěvky 19.04.09 18:02

Díky za tip, koukala jsem na ten Neonato Piuma a vypadá dobře jen nepíšou jestli jde polohovat zádová opěrka a jak a jestli má vůbec polohovací podnožník. jo a délka opěrky taky neznáma. Tak dík a budu ráda ještě za další rady

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 19.04.09 22:03

Neonato Piuma určitě nemá polohovací nožičky. Záda jdou skoro až do lehu, ale nohy visí :-(

Martina

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 19.04.09 22:18

Co se týče golfek Jané Energy, jsou super, ale já mám 162 cm a pro mě jsou tedy ty madla dost vysoko, měla jsem možnost vyzkoušet Espiro Magic a ty co se týče délky madla mi přišli lepší..Ale zase nemají polohovací nohy…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >