Reklama

Golfky pro malou maminku s nízkou rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brožka
Nováček 2 příspěvky 19.04.09 16:31
Golfky pro malou maminku s nízkou rukojetí

Ahojky všichni,
měřím jen 1,50 m a mám problém sehnat golfky abych neměla ruce až u krku :( Jen potřebuji aby byly lehké, polohovací opěrku zad a nožiček, tak do 3.000 kč jen nové. Našla jsem jen od Babydesignu Tiny, ale přijde mi, že je krátká opěrka zad. Bude nám 10 měsíců.
Předem moc děkuju a věřím, že poradíte
 Brožka

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.09 16:45

Ahoj, sehnat golfky s polohovací rukojetí není jednoduchý. Nicméně já měřím 161cm a měla jsem Neonato Piuma a ty měly jednak spojenou, ale hlavně polohovací rukojet a vozila je i dvouletá dcera se ségrou, takže ty by ti mohly vyhovovat. Ted mám už jiné a to Espiro magic 3, jsou stejné jako Babypoint Mark, ale tam to mám jen tak tak. Ještě se zkus mrknout na Jane Energy, ty mají rukojet ve výšce asi 98cm.
Snad jsem ti apson trochu poradila
Radka 2 děti

Brožka
Nováček 2 příspěvky 19.04.09 18:02

Díky za tip, koukala jsem na ten Neonato Piuma a vypadá dobře jen nepíšou jestli jde polohovat zádová opěrka a jak a jestli má vůbec polohovací podnožník. jo a délka opěrky taky neznáma. Tak dík a budu ráda ještě za další rady

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 19.04.09 22:03

Neonato Piuma určitě nemá polohovací nožičky. Záda jdou skoro až do lehu, ale nohy visí :-(

Martina

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 19.04.09 22:18

Co se týče golfek Jané Energy, jsou super, ale já mám 162 cm a pro mě jsou tedy ty madla dost vysoko, měla jsem možnost vyzkoušet Espiro Magic a ty co se týče délky madla mi přišli lepší..Ale zase nemají polohovací nohy…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >