Reklama

Golfky - recenze, tipy, jaké jsou nej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 21.01.17 23:34
Golfky - recenze, tipy, jaké jsou nej?

Ahojky všem maminkám!
Chtěla bych znát vaše názory, co se golfek týká. Jsou nám dva roky, mám holčičku. Má asi 13 kg a až opadne zima, nebudu už tahat těžší sporťák. I proto, že čekáme druhé mimčo.
Koukala jsem na různé recenze golfek a jsem z toho trochu mimo. Líbí se mi Maclaren XLR, protože má celkem i dobrou nosnost. ALe 10 tisíc za golfky dávat nechci. Koukám se kolem 3-4 tisíc.
Nejsem zastáncem toho, co je drahé, to je dobré. Ale Maclareny se mi líbily i stylově. Nicméně ta cena mě odradila.
Jsou nějaké, které byste vypíchly? A naopak, které byste pomluvily?
Děkuji moc všem za rady a tipy :)

Reklama

Reakce:

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 21.01.17 23:37

Třeba tyto?
http://abckocarky.cz/…hauck-disney

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 22.01.17 00:03

Z golfek mám favority Baby jogger vue. Jsou sice také trošku dražší, ale funkčně jsem zatím lepší nenašla.

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 22.01.17 00:05

@123straka321
Děkuji za tip, juknu na ně… A znáte i golfky Inglesina Net?

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 22.01.17 00:22

@ZuzkaLj Není zač. Ano, znám je (ale nemám je doma) - pro mě jsou příliš lehké. Ono to sice působí jako výhoda, ale pokud je kočárek příliš lehký, většinou se s ním nejezdí příliš dobře. Přecejenom tak hladké chodníky v ČR nikde nejsou :D A sem tam nějaký ten lehčí terén je i s golfkami potřeba zdolat. :)

Ewy
Kecalka 178 příspěvků 22.01.17 05:22

Já osobně doporučuji TFK buggster S Air Skvělé golfky. :palec:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 22.01.17 08:44

Já jsem velice spokojená s golfkami Caretero: http://www.caretero.info/…etero-Sonata

zuzan
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 22.01.17 08:51

Já nedám dopustit na Nuna peep levné skvěle ovladatelné jednou rukou pohodlné pro dítě. Úžasně skladné do auta.

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 22.01.17 12:56

A jaké máte @ZuzkaLj požedavky na golfky? Jestli mají nahradit sportovní kočárek, což jsem z příspěvku pochopila, tak bych obecně nedoporučovala takové ty vysloveně cestovní/městské typy s těmi nejmenšími kolečky a s nejnižší váhou. Ještě mě napadl Valco snap - dá se sehnat od 5 tis. A jestli čekáte druhé, tak kočárek ještě využijete i pro další. U toho Jogger Vue je právě výhoda možnosti sedáku po i proti jízdy, což žádné jiné golfky nemají. Pokud se sedák překlopí (on se nesundavá, ale doslova se překlápí) klasicky do směru jízdy, vznikne zezadu takový prostor, kam se dá dát taška/nákup, což je obrovská výhoda. Jinak se dá sklopit až do lehu, a kočárek má klasicky dvojitá kolečka - což přecejenom sníží pravděpodobnost, že kolečko někam zapadne. U toho Valca je zase výhoda, že se dají dokoupit gumová kolečka, což je přecejenom lepší do terénu. Čistě takové cestovní golfky do MHD doporučuju Easy Go Nitro - tam je super velká stříška a plná kolečka, takže se do nich nechytá bordel :mrgreen:. Navíc kočárek má také „odkládací“ prostor hezky řešený.

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 31.01.17 20:49

@123straka321
Dobrý den, děkuji moc za příspěvek… Asi nejsem tak náročná… mám Britax B-motion… A asi bych potřebovala nějaké levnější, kdyby se malé prostě nechtělo chodit… jdou jí teď 2… než porodím, budou jí 2 a půl… a do té doby se mi nechce tahat těžší Britax, ale nějaké lehoučké golfky… nebude to asi na dlouhé trasy…

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 31.01.17 20:50

@123straka321
Dobrý den, děkuji moc za příspěvek… Asi nejsem tak náročná… mám Britax B-motion… A asi bych potřebovala nějaké levnější, kdyby se malé prostě nechtělo chodit… jdou jí teď 2… než porodím, budou jí 2 a půl… a do té doby se mi nechce tahat těžší Britax, ale nějaké lehoučké golfky… nebude to asi na dlouhé trasy…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama