Golfky s možností upevnění autosedačky

274
19.7.13 17:46

Golfky s možnosti upevnění autosedačky.

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu s výběrem golfového kočárku, který je levný, je možné ho polohovat a dá se na něj upevnit i autosedačka. Mám normální kočárek, ale je velký a těžky, proto chci ještě jeden kočárek na nákupy a do auta, který bude skladný, lehký a můžu na něj připevnit autosedačku.
Děkuji za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

558
19.7.13 17:50

Quinny Zapp Xtra.. Pokud bys kupovala nový, tak ten stojí necelých 6000,–. V bazaru seženeš i za 4000,– :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
19.7.13 17:51

Nuna Pepp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
19.7.13 17:58

@lyrica Jéééé Nuna mě nenapadla!!! A to ji mám doma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
19.7.13 18:09

Díky za rychlé odpovědi, možná jsem moc náročná, ale chci nějake fakt levné, pokud tedy vůbec existují. Mám normální trojkombinaci, kterou budu využívat nejvíce, ty golfky budu používat opravdu jen sporadicky, proto do nich nechci moc investovat. Z těch značkových bych asi šla do TFK Dot, ale hledám ještě jiné varianty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
19.7.13 19:03

@Doris13 Záleží co přesně si představuješ pod pojmem „levné“.. Úplně ty nejobyčejnější golfky adaptéry na autosedačku nemají. Já osobně vím tedy jen o Quinny a Nuně (tu mám sama doma), ale pokud je ještě nějaká jiná značka golfek, kde je možno připevnit autosedačku, tak to bohužel nevím.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
19.7.13 19:15

KOOCHI HELIX, ale v ČR se neprodávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
19.7.13 20:09

Cybex - Callisto nebo Topaz… ale nepatří mezi ty „levné“. Z těch levných totiž asi nic takového ani neseženeš, možnost upevnění autosedačky mají opravdu až ty lepší a tím pádem dražší golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71494
19.7.13 20:11

@Doris13 Ještě taky záleží jakou máš autosedačku… A já třeba koupila Perego Pliko a vyšlo mě jeté na 1000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
20.7.13 12:32

@Doris13 záleží jakou máš autosedačku.
Já mám golfky Maxi Cosi Citi CX. Už se nevyrábí, ale občas se dají sehnat v bazaru. Našla jsem nějakou nabídku tady http://www.sbazar.cz/…ty-cx-golfky ale nevím, jestki je aktuální. Adaptery na autosedačku - vajíčko od Maxi Cosi byly součástí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
24.7.13 16:50

Britax b-agile - lze na ně připevnit autosedačka Romer :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama