GOLFKY S NAFUKOVACÍMI KOLEČKY?

738
12.8.05 09:01

GOLFKY S NAFUKOVACÍMI KOLEČKY?

Ahojky,

ať hledám, jak hledám, nikde na netu nemůžu najít golfky, které by měly normální kolečka jako kočárek. Nafukovací a s větším průměrem. Jelikož jezdíme hodně s kočárkem na bruslích, tak jsem měli možnost si vyzkoušet, že klasické golfky nám na brusle absolutně nevyhovují. Máte některá z vás golfky s normálními nafukovacími kolečky?

Děkuji za odpověď

Markéta a Markétka 10,5 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

493
12.8.05 09:46

Když jsme kupovali golfáč, prohlídla jsem snad všechny stránky s kočárkama, ale fakt jsem žádné s nafukovacími koly neviděla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
12.8.05 10:03

Ahoj!

Pochybuji, že by takové na trhu byly.
To můžeš jezdit přece i s normálním sporťákem, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
12.8.05 11:49

Ahojky,

podle mě golfky s nafukovacími kolečky neexistujou. A i kdyby, myslím, že na brusle moc vhodné nejsou.
Doporučuji koupit nějakou lehkou a spolehlivou trojkolku… - např. Jané Powertrack… (zrovna včera jsem ji viděla na MMB za 7000 Kč… - http://www.mimibazar.cz/foto.php?…)

Šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19555
12.8.05 13:03

Ahoj,
golfky s nafukovacimi kolecky existujou, jen se mi ta kolecka zdaji na cestovani na bruslich trochu mala, nevim jestli to bude pohodlne. Nasla jsem Hoco Taifun a Voyager ( www.depemo.cz ) , urcite je delaji i jini vyrobci, jen asi nejsou tak zadane. Mozna, kdyz se zeptas, budou mit k nekterym typum na vyber, jako Hoco. Jo, ten Voyager je asi starsi, nasla jsem ho na strankach jejich bazaru.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
12.8.05 15:39

Mroe, já bych řekla, že to jsou sporťáky, alespoň Taifun, ten je dokonce kombinace. Myslím, že u golfek jde hlavně o to, aby byly lehké, a proto se vyrábí jen s plastovými kolečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19555
12.8.05 20:53

Kacatko,
tak ja teda nevim, ale podivej se na ty stranky, podle me tohle jsou jasny golfky a jsou tak i zarazene.
Hledam zrovna nejaky golfky pro dlouhany, takze na zadne jine kocarky nekoukam.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
13.8.05 12:40

Mroe, na Voyager jsem nekoukala, ale Taifun jsem našla mezi kombinacema, tak těžko říct, asi ho každý prodejce řadí jinam :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19555
16.8.05 23:29

Tak jsem se na to koukla jeste jednou,, nechce se mi verit, ze jsem slepa a … nejsem. Maji tam dva kocarky se stejnym jmenem, jednou jsou to golfky(posledni v seznamu), podruhe kombinace(druha v seznamu). Tak nevim, jestli maji spatne jmena nebo obrazky, nebo se opravdu jmenuji stejne, nicmene, ty golfky maji s kolecky nafukovacimi i plastovymi - je to tam jasne napsano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19555
17.8.05 23:30

A jeste jednou,
byla jsem se podivat po golfkach(Plzen, u Tesca na Rokycanske) a na vlastni oci jsem videla golfky s nafukovacimi kolecky. dokonce k nim byla pumpicka zdarma. Jmenovaly se Baby Plus, na internetu jsem je ale nenasla.
Kdo neveri, at tam bezi a podiva se :lol:

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.8.05 17:37

ZEKIWA BIKER - nejsou to vyloženě golfky, mají spojenou rukojeť a váží cca 10 kg, ale nafukovací kola mají.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama