Golfky s nosností víc než 15 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Basterao
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 18.08.18 11:45
Golfky s nosností víc než 15 kg

Ahoj,
Poraďte mi prosím golfky, které mají nosnost vic než 15 kg. Malej má ve 20m 14kg a 90cm tak ať chvíli vydrží na dovči ještě. Ideálně kolem 2 tisíc nebo použité ne žádné za 10 tisíc to je zbytečné.
Děkuji moc, oni to málokdy píšou tu nosnost.
Hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marika1976
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 18.08.18 12:05

@Basterao Měli jsme stejný problém,dcera skoro 15 kilo a všechny jsou max do 15.Nakonec jsme koupili na Aukru použitý Maclaren.Píšou sice taky do 15 kilo,ale po přečtení mnoha recenzí,kde garantují nosnost mnohem větší,jsme je koupili.A byli jsme moc spokojeni.Teď má dcera 20 kilo a pořád se v něm vozí,když si s druhou dcerou hrají na zahradě a je pořád v pohodě.Použitý nás stál kolem 2000,–.

Aspera
Generální žvanilka 21170 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 12:25

Jezdili jsme s normálních golfkách do 15 kg a daly to. Děti taky nebyly žádní drobci.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 18.08.18 12:26

Taky jsem chtela doporucit Maclaren, ale jsou drazsi. Zkusit ten bazarek, ale i tak do 2tis asi nesezenes. Nosnost 25 kg.

pupa99
Povídálka 28 příspěvků 18.08.18 13:04

Babypoint polo má golfky až do 23 kg a cenově vychází do 2000 Kč :palec:

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 18.08.18 13:13

Maclaren a Joie Brisk XL mají nosnost 25kg.
Jinak to že se uvádí na všech golfkách a kočárcích nosnost do 15kg je požadavek vycházející z nějaké EU bezpečnostní směrnice i když reálná nosnost je obvykle daleko vyšší, tak se neuvádí nebo někde v doplňkových materiálech.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 18.08.18 20:27

Baby Jogger City mini Zip-ale bazarové

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 2 inzeráty 24.10.18 21:39

Ja jsem taky uplne zdesena, ze skoro vsechny golfky jsou jenom do 15 kilo 8o Chtela jsem nejake poridit sve 20ti mesicni dcerce, ale do patnacti kilo uz ji moc nezbyva :nevim: A kdyz nahodou jedny z deseti jsou na vic kilo, tak stoji 15 tisic :roll: Mate tu nekdo jeste typ na golfky aspon do 20 kilo? Moc se jich tu v diskuzi neseslo :? A tak do trech tisic? :roll:

Ginuš
Hvězda diskuse 38000 příspěvků 24.10.18 21:45

@Pajka89 ahoj, mám ingesina trip - měly by být do 25kg, ale dala jsem za ně asi 4tis :roll:

Kriss Tina
Kelišová 6121 příspěvků 24.10.18 21:54

Ono většinou unesou víc než je psáno, já měla do 15 kg, na rvala jsem tam 11 kilové dítě a běžně sem v nich vozila i větší nákupy, takže 15kg sme často přesáhli a i po roce a půl užívání jsou jak nové. Nevím kolik Teda dcera teď váží, ale ono už tolik nepřibíraj po tom roce, synovi je 3 a půl a ma 13kg takze kdyby bylo třeba narvu ho do jakýkoliv golfek bez problémů :think:

Aspera
Generální žvanilka 21170 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 21:56

Měla jsem golfky do 15 kg a vozila jsem tam děti i když už je přesáhly. Jestli nemáš dítě postižené, kde by hrozilo, že ho v nich budeš vozit několik let, tak nosnost neřeš. Stejně za chvíli začnou běhat a golfky budeš tahat prázdné.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 2 inzeráty 24.10.18 22:26

@Kriss Tina No moje holka ma uz ted, ve 20ti mesicich, 12,5 kila.. Je nadprumerne velka i na vysku. Nechci kupovat nic za tisice, co bude mit max par mesicu :?
@Ginuš dekuju za tip..
@Aspera No zatim to na nejake velke chozeni pesky nevypada.. Ujde sto metru a uz se vzteka. A velky, tezky sportak, co zabere cely kufr u auta, uz mi leze krkem.

zelfka
Povídálka 27 příspěvků 24.10.18 23:02

Ahoj, já mám TFK Dot, jsou do 20 kg, kupovala jsem na bazarku za 2000. Jsou fakt super.

svatecnice
Kelišová 6024 příspěvků 24.10.18 23:28

@Basterao ahoj, valco snap je super lehkej kočárek, uveze v pohodě i dvě děti (sedící za sebou, nebo větší klečí za menším atd) a na bazaru ho pod 3000 určitě seženeš :kytka:

Aspera
Generální žvanilka 21170 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 06:48
@Pajka89 píše:
@Kriss Tina No moje holka ma uz ted, ve 20ti mesicich, 12,5 kila.. Je nadprumerne velka i na vysku. Nechci kupovat nic za tisice, co bude mit max par mesicu :?
@Ginuš dekuju za tip..
@Aspera No zatim to na nejake velke chozeni pesky nevypada.. Ujde sto metru a uz se vzteka. A velky, tezky sportak, co zabere cely kufr u auta, uz mi leze krkem.

Já jsem koupila malé skladné golfky za 300Kč a sloužili v pohodě na dvě děti. Nosnost jsem ani moc neřešila. Jako ono to vydrží. Pak jsme velký kočár prodali jedné paní a ta v něm vozila mimino a na kraji korby staršího syna a vydržel to taky, ale tomu už jsem moc nedávala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >