Reklama

Golfky - sporťák pro měsíční miminko

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 09.06.10 15:10
Golfky - sporťák pro měsíční miminko

Může měsíční mimčo do sporťáku či golfek (které jdou do lehu)???

Zjistila jsem, že u nás na sídlišti mají všichni zlomené ruce, bolavá záda a jsou těhotní - když je zrovna poprosím o pomoc do MHD, takže bych potřebovala něco co s přehledem unesu…

Ale zas aby malej netrpěl..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.06.10 15:12

Já bych nedala. Jedině pokud by tam šla dát vložná taška. Ale určitě se najde někdo, kdo nebude proti :lol: .

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 09.06.10 15:17

Na léto bych klidně dala, ale jen s vložnou taškou. Je pravda, že v případě nějaké nechtěné kolize je mimčo lépe chráněné v korbičce, ale holt se nedá nic dělat. Jo a při výběru golfek bych opravdu věnovala pozornost tomu položení - ne vždy to jde do úplného lehu …
A pokud bych vybírala mezi golfkami a sporťákem, dám asi přednost sporťáku, je přeci jen bytelnější a na zimu pak bude lepší …

Bohužel, konkrétní tipy nemám.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.06.10 15:29

Rybano, já měla podobnou zkušenost s Anežkou - každý oslovený měl pádný důvod, proč mi nemůže pomoct :zed: . Do sporťáku jsem dala ale až po 6.měsíci, a to hlavně proto, že jsme bydleli ve 2. patře v domě bez výtahu a já 17kg kočár plus dítě už nahoru nedostala. Taky doporučuju spíš sporťák. Golfky jsou většino až pro děti, co už samy chodí.

A nedá se spíš naplánovat cesta MHD tak, abys využila nízkopodlažní spoje? U nás je to celkem v pohodě, za ty 4 roky se to tady o dost zlepšilo :palec: .

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 09.06.10 15:36

jo já asi fakt spíš myslela sporťák…nevidím v tom moc rozdíl totiž…některý sporťáky jsou v sekci golfky a naopak…tak v tom mám bordel :-D

tak nějakej lehkej sporťák…no teď jenom najít takovej aby šel na tak malý mimčo :roll:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 09.06.10 15:37

jinak s těma nízkopodlažníma by to asi všude jinde šlo…ale já nevím proč se naše sídliště musí vždycky odlišovat, ale prostě když má jet nizkopodlažák tak jede normál a zase naopak…někdy to sedí někdy ne…

takže nikdy nevíš :-D

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 09.06.10 15:47

napada me Peg perego uno , je vlastne od narozeni (s vloznou taskou) .. akorat nevim jestli je 11,4kg ok??
a vlastne kecam vlozna taska se tam ani nedava, jen nanoznik ..
a pak jeste Bumbleride flyer - jde taky uplne do lehu a muzes dokoupit vloznou tasku, jen 8.6kg a cena taky lepsi :-)

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 09.06.10 16:01

ten perego je docela pěkný ale za 9 tis, si koupíš luxusní sporták, mám MC mura 3 a všude vychvaluji, ale je těžký to by jsi si moc nepomohla, pak mě napadá ještě icoo, to jsem měla jako první kočár a byl lehký, lehce ovaldatelný

http://www.detskydum.cz/…on-a-138001/#…

anebo závoláme na pomoc Natašu :mrgreen: kde síííííííí :kytka:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 09.06.10 16:04

A co něco takovýho??

http://www.detskyobchod-nellinka.cz/…/description#…

má prý 3 polohy náklonu od 100 do 150 stupňů…

Příspěvek upraven 09.06.10 v 16:07

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 09.06.10 16:05

to jsou holky strašný drahoty!! :-D

jako jestli nenajdu nic do 5tis, tak holt nebudu jezdit do města :-D

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 16:27
RyBANA píše:
A co něco takovýho??

http://www.detskyobchod-nellinka.cz/…/description#…

má prý 3 polohy náklonu od 100 do 150 stupňů…

Příspěvek upraven 09.06.10 v 16:07

150 je málo. Mě se v tom dítě hroutí v 8mi měsícíh, pokud usne, sesune se do strany a je celý zkroucený. Pro takto malé mimi jedině do rovna. A i tak je podle mě lepší jednolitá rovná podložka. Při polohování tam vždycky bude nějaký zlom, nerovnost a není to mo pohodlné. Tedy alespoň já se nikdy moc dobře nevyspím na rozkládaích gaučích.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 09.06.10 16:28

150 stupnu je na mesicniho prcka moooc, fakt musi lezet, dokud nema zada ok a nezacne sedet, moji kluci taky jeste lezi, mam ted na cestovani golfky esprit, jsou do uplneho lehu

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 09.06.10 16:37

mě to přijde stejně hodně na prt cpát takhle malé miminko do sportáku, v korbičce je pěkně chráněné, jak má být, být tebou ještě si to pořádně rozmyslím

ale musím se přiznat že tě celkem chápu, když ještě byla na škole a do autobusu přistoupila nějaká mamina s kočárkem a já byla poblíž, celou cestu jsem si říkala at po mě nechce pomoc, a ted když někam jedu a ještě se musím prosim o pomoc, dobře mi tak :oops: :oops:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 09.06.10 16:38

nebo koupit naky jety.. tady je treba ten uno za 5000 jeste v zaruce

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 09.06.10 17:17

Mám dobrou zkušenosti s sporťákem-golfkami Hoco Monterio, a není drahý :wink:
 http://www.e-cipisek.cz/…rky-golfove/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >