Golfky, ve kterých se sedí vzpříma

Anonymni
31.12.08 16:41

Golfky, ve kterých se sedí zpříma

Ahoj holky, vybírám golfky a mám asi trochu neobvyklý požadavek. Naše malá (11 měsíců) teď jezdí ve sporťáku, kde sedí zpříma - úplně rovně, prostě opěrka zad je kolmo k zemi (90 stupňů) - snad jsem se vyjádřila pochopitelně :D Když ji jen trošiliku položím, nesnáší jízdu v kočáru, přestože i tak vidí dobře ven. Potřebovala bych tudíž golfky, kde se taky sedí úplně rovně, a ne zabořeně. Další požadavek je snad jen polohovací záda do (skoro) úplného lehu a nízká cena (do 3 tisíc). Existuje něco? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
31.12.08 18:14

Peg perego pliko z druhé ruky se dá koupit ve výborném stavu za 3500,–Máme ho a je super.Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.12.08 19:08

Jané Carrera z druhé ruky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
18639
31.12.08 21:36

http://www.eshopbaby.cz/…-line-p2395/

zkus free line ten se dá krásně polohovat jak na lehnutí tak do sedu. Sice máme jiný typ, ale s golfkama max. spokojenost Rozhodně nee Inglesinu!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.1.09 21:07

Inglesinu rozhodne jo - mam zkusenosti jak s hlubokacem MAGNUNEM, tak pak misto sportaku se ZIPPY golfkama, ktere jsou super pohodlne, odpruzene a vybavene, tak pozdeji i s mensimi primo mestskym lehkym ESPRESSEM a se vsema spokojenost nejvetsi!

Takze INGLESINA urcite ANO! Navic i s druhe ruky jsou vetsina v bezva stavu - nase byvale ZIPPy uz bez poruchy funkcnosti a vzhledu slouzi uz tretimu ditku… Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
7592
2.1.09 21:15

Osobní zkušenost a chvála na sporťák alá golfky
ABC DESIGN moving (německo)

http://www.mimi-kocarky.cz/…-100327.html

Obrrr nákupní košík, polohovatelná i nožní opěrka! Cena do 2500Kč za nový! Nemá pidi-golfkové kolečka, přední kolečko je dvojité.
U nás s námi 2× letěl k moři, dobře a rychle složitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
6.1.09 22:15

Díky za tipy! Myslela jsem to 3 tisíc nový, ale to jsem asi měla napsat, co? I tak se dá vybrat. Ještě se blbě zeptám: fakt se v tom všem sedí úplně rovně? Jestli jo, tak je teda musím vyrazit okouknout někam na živo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2624
13.1.09 16:59

Tenhle problém jsem taky řešila.Malej měl ABC design Giro a sedák byl nakloněnej dozadu a opěrka zad taky.Byl z toho nešťasnej,protože potřebuje sedět rovně a držet se madla .Nakonec jsme vybrali Chicco Multiway za cca 3 400.Je prostorný,polohovací a má velký kola. Myslím,že i dost vydrží.Je ale o trochu těžší,ale za to pohodlí nám to stojí.Syn má asi 13 kg a zatím to zvládám naložit do šaliny sama(mám 48kg).
Kdyžtak se na něj mrkněte někde v reálu a zkuste si v něm posedět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
25.6.13 13:42

Holky, máte někdo další typy, co třeba cybex callisto? potrebuji stříšku, co dobře kryje. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
25.6.13 14:07

Orion od babypoint, skvela striska, hezky stini, kosik ok, v boudičce okynko ;-) cena 2300 cca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama