GolfkyXmožnost dítěte sedět po i proti směru jízdy

327
5.4.06 16:11

GolfkyXmožnost dítěte sedět po i proti směru jízdy

Ahojky, tak už jsem úplně paf jak hledám ten nej kočár, hledám lehké golfáče, také se mi moc líbily ty cam portofino, ale pak mi zaujaly od myslím Bebecomfort a to tím,že tam může dítko sedět v obou směrech. Od jiné firmy jsem to už neobjevila. Nemáte některá typs Byla bych ráda, abych mohla mít malého čelem k sobě. Díky moc za typy. věrka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
5.4.06 16:17

Ahojky,
já mám právě kvůli přehazovací rukojeti SMART Baby Dreams, je fajn, ještě jsem na něm nenašla žádnou závadu, kvůli které bych nákupu litovala. Byl včetně nánožníku, takže pro nás ideální.
Přeji dobrou ruku při výběru vozidla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
5.4.06 16:32

Ahoj Věrko, mám také Babydreams Smart, ale nejsou to golfky, je to sporťáček a váží 13 kg. Vozím v něm malého od 7 měsíců, ale teď už mám co dělat abych ho utáhla. Ale ta přehazovací rukojeť je fakt super, já ho kupovala jen kvůli ní.

Ahoj Smailinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
5.4.06 16:35

Jejda :oops: , Smailinka byla přesnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
5.4.06 16:44

O tahání kočárku mi ani nemluvte. Míša mí přes 11 kg a tak když chci někam cestovat, tak to abych měla při sobě černocha. Tak potřebuji golfáče, abych pod jednu ruku složila kočár a di druhé prďolku a tradá :lol: . Ale jak jsem psala,chtěla bych na něj vidět, zdá se mi to lepší,abychom byli stále v kontaktu. věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
5.4.06 17:13

Ahoj, dneska jsem na procházce viděla nějakou maminku, která měla kočárek zn. Free Line, bylo to něco mezi sporťákem a golfkami, a rukojeť byla přehazovací. Víc o něm nevím…tož jen takový postřeh… :) Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.06 19:13

Ahoj, my máme taky golfky baby dreams „lucky“ a mají taky přehazovací rukojeť a jsou super. Váží 7,5 kg, ale přijdou mi docela lehký - možná v porovnání s naším hlubokým :)

Orpet

• Nahlásit
  • Citovat
327
5.4.06 21:46

Pro Orpet

Anonymní píše:
Ahoj, my máme taky golfky baby dreams „lucky“ a mají taky přehazovací rukojeť a jsou super. Váží 7,5 kg, ale přijdou mi docela lehký - možná v porovnání s naším hlubokým :)Orpet

Ahojky a mohla bys mi poslat nějaký odkaz kde je najdu? ddd věrka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
5.4.06 21:46

Tak to já si můžu koupit těžkej kočár,černocha mám totiž za manžela(no tak jo,není úplně černej):-))))))
Jinak taky vybírám sporťák,zatím se mid ocela líbí Baby Point Traper.
Binky+Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
5.4.06 22:09

Ahojky,

Orpet - taky prosím o odkaz, kde mají takhle lehký golfky s přeh. rukojetí

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.06 23:08

české stránky mi nějak nejdou otevřít, tak tady je ten kočárek na polských-Kočárek lucky.
http://www.babydesign.pl/

• Nahlásit
  • Citovat
327
6.4.06 07:09

Na těch polských stránkách jsem ho našla ,ale na českých ne, tam na těch PL píší,že je to novinka. Tak ,že by tady ještě nebyl k sehnání? :roll: No doufám,že mi některá poradíte. Hezký den vám i dětičkám věrka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.4.06 09:45

Holky, u nás nejsou ještě v prodeji. Já je mám z toho brněnského veletrhu a veletržní ceny byla 2.990,– Kč. Jinak je mají zatím jenom v Polsku. Ale jsou opravdu super, i když původně jsem chtěla Jané carrera pro, ale pak mě „ukecali“ na tyhle a jsem ráda, že jsem docela ušetřila :)

Jo, ještě mě teď napadlo, mrknout se na účtenku od který firmy jsem to vlastně na tom veletrhu koupila a je to Brněnská firma, už si vzpomínám, že tam mají i obchod, protože nějaká maminka si je tam jela vyzvedávat a jmenuje se to Baby - Car-Kočárky, Lidická 30, Brno. Tel: 545573926, jo a vlastně nám nabízeli, že nám je můžou poslat, myslím, že poštovné bylo 100,– Kč.
Tak ať dobře pořídíte. Kdyby jste chtěli ještě nějaké info, stačí písnout, můžu je i vyfotit :)

Orpet

• Nahlásit
  • Citovat
803
6.4.06 13:13

Orpet - moc díky za kontakt.

Našla jsem i jejich stránky www.babycar.cz V nabídce ho nemají, ale poslala jsem dotaz, tak dám vědět, jak jsem dopadla :wink:

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.06 21:29

ahojky Orpet, mohla bys mi prosím ten Lucky nafotit, moc mě totiž zaujal na polských stránkách a napsat ještě tvojí zkušenost. Jestli se dobře skládá, jestli je lehký atd. jak se ti s ním jezdí a foto jestli by bylo možné poslat na e-mail: hanusova.lenka@seznam.cz byla bys moc hodná děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama