Golfový kočárek do domu bez výtahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karamelka.elkaa
Kecalka 495 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 12:46
Golfový kočárek do domu bez výtahu

Ahoj maminky, potřebuji poradit.. Bydlíme v dome bez výtahu a možnosti uložit kočár kdekoli dole v domě.
Moje požadavky jsou především, abych unesla malého i kočár, musí to být tedy něco, co lze hodit přes rameno. Ideálně něco kolem těch 6 kg :? + aby šel do lehu a měl nějakou nosnost. (prcek v roce 12,5 kg :roll:) Vím, že určitě některá poradíte a něco se vymyslí.. Pár jsem jich našla, ale chtěla bych vidět, zda není něco lepšího, nebo abych neporidila nějaký k ničemu..

Děkuji, hezký den :)

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 12.08.19 12:50

A co třeba valco snap. Je to něco mezi golfkama a sportákem, ale je lehký. A pro dítě pohodlný. Do lehu, i polohování nohou má.

jannina1
Závislačka 4824 příspěvků 12.08.19 13:01

Ja tedy s kocary drncala z prvniho patra.Se sportakem take. Prijde mi to tedy lepsi nez tahat v ruce. Ale zalezi na tobe.

Karamelka.elkaa
Kecalka 495 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 13:04

@jannina1

Mámě hodně strmé schody, mám sporťák dorjan a joie a jsem si jistá, že ze třetího patra je možnost, že by se konstrukce zlomila..

Heivka
Závislačka 4223 příspěvků 12.08.19 13:23

@Karamelka.elkaa Zkuste se podívat na golfáč od Easywalker, já mám sice sporťák, ale na golfky jsem koukala a jsou s ložnou taškou použitelné od narození. Sice jsou dražší ale pokud kvalita zpracování odpovídá kvalitě velkého kočárku tak to bude dobrá investice. Viděla jsem je na prodejně v Kolíně (Kočárky Daniela), kde jsem kupovala kočárek a všechny autosedačky.

Natálka26
Kelišová 5930 příspěvků 12.08.19 13:24

@Karamelka.elkaa
Bugaboo bee naprosto super, ale spíš do města než do lesa, záleží, kde častěji jezdíš. Nebo cybex mios taky super. A pokud shanis úplně obyc levný golfky tak na cesty letadlem a k moři jsem měla Chico.

Jahudka82
Závislačka 2944 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 13:25

Mela jsem nejdriv Zopa Viper trojkolku a pak Hauck, oboji lehoucke, prvni do lehu dat sly, ty byly na spani hodně pohodlné a prostorné, ty Haucky byly uzsi, asi se i lip skladaly, ale nesly do lehu. Pouzivali jsme 1. od roka a 2. cca od 2. Pak uz jsem je mela jenom v aute, kdyz mi malej usnul a bylo potreba někam dojet, dojit z parkoviste s vecma domu a tak. Dostala jsem oboje od svagrove, akorat uz lehce rozhrkane, takze to byla fakt takova nouzovka, kdyz se mi rozbil kocar, nez jsme sehnali novy, na uspani nebo ty presuny od auta apod. Jezdit s tim po meste bylo spis za trest :roll: Zato ty Zopy byly super do terénu, i kdyz neměly velka kola. Ted tu ma sousedka sportak Hauck tříkolku a ten vypada docela schopne, chvali si ho. Ma tedy spojene madlo, ne golfohole. U nas taky neni dole kocarkarna, ta je dost nelogicky v 6.patre u vchodu na pudu :roll: A kdyz se rozbil vytah, zamykala jsem kocar za vytahem, za vratkama ke sklepum. Na 2.mimi jsem si uz pro jistotu radsi koupila kocar s vloznou taskou. Coz jde ale pouzivat tak do 9 mes.nez si sednou zejo.

luci.no
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 12.08.19 13:26

@Karamelka.elkaa mam golfky Caretero Gringo. Je lehky a uzky, takze ho v pohode chytim a vynesu do schodu. Nejde do uplneho lehu, ale je to takovy temer leh. Nedavno mel zatezkavaci zkousku. Vezl 2 deti celkem s cca 25kg a zvladl to. Mam ho uz 4 roky a zatim bez jedineho problemu. Neni to super kocar, ale je maly a nam se uplne tesne vejde rozlozeny do pidi vytahu, takze proto jsem jej poridila. Myslim, ze Valco je sirsi a uz bych mela problem ho obejmout. Jeste tusim, ze Inglesina Trip je lehky.

Váš příspěvek
Reklama