Golfový kočárek - nízcí rodiče

104
16.4.17 23:26

Golfový kočárek - nízcí rodiče.:

AHoj,

zatím se pouze porozhlížíme po kočárcích a možná budeme golfky kupovat až později. Přesto bych se už ráda informovala. Jaké golfky byste doporučili?

Naše požadavky jsou:

• aby byl kočárek odolný
  • aby měl větší a odonější kolečka (bude muset zdolat dost nehezkou přístupovou cestu)
  • cena do 4tis
  • bylo by dobré, kdyby byl aspoň trošku odpružený (viděla jsem golfky, které měly u předních koleček pružiny, ale nestihla jsem se podívat/zeptat, co je to za typ)
  • aby byl co nejnižší, oba jsme dost drobní (já jenom 153 cm :oops: :mrgreen: )

Jinak golfky chci používat především do autobusu (mimo město - není bezbariérový), takže samozřejmě váha je další důležitý parametr.

Předem moc děkuju za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13811
16.4.17 23:41

Ja mam babypoint fortuna, odolny jsou vozim v nich i nakupy, jezdim po nerovnych cestach, mam je rok a jsou jako nove. Odpruzene teda nejsou, ale maj o neco vetsi kolecka nez klasicke golfky a pogumovane, predni kola jsou dvojita. Stali me cca 2800, ale v eshopu budou mozna i levnejsi. Jsou lehke, v pohode je vynesu i se synem a nakupem do schodu. Maji spojenou rukojet, takze se snaz ovladaji, prostorny kosik, snadno se skladaji, jsou polohovatelne az do lehu, v cene je nanoznik a plastenka. Mam 160 cm takze nejsem taky zadnej cahoun a vozi se mi pekne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
16.4.17 23:48

@Kriss Tina Dobře děkuju, hned se na ně podívám =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.4.17 13:28

@Tute My určitě plánujeme pořídit i golfky. Ale zatím mám v těch kočárech strašný zmatek a snažím se v tom zorientovat. Každopádně moc děkuji, všechno to nějak procházíme a snad něco konečně vybereme. Golfky nespěchají :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama