Golfový kočárek, potřebuji radu a doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejule
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 18.12.18 22:18
Golfovy kocarek, potřebuji radu a doporučení

Ahoj holky!
Jdu si pro radu a doporučení, mám 18 m syna, mám svého milovaného Thulace na kteryho nedám dopustit, ale teď už syn je větší a chce chodit víc sám po městě, tudíž za ruku syna a v druhý ruce kočár, takže řeším zda nebude lepší, než tento velký a robustní kočár do města netahat spíš golfky, koukala jsem na nabídku, ale vůbec nemám tušení jaký vybrat, chtěla bych aby byl co nejlépe skladný a lehký, asi by bylo fajn kdyby byl polohovaci, třeba v létě na výle, kdyby přišel spánek. Jak se ty golfky řídí? Jsem zvyklá na náš, že projede vše, ale precejenom do obchodu je větší a tramvaje taky.

Tak prosím o radu co se komu osvědčilo :-)✌️

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.12.18 22:22

Já měla pro mladší britax 4+, ale taky to bylo zbytečně robustní, velké. Před 2 rokem jsme koupili valco sport. Jsou to takové lepší golfky, já bych vysloveně golfky nechtěla. Valco je lehké, ale je na nafukovačkách, má polohovaní nohou…takže pro dítě pohodlné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >