Gracco quatro duo nebo Easy walker duo, kočárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikinka.love
Povídálka 26 příspěvků 20.10.14 20:42
Gracco quatro duo nebo Easy walker duo

Jaký vybrat?
Maminky čekám druhé miminko a rozdíl bude jen o 12 měsíců, mám na výběr ze dvou kočárků co mi známí nabídli. Jedná se o Gracco quatro duo a Easy walker duo… který vybrat? Hlavní aby bylo menší miminko v pohodlí. Bydlíme daleko od centra, takže procházky jsou třeba na půl dne. A na skladnost, váhu a rozměry nekoukám, to už mám vyřešené u obou.

Jak maminky hodnotí Graco Duo Swing'n Bounce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 20.10.14 21:06

@kikinka.love Easywalker a vůbec nad tím nepřemýšlej. Měla jsem pro juniora Graco Symbio jednokočár, fantastický, úžasný, lehký, super.. Pak jsem pro dva pořídila Bugaboo Donkey, ale byla to chyba. Jenže mě v obchodě dohnala ješitnost. Ber EW a vůbec nad tím nepřemýšlej, je to vynikající volba :palec:

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 20.10.14 21:10

Souhlasím se @Sluka EW vidím u hodně maminek a je vždy v dobrém stavu. Je to prostě kvalitní kočár. Kdybych dnes znovu kupovala dvojkočár, vezmu tuto značku. Graco mi přijde spíš jako no-name.

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 20.10.14 21:19
@MartinaIrena píše:
Souhlasím se @Sluka EW vidím u hodně maminek a je vždy v dobrém stavu. Je to prostě kvalitní kočár. Kdybych dnes znovu kupovala dvojkočár, vezmu tuto značku. Graco mi přijde spíš jako no-name.

Ehm.. Fatk, že v ČR značka Graco moc nefrčí, ještě neznamená, že je nekvalitní. Patří k tomu výrazně lepšímu na trhu. Proto taky ty ceny. Graco je rodinná firma založená díky tomu, že jeden pan otec kdysi pro sebe nevybral kočár, který by mu vyhovoval po všech stránkách.. Graco je velice podobný Bugaboočku, troufám si tvrdit, že je jeho předobraz.
Nicméně - ber ten Easywalker.

Debie
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 20.10.14 21:30

Easy Walker neznám :nevim:,ale dle fotek bude asi pro tak malé děti lepší!
My máme sice Graco duo a jsem maximálně spokojená :palec:,ale máme holky od sebe 22měsíců, takže větší už neměla tolik potřebu se vozit v kočárku jako takovém…střídala jsem s normálním ;)!Ono je to sedátko u Graca vpředu menší, míň chráněné, ikdyž stříšku i popruhy má :palec:,ale lepší než třeba skate nebo přidělávací sedátko (můj názor!)!
Ale odjezdila jsem s ním prakticky celou zimu a pak i jaro bez problémů :palec: a i ještě teď ho občas beru, když potřebuju jet dál nebo rychleji ;)!
Jeho koupi jsem nikdy ani na okamžik neolitovala :palec:,ikdyž moc profanovaný zrovna není :nevim:

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 20.10.14 21:30

@kikinka.love Easywalker, i kdyby to byl nějaký pravěký, co nejde jako sourozenecký (korbička a sporťák vedle sebe). Graco je spíš na rychlopřesuny, kdy starší už potřebuje jen posedět. Přední sedadlo nejde do lehu a ve sněhu a do terénu dvojkolečka nic moc.

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 20.10.14 21:32

@MartinaIrena Graco jsou fajn kočárky. Sice ne poslední móda, ale když potřebuješ městské šupajdítko s obr košem, co přežije leteckou přepravu a povozí pak klidně i čtyřleťáka, tak jsou k nezaplacení.

Debie
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 20.10.14 21:34

@kotyk :palec: :potlesk: souhlasím!

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 21.10.14 08:58

@Sluka @kotyk Jo, neříkám, že Graco je vysloveně špatný kočár, ale pokud bych si měla vybírat ze dvou výše uvedených, volím jasně EW. Já bych ho tedy zvolila i oproti některým jiným značkám.

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 21.10.14 09:07

@MartinaIrena Je super, co? :palec: A mám dojem, že patří i mezi ty, co nejdéle vydrží..

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 21.10.14 09:10

@Sluka No právě, já když vidím, s čím kdo jezdí, tak ten EW vypadá prostě i použitý stále dobře a nikde nic nevrže, polstry nejsou roztrhaný, vyšisovaný, kolečka drží stopu, je pro děti super pohodlný a údajně projede téměř všemi dveřmi.

Sufik
Kelišová 5708 příspěvků 21.10.14 09:21
@MartinaIrena píše:
@Sluka No právě, já když vidím, s čím kdo jezdí, tak ten EW vypadá prostě i použitý stále dobře a nikde nic nevrže, polstry nejsou roztrhaný, vyšisovaný, kolečka drží stopu, je pro děti super pohodlný a údajně projede téměř všemi dveřmi.

no tak všemi dveřmi rozhodně neprojede. Mám ho doma a hlavně šiju doplňky právě na široký dvojčecí kočárky, tak to mám docela zmálký.
Standartní (široký) kočár pro dvojčata by měl projet dvěřma 80tkama. Což je většina. Nicméně je nikdo nesmí obložit dřevěnejma futrama a pod. Výtahy jsou problém, kasy v obchodě jsou problém. Pak je problém šoupací skleněné vstupní dveře do obchodu. Mají zimní a letní zavírání a v zimě je ta díra menší a už neprojedu… Ale to u všech, řešení pro dvojčata jsou golfky a nebo kočáry za sebou.
Pak jsou i širší kočáry než těch cca 78cm (jen tak mimochodem X-lander XA má 76…) jako je např. Dorjan maxi nebo jak se to jmenuje a ten má přes 90cm šířku a dá se parkovat leda tak ve stodole…

nicméně k věci. EW je super kočár. Vadili mi na něm dvě věci - zvedání zad pomocí zipů a že nemá polohování nožiček. Ale polohování nožiček jsem si udělala a je teda super.
a co se týká manipulace s těžkým kočárem (teda těžkým kvůli nákupu, dětem, ne že by byl extra těžký…) tak ta je lepší jak u kočárů, co jsem měla na staršího.

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 21.10.14 09:23

@MartinaIrena Pro mě to není otázka značky, ale spíš účelu, a v tomhle případě není o čem moc diskutovat ;)

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 21.10.14 09:24

@Sufik No jasně, on každý kočár má své mouchy. Já si myslím, že dokonalý kočár prostě neexistuje. Takže je to o tom, jaké kompromisy je člověk schopen udělat. A jak moc náročná maminka je. (Já hodně moc :-) )

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 21.10.14 09:25

@kotyk No jasně, tady jsme se všichni vzácně shodli, že EW. Zakladatelka taky dobře postavila otázku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >