Graf bt - rostoucí teplota

28.6.20 16:20

Graf bt - rostoucí teplota

Ahoj, měla bych dotaz. Teplotu měřim teprve první mesic a chtěla bych se zeptat, zda je běžné, ze od ovulace teplota stále drobné roste? Přikládám graf :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22146
28.6.20 16:23

Krasny grafik :potlesk: jinak muze to tak byt. Důležité je, aby zo nekleslo. Zatim dobry a v nasledujicich dnech uvidis ;) drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14569
28.6.20 16:28

@Klokanek379 S tímhle už bych si nejpozději dnes udělala test… :mrgreen: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.20 16:32

@Litta ráno plánují test, jsem zrovna na zítra objednána k doktoru… rok se zatím nedařilo a cykly dlouhé klidně 50 dnu a první mesic, co merim bt, tak to najednou vypadá na cyklus cca 31 :nevim: kdyby se zadarilo, tak by bylo krásný překvapeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3130
28.6.20 17:09

Velmi nadějný graf. Od vyznačené ovulace více než 10 dní, klidně bych dnes testovala, ani bych nečekala do rána ;-)
V kontextu dlouhých cyklů, jsem koukala na graf ještě jednou a nevím, kde jinde bych viděla ovulaci. Nadějné! To jsem tedy napnutá jak kšandy, jak to dopadne ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.20 17:15

Já dam zítra vedet, zda bude alespoň duch na testu. Snad každý mesic na sobě pozoruji nějake příznaky a ms stejne vždycky přišla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.20 06:28

Tak dneska ráno test negativní :( predpokladam, ze 14dpo už by mělo být snad něco videt… teplota však pořad drobné roste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22146
29.6.20 06:40
@Klokanek379 píše:
Tak dneska ráno test negativní :( predpokladam, ze 14dpo už by mělo být snad něco videt… teplota však pořad drobné roste

Dokud neklesne, tak je nadeje. Ale graf bt neni nejlepsi indikator tehotenstvi. Ja si merila bt i mimo ‚zkouseci‘ cykly a mela jsem podobne krivky, jen v den ms to proste spadlo. Nejlepe se tehotenstvi zjistí z tehotenskeho testu v den vynechane ms a bt uz to pak jen potvrdí. Neklesej na mysli, jestli mas dlouhe cykly a nemuzes otehotnet, tak je potreba resit proc. Je dobře, ze jdes k doktorovi. Ten ti schvalne dneska (?) rekne, jak jsi na tom, jestli vubec mas po ovulaci, jestli mas vysokou sliznici atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.20 06:48
@PaníKadrnožková píše:
Dokud neklesne, tak je nadeje. Ale graf bt neni nejlepsi indikator tehotenstvi. Ja si merila bt i mimo ‚zkouseci‘ cykly a mela jsem podobne krivky, jen v den ms to proste spadlo. Nejlepe se tehotenstvi zjistí z tehotenskeho testu v den vynechane ms a bt uz to pak jen potvrdí. Neklesej na mysli, jestli mas dlouhe cykly a nemuzes otehotnet, tak je potreba resit proc. Je dobře, ze jdes k doktorovi. Ten ti schvalne dneska (?) rekne, jak jsi na tom, jestli vubec mas po ovulaci, jestli mas vysokou sliznici atd.

Mas pravdu, uvidime, co bude u doktora a co mne/nám pak dale navrhne :) ale to čekání je hrozné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama