Graf BT, sex a dlouhá výdrž spermíků?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fredddyyy
Stálice 95 příspěvků 16.09.18 14:56
Graf BT, sex a dlouhá výdrž spermíků?

Ahoj, minuly mesic probehlo pred ovu, pouze jedno snazeni. Teda podle app FF to bylo presne v den ovu, ale jsem si podle hlenu a bolesti jista, ze to bylo den pred, takze jsem to o kousek prosvihla. Posilam nynejsi graf. Sex byl 8.DC, partner je na sluzebce a uvidime se az nekdy za tyden. To bylo asi moc brzy, ze??? :think: :,( Mam nejake moc nizke teploty. :zed: Od vcerejska me silne boli podbrisek

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 16.09.18 15:52

Bohužel myslím, že bylo no… :? Ten podbrisek bude k ovulaci… Si myslím, že ti každým dnem teplota vyskočí, spermíku :mrgreen: spermie by asi musely mít sakra vydrž, aby to daly.. nic není nemožný. Ale spíš hodně štěstí na další měsíc. :palec: :kytka:

Fredddyyy
Stálice 95 příspěvků 16.09.18 16:06

@Kamkam tak děkuji, aspon neutratim money za testy

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 16.09.18 16:50

@Fredddyyy no… Já bych za ně pár kaček stejně utratila… :) Kdyby ta ovu byla už dnes, bylo by to 5 dní, a to některý spermie ještě vydrží…

Fredddyyy
Stálice 95 příspěvků 16.09.18 17:14

@Kamkam takze kdyz bude zitra BT vyssi, znamena to, ze O by byla dnes, ze? Tak diky za povzbuzeni. :srdce: Nekde jsem cetla, ze nekdo mel ovu po 7 dnech od sexu a vyslo to. Asi rekordmani. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 16.09.18 18:25

@Fredddyyy jojo, pak by ovu byla dneska. 7 dokonce? :O už těch 5 se říká, že je na hraně :D ale jde to. Zrovna pár dní zpátky jsem tady zahlidla, že tu psaly holky zkušenosti. :D ale zase ti nechci dělat zbytečný naděje… Proto byl první příspěvek skeptičtější. :think:

Fredddyyy
Stálice 95 příspěvků 16.09.18 20:22

@Kamkam diky. no ono nakonec, co má být bude, třeba není ten správný čas :kytka:

Fredddyyy
Stálice 95 příspěvků 17.09.18 04:42

@Kamkam takhle to vypadá :nevim: :mavam:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 17.09.18 10:48

@Fredddyyy hmmm, tak to vypadá na ten včerejšek… Ještě by ta teplota teda mohla stoupnout, aby to bylo na tuty. Nebo se aspoň držet :D ale máš pravdu, přijde to ve správný čas :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29259 příspěvků 17.09.18 16:57

spermíci ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >