Grandhotel Pupp - cena/zkušenosti

11
29.10.20 10:45

Grandhotel Pupp - cena/zkušenosti

Zdravím všechny :mavam:,
chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s timto hotelem. Přesně by mě zajímalo kolik jste zaplatili za 1noc. V týhle době Covidové krize, museli hotely snížit své ceny. Tak jsem toho využila a udělala si rezervaci pokoje za cca 3400. Mam pocit že za normálního stavu stojí noc okolo 5-6 tis/noc, ale nevím to jistě a tahle informace neni nikde k nalezení. Tak mě jen zajímá jestli je to výhodna cena a nebo vlastně úplně normální.
:hug: Děkuju za reakce a předem se omlouvám jestli to sem moc nepatří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7039
29.10.20 10:54

@Ivon.z Ahoj, nevím na kdy jsi objednávku udělala, ale hotel je zavřený a termín znovuotevření nebyl sdělen.
Ale jinak jo, je to tam fajn, personál se chová jak se sluší, fajn je jejich cukrárna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
29.10.20 10:57

Dle nařízení vlády hotely nesmějí ubytovat nikoho, kdo tam není pracovně (služební cesta apod.). Tedy pokud je hotel otevřen, tak pravděpodobně neubytuje rodinu s dětmi, nebo pár. Jsou za to dost vysoké pokuty, které většina provozovatelů nebude riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10243
29.10.20 11:06
@Ivon.z píše:
chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s timto hotelem. Přesně by mě zajímalo kolik jste zaplatili za 1noc. V týhle době Covidové krize, museli hotely snížit své ceny. Tak jsem toho využila a udělala si rezervaci pokoje za cca 3400. Mam pocit že za normálního stavu stojí noc okolo 5-6 tis/noc, ale nevím to jistě a tahle informace neni nikde k nalezení. Tak mě jen zajímá jestli je to výhodna cena a nebo vlastně úplně normální. :hug: Děkuju za reakce a předem se omlouvám jestli to sem moc nepatří

Hotel je do odvolání uzavřen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
29.10.20 11:14

Ale to já vím, rezervaci jsem udělala 2 měsíce zpátky a teď řeším změnu termínu. Ale paní mi nabídla abych ji zrušila a pak az hotel bude dostupný udělala novou přes jejich portál že maji výhodnější ceny nez na Bookingu. Ale mě se to nezdá a hlavně nevím jaké jsou běžné ceny za noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
29.10.20 11:16
@Premek_Orac píše:
@Ivon.z Ahoj, nevím na kdy jsi objednávku udělala, ale hotel je zavřený a termín znovuotevření nebyl sdělen.
Ale jinak jo, je to tam fajn, personál se chová jak se sluší, fajn je jejich cukrárna.

Mně psali že je to zatím do 31.ledna, ale v dnešní době se těžko něco plánuje tak to beru zatim orientačně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
29.10.20 11:23
@Ivon.z píše:
Ale to já vím, rezervaci jsem udělala 2 měsíce zpátky a teď řeším změnu termínu. Ale paní mi nabídla abych ji zrušila a pak az hotel bude dostupný udělala novou přes jejich portál že maji výhodnější ceny nez na Bookingu. Ale mě se to nezdá a hlavně nevím jaké jsou běžné ceny za noc.

Výhodnější ceny než na Booking - pro hotel určitě (Booking si bere dost procent z ceny). Zda pro tebe, to záleží na konkrétní nabídce.

Asi bych to teď nerušil a počkal, jak se situace vyvine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
29.10.20 11:27
@Ivon.z píše:
chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s timto hotelem. Přesně by mě zajímalo kolik jste zaplatili za 1noc. V týhle době Covidové krize, museli hotely snížit své ceny. Tak jsem toho využila a udělala si rezervaci pokoje za cca 3400. Mam pocit že za normálního stavu stojí noc okolo 5-6 tis/noc, ale nevím to jistě a tahle informace neni nikde k nalezení. Tak mě jen zajímá jestli je to výhodna cena a nebo vlastně úplně normální. :hug: Děkuju za reakce a předem se omlouvám jestli to sem moc nepatří

Byla jsem pracovně, tak ty věci okolo řešila asistentka. Ale tuším, že nějak kolem šesti tis. Kč.
Jsou ale i lepší hotely, pokud si chceš opravdu užít luxusu.
Teď tedy jen čekat na znovuotevření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
29.10.20 11:36

Ještě bych dodal, že ceny hotelů se mohou měnit dynamicky podle obsazenosti a zájmu. Pokud se otevřou hotely, stále asi nebude takový zájem lidí o cestování (hlavně z ciziny) a hotely mohou výrazně zlevňovat. Ale to je jen takové věštění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5609
29.10.20 11:53
@Rachel_cz píše:
Byla jsem pracovně, tak ty věci okolo řešila asistentka. Ale tuším, že nějak kolem šesti tis. Kč.
Jsou ale i lepší hotely, pokud si chceš opravdu užít luxusu.
Teď tedy jen čekat na znovuotevření.

taky mám ten pocit, že tohle už asi dávno není vrchol luxusu… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
29.10.20 12:55

My měli dvojlůžák za 4 tis. 2 roky zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.11.20 01:30

Za ten luxus to stoji

Ahoj, já byla s mamkou na týden a odjížděly jsme 2 dny před začátkem festivalu, když to bylo načinčané ale zároveň ješte bez celebrit a bodyguardů. Zabookovala jsem apartmá premiér, 75 m, se snídaní a výhledem na kolonádu a stalo to 60. 000 a nelituji ani jedné koruny. Recepcní říkala ze je luxusnější nez prezidentské apartmá a ze mam skvělý vkus ale to bylo tenkrát vyprodané takze jsem vzala to nejlepší co bylo volné. No musím uznat že to bylo jako v ráji, k snídani vynikající šampaňské ( na nas dotaz, jako velkých znalkyň, Pupp si ho nechává sam vyrábět na jižní Moravě- jinde se nedá koupit),vše na velké úrovni, prvotřídní servis, personál jak na jehlách kolem nás lítal, az mi to bylo blbé, že číšnice o 20 let starší nez já mi nosí šmapaňské až ke stolu, když si pro něj normálně můžu dojít sama. No ale nebudu se tady rozepisovat, ty prostory kde se podává snídaně, to je opravdu jak na zámku, to je potrava i pro ducha. Pokoj byl skvostný, pokoj byl tak velký, ze jsme se tam 2 musely hledat, obrovské šatní skříně a doteďka nevím jestli jsem odpad neházela do okrasné vazy ale asi ne, ale ješte jsem nikde neviděla zlatou vázu jako odpaďák. Na pokoji byl samozřejmě kávovar, denně 3 x doplňována Guatemalska a kolumbijská káva a Mattonky - to vse zdarma a 2 minibary. Uklid probíhal tak často, 2 x denně, každy den nám převlékal postele i když jsme daly cedulku na postel, ze jsme se vzdaly a radši se zapiraly. ALe jsme vytahly paty z pokoje tak to zase vysmejčily, takze jsme je odměňovaly a oni byly strašně vděčne a obětavé. Koupelna cela z mramoru, vana+ extra sprcháč, veškerá koupelnový kosmetika byla Sedmikraska od Manufactury, vse denně měněné doplñované, jen jednou nám něco chybělo a byly pokojské na chodbě tak jsem je jen poprosila a hned všechny 4 na nas zvonily, ruce na prsou spjaté a výraz jak kdyby chtěly brečet, ze co opomenuly, úplně jsem se vylekala, ze kvůli mejdlicku je tak stresuji.
Je tam skvěle moderní spa, kde jsme skoro pořad byly samy, a večer jsme chodily do saun, kde jsme byly vzdycky samy za cely tyden.
Když to shrnu, tak jsme hodně zhýčkané a jezdíme do luxusních hotelu po celém světe a uz jsme ohrnovaly nos nad tim co jsme znaly v zahraničí, proto jsme taky minuly rok trávily letní dovolenou ve Varech a Mariankach, takze tady u nas v ČR, ale byly jsme prijemne překvapené na jaké úrovni to tady u nas je. A tim myslim vse -celkově, služby, stravování atd za celou dobu pobytu. A kdo píše ze je ve Varech draho, tak je peknej blbec, protože když tam jedu na dovču tak si tam jedu užít a když chce ušetřit tak ať jede do kempu a tam si da vohrivanej buřt guláš a misto záchodu díru a sprchu na žeton :poblion: Jinak jsem z Č. Budejovic a kvalitní steak tady taky nejde pod 400,– tak proč hledat rozdíly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.11.20 01:42

Jo apropo, hodně záleží z celkového dojmu kde mate pokoj umístěny, v které části hotelu a jaký typ. Asijské výpravy, Němci a jiní setrilkove měli ty levné pokoje dvoulůžaky comfort( nebo jak tam tomu říkají) a ty jsou orientované na park a parkoviště a to není nic na co byste vzpomínali. :lol: Jsou staré, ne zrekonstruované, vybaveni a zařízení osuntělé, to když jsem viděla na booking tak jsem myslela ze všechny pokoje tam jsou takové. Měli také svůj separátní vchod hned z parkoviště a chodili na snídani takovou chodbou odsud. Ty lepsi apartmá a zrekonstruované pokoje jsou všechny orientované kolem hlavního vchodu a mají výhled na řeku. Do teďka vzpomínám jak jsem seděla odpoledne po výletě nad kávickou a koukala ven na řeku a slyšela klapani koníků v kočárech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.11.20 07:45

Pupp je bozi, meli jsme s sebou i 2 pejsky, cestujeme s nimi hodne a malokde jsme se citili opravdu tak vitani jako tady. Naprosto uzasny pan recepcni, krasne velke pokoje, skvele snidane v nadhernem sale, moc fajn je i caj o pate nebo ta jejich cukrarna.
Spa me trochu zklamalo, zažila jsem lepsi.
Skoda ze jsou zavreni, lonske vanocni Vary byly krasne a pred Puppem malicky trh s vybornym svarakem :andel:
K te cene, 3400 je fajn v pomeru cena x kvalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.20 06:18

Plánujeme ho navštívit až to bude možné, fakt se mi líbí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie