Gravidita, nejasné lokalizace a pseudogestační váček

Anonymní
26.5.16 12:10

Gravidita nejasné lokalizace a pseudogestační váček

Ahojky, holky :-) Měla bych dotaz…
Včera jsem byla na gynek. pohtovosti s bolestmni v podbřišku. Po vyšetření a nabrání krve mi vyšlo hCG 74 - ms jsem měla dostat 21.5. prsa tvrdá, nalitá, test vyšel // Ranní (celodenní) nevolnosti
Ale na UTZ byla vidět pouze cysta, velký pseudogest. váček, folikul 31×26mm a velkou tekutinu za dělohou. Gynekolog mě straší mimoděložním těhotenstvím nebo samovolný potrat. Na dalsí testy jdu zítra v 7:00
Setkala se s tím už některá z Vás? Já mám docela strach :( Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9360
26.5.16 12:32

Je to všechno hodně brzo, dr. to nedokáže takhle brzo určit, proto tě straší. Může to být dobré, ale i špatné samozřejmě. A zítra toho taky moc nezjistí, max. z krve, jestli hcg stoupá nebo ne.
Taky záleží na těch bolestech, jestli jsou silné nebo jde jen o normální těhotenské roztahování dělohy a napínání vazů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.5.16 12:34
@Anonymní píše:
Ahojky, holky :-) Měla bych dotaz…
Včera jsem byla na gynek. pohtovosti s bolestmni v podbřišku. Po vyšetření a nabrání krve mi vyšlo hCG 74 - ms jsem měla dostat 21.5. prsa tvrdá, nalitá, test vyšel // Ranní (celodenní) nevolnosti
Ale na UTZ byla vidět pouze cysta, velký pseudogest. váček, folikul 31×26mm a velkou tekutinu za dělohou. Gynekolog mě straší mimoděložním těhotenstvím nebo samovolný potrat. Na dalsí testy jdu zítra v 7:00
Setkala se s tím už některá z Vás? Já mám docela strach :( Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :)

nemuzes delat nic jiného nez cekat az se něco ukaze nebo se opetovne nabere krev jak roste hcg ;) muze to dopadnout dobře ale taky ne tezko ti my tady rekneme ale drzim palce aby dopadlo ;)

• Citovat
  • Upravit
369
26.5.16 14:11

Záleží jaké máš bolesti, zda stále přetrvávající nebo nárazovou bolest…
Měla jsem to obdobné. PM byla 29.11.2015, cyklus jsem měla tak ca 26 dní. 25.12.2015 jsem našla první pozitivní test, 27.12. mnou projela příšerná bolest v podbřišku, jako kdyby mi někdo vrazil nůž do podbřišku :roll:. Takže jsem 28.12. naklusala ke svému gyndaři. Na UTZ v děloze zatím nic, ale volná tekutina v břiše. Takže podezření na prasklou cystu, ale současně na mimoděložní. Ale jelikož bolesti už nebyly, tak odebrána krev, HCG 108. Odběry a UTZ byly každé dva dny. HCG rostlo, v děloze se začalo něco dít a tekutina pomalinku mizela. Takže u mě to byla prasklá cysta, i když začátek byl nejasný.
Naděje je vždy, i když podezření na mimoděložní nepodceňuj 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 17:21

@Bastys
ahojky, děkuji za odpověď :-) bolest je plus mínus celý den - někdy větší, někdy menší a taková jako pulzující, bodavá… ale zaráží mě právě to hCG 74 když mám skoro týden zpoždění

@JayLee
Ahojky, teoreticky 2ku1, že to dopadne špatně :? jiné možnosti mi nedal a rovnou mi i na pátek objednal sál, že si myslí podle UTZ, že mimoděložní… budu čekat, děkuji za odpověď, potřebuju o tom s někym pokecat :(

@AnastazieB
Ahojky, děkuji za tvou odpověď… ano, budu muset počkat do zítra cca 10,30 než budu mít za sebou UTZ a krev, jen jak jsem psala, byla jsem zaražena tím hCG které je cca 5.dnů zpoždění 74 :-/

Holky děkuji za odpovědi, jste hodné :-) potřebuji o tom s někym pokecat :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama