Reklama

Grešík kapky navazující pocit sytosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 14:36
Grešík kapky navazující pocit sytosti.

Ahoj maminy, nemáte některá zkušenosti s kapkami a čaji od Grešíka které snižují chuţ k jídlu? Cena je více než příznivá. Asi 100 za čaj i kapky. Zajímá mne jestli po tom opravdu klesá chuť k jídlu. Snažím se zhubnout ale chutě na sladké mám strašně moc! Tak bych uvítala kdyby klesly :D děkuji., raději anonym

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 31.01.17 15:12
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, nemáte některá zkušenosti s kapkami a čaji od Grešíka které snižují chuţ k jídlu? Cena je více než příznivá. Asi 100 za čaj i kapky. Zajímá mne jestli po tom opravdu klesá chuť k jídlu. Snažím se zhubnout ale chutě na sladké mám strašně moc! Tak bych uvítala kdyby klesly :D děkuji., raději anonym

S těmito přípravky nemám zkušenost, ale mám zkušenost z těhu, kdy jsem měla stejné chutě jako ty. Kamarádka mi doporučila vynechat lepek, opravdu jsem bez lepku měla mnohem menší chuť na sladké, taky omezit sůl, i s menším příjmem soli jsem měla chuť na sladké. Samozřejmě uzeniny, paštiky a minimum sýrů :roll:
Nejsem sice závislá na sladkém, ale občas (před menz) mě honí mlsná na sladké a moc mi pomáhá sladké pití (přisladím kávu, čaj, napiju se se coly, fanty…) a celkově přes to že je sladké pití nezdravé a obsahuje hodně cukru, tak jsem hubla, protože jsem přijala minimum kalorií než kdybych snědla tyčinky, sušenky nebo dorty a pod… Takže za mě, chuť na sladké raději zahnat sladkým nápojem než sladko-tučným jídlem :nevim:

Ou
Závislačka 4999 příspěvků 31.01.17 16:48

Chutě na sladké řešte předevší promyšlenou skladbou složitých škrobů a tím, že si budete hlídat nízkou glykemickou zátěž, aby vám nelítala hladina krevního cukru a ideálně se s příjmem sacharidů držte někde mezi 150- 200g denně (tedy zvyšte příjem zdravých tuků, abyste měla dostatek energie).

Chutě pak docela dost efektivně přejdou.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 31.01.17 17:44

Taky doporucuju hlidat prijem bilkovin a tuku. Lide maji bezne bilkovin ve strave nedostatek a pak je honi mlsna. Stejne tak v diete maji tendence skrtit tuky a pak je opet honi mlsna.

Zkus se podivat treba po vanilkovych kapkach Flavdrops - je to ochucena sukraloza. Kdyz to nakapes do tvarohu, mas neco jako Pribinaka :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 18:46

No bylo mi jasné že mi budete psát tohle:) ale má otázka je jasná, jestli má někdo zkušenosti s bylinnými produkty od Grešíka na navození pocitu sytosti.:) samozřejmě že jim pečivo pouze celozrnné a to jen výjimečně, hodně pijí vodu, a nejím uzeniny, sýry, a potraviny s vysokým glykemickym indexem… Ale u mě je to hodně v hlavě.. Žrala bych pořád, začalo to v tehu a bohužel neskončilo… mám hodně volného času, takže sice můžu jist vyváženou stravu ale i tak budu mít pořád chuť na něco,, dobrého,, chci něco na potlačení chutě k jídlu. Před několika lety jsem to vyřešila látkou která není moc k dostání a také není legální:) a z prejezeni se vám většinou udělá zle, funguje to krásně na nežraní:) zhubla jsem a váhu si bez problémů udržela.. Až do otěhotnění… shodou okolností ji mohou používat jen sportovci kteří mají astma, u nás nespočet třeba dokonce i Sáblíková :) má naráz astma

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bijec Vémola se pochlubil přítelkyní. Silikonová playmate Lela se hanbatých fotek nebojí!

Je nejlepším českým bijcem. Horou svalů, z níž má respekt úplně každý. A tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama