Grilovaná zelenina v těhotenství

Anonymní
15.7.20 19:48

Grilovaná zelenina v těhotenství

Holky, prosím vás,
jsem na začátku těhotenství (9. týden) a během poslední doby jsem jedla grilované maso a zeleninu. Vůbec jsme nad tím nějak nepřemýšlela, ale teď jsem četla, že se nemá jíst v těhotenství grilované jídlo, protože je karcinogenní. Vím, jsem pitomá, ale nějak mě to v tu chvíli nenapadlo. :( Prosím vás, uklidněte mě, že jste taky některá jedlá během 1. trimestru grilované jídlo a miminko je v pořádku. :kytka: Se svou povahou už se teď během těhotenství na grilované jídlo ani nepodívám, jen bohužel co jsme snědla, už nevrátím. :( Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.7.20 19:49

Pardon, v nadpisu mělo být grilované maso a zelenina, už to nejde změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
411
15.7.20 19:51

Jím i grilovaný hermelín. Nesmíš to tolik hrotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
15.7.20 19:52

Pokud to není spálené tak dobrý, ne? Netrap se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
15.7.20 19:52

Grilované jídlo obecně není zdravé, ale nemysli se tim, ze poškodí plod. To opravdu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 19:53

@Katka372 Ty jo, tak hermelínu se vyhýbám obloukem. Ale ano, já to jídlo všeobecně moc hrotím, bohužel to vychází z mé povahy a to se těžko mění. :roll: :D Každopádně děkuji za odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
1511
15.7.20 19:53

Jedla jsem vše, kromě syrového masa. Mám 2 zdravé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 19:54

@Darkandeep Spálené to nebylo, moc děkuji. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
26409
15.7.20 19:54
@Anonymní píše:
Holky, prosím vás,
jsem na začátku těhotenství (9. týden) a během poslední doby jsem jedla grilované maso a zeleninu. Vůbec jsme nad tím nějak nepřemýšlela, ale teď jsem četla, že se nemá jíst v těhotenství grilované jídlo, protože je karcinogenní. Vím, jsem pitomá, ale nějak mě to v tu chvíli nenapadlo. :( Prosím vás, uklidněte mě, že jste taky některá jedlá během 1. trimestru grilované jídlo a miminko je v pořádku. :kytka: Se svou povahou už se teď během těhotenství na grilované jídlo ani nepodívám, jen bohužel co jsme snědla, už nevrátím. :( Moc děkuji.

Sepiš závěť :roll: Jez pestrou stravu, buď ráda, že nezvracíš a nejíš jen suché rohlíky. Samozřejmě že jsem si dala i grilované jídlo v těhotenství. Nic se nemá přehánět. Samozřejmě že dušení je zdravější úprava, ale nesmí se jít do extrému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 19:56

@Oli.Lyon @zuza92 @Russet Holky, moc děkuji za odpověď. Jen jsem se potřebovala trošku uklidnit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
411
15.7.20 19:58
@Anonymní píše:
@Katka372 Ty jo, tak hermelínu se vyhýbám obloukem. Ale ano, já to jídlo všeobecně moc hrotím, bohužel to vychází z mé povahy a to se těžko mění. :roll: :D Každopádně děkuji za odpověď. :)

Jsem taky úzkostlivá, a ze zkušenosti je nejhorší pořád zkoumat internet. Po bitvě je každý generál. Teď vím, že se to hrotit prostě nesmí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
15.7.20 20:00

Neni, kdyz to nemas ugrilovane na uhel. Jez normalne vsechno a neblazni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
15.7.20 20:02
@Anonymní píše:
@Katka372 Ty jo, tak hermelínu se vyhýbám obloukem. Ale ano, já to jídlo všeobecně moc hrotím, bohužel to vychází z mé povahy a to se těžko mění. :roll: :D Každopádně děkuji za odpověď. :)

Chce to mene cist internet. S takovou najdete NA cokoliv neco. A umrete hlady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2277
15.7.20 20:09

Klid, jedla jsem i tatarak, hermelin, sushi… vše na co jsem měla chuť, mám dvě zdravé děti. Popravdě ani mě nenapadlo kouknout se, zda to smím jist nebo ne, to jsem se dozvěděla až z diskuzi tady :mrgreen: všeho s mírou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 20:13

@Katka372 @Kriss Tina @Cenarius @Marben Holky, moc vám vše děkuji, přesně proto jsou ty diskuze někdy fajn, když to člověka trošku uklidní. :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama